Споделена история от Секс и интимност

Как си намерихте БДСМ партньор?
Кратко и ясно. Тези, които клонят в секса към БДСМ успяхте ли? Как си намерихте БДСМ партньор? Възможно ли е това изобщо у нас?

Коментари

1.   Да възможно е но признавам че ни бе трудно. Сега вече се чустваме по готино. Съпругата ми е много щастлива аз също.

2.   Зависи колко хард го даваш. Никога не ми е било проблем. Може би защото съм жена? Никога не съм подхождала към партньор директо. С времето разбирам до къде мога да стигна.

3.   Какво е БДСМ?

4.   Истината е, че обикновено такива се надушваме от пръв поглед, не си ли забелязал/а?

***

5.   Добре де, как ги надушваш? КАКВО Е РАЗЛИЧНОТО? Или ако сега ти идва от само себе си, каква ти беше стратегията, по какво ги познаваше, когато само горе-долу ги надушваше?
Кажете, кой с каквото може да помага, че все попадам на такива, които не икат и да чуят за горещ восък, кубче лед, леко връзване... да не говорим за по-хард неща... разбирам, че лимитите на всеки са различни, ама пък аз все на хора с много тесни лимити попадам...
... В този ред на мисли -помагат ли ви 2та български сайта по темата, знаете ли друг, имам чувството, че там хората искат да си останат анонимни, аз ли бъркам нещо?

6.   Няма как предварително да разбереш със сигурност без да си проверила на практика. Но сериозните мръсници обикновено се познават още по погледа, отношението и маниерите - имат поне един безсрамен или ексцентричен елемент, по който биха могли да бъдат разпознати.
Честно казано мисля, че различните и малцинството са по-скоро тези, които изобщо не си падат по грубости, отколкото обратното. Може би имаш невинно излъчване, създават си предварителна нагласа за теб и после изведнъж им идва сюрпризът, и такива коментари съм чувала. Не знам, мъжете да кажат.
Колкото до бг сайтовете - преди време съм ги разглеждала и мисля, че си права, че не обичат да се разкриват. Направи ми впечатление, че повечето хора там изпитват силно чувство на превъзходство над по-консервативните и тези, които си падат само по ванила секс. Такъв комплекс може да е породен от множество отхвърляния на първите от вторите и така на практика стават максимално предпазливи.
И още нещо, но това е само мое мнение. В секса и специално при БДСМ почти всичко е на психологическа основа. Трябва като цяло да се вживееш в другия и да му влезеш под кожата, за да получиш каквото искаш в секса. Повечето хора биха направили с удоволствие практически почти всичко, стига само да чувстват, че могат да ти имат доверие изцяло и да се разкрият без притеснения. Така че, това е от мен...

***

7.   Всъщност, не знам защо реших, че си жена. Просто на такава ми приличаш по изразните средства, извинявай, ако не си...

***