Споделена история от Секс и интимност

Какво правим ако... ?
Намерих този сайт случайно само от факта, че четете в момента това и ви е ясно, че не ми е особенно розов живота... няма да се впускам в подробности и пиша по скоро да видя различни мнения по моя въпрос. Чета много теми за все различни неща и проблеми от раздела секс и интимност и на почти всеки проблем най - често срещан отговор е "С опитът... ". И искам само да попитам какво се прави в случай, че вече съм на 25 и всички проблеми са ми чужди по темата заради липса на опит. Вскички момичета ли търсят опит и каква част от Вас, момичетата на подобна възраст сте склонни на се хванете с някой който няма никакъв опит с жени. И до каква степен Ви се занимава да научите някой какво как и т. н. Ще съм благодарен на точни отговори а не на някакви сложни коментари от сорта на "Ами то сега зависи от това от онова... ", и други подобни коментари с неясен отговор по въпроса. Понеже незнам кое как и защо и искам да попитъм на тази възраст какви са шансовете като споделиш на някоя, че така и така и да си каже "оффф не ми се занимава" или "Сигурно нещо не му е наред на тоя". Благодаря предварително.

Коментари

1.   Иди при компаньонка.
Подбери някое симпатично момиче, на прилична цена( обявите им са на всякаде) И се отпусни. Не мисли за нищо.
Пробвай веднъж-два, нищо няма да загубиш( освен някой лев) Аз си ходя отвреме-навреме и ми е кеф.
Не слушай разни псевдо моралисти. Успех.

2.   Момче на 15г. И ще ти кажа че опит можеш да намериш във "Порното" :D Но най важното е да бъдеш себе си :) не се прави на такъв какъвто си :) и със сигурност има жени които биха те научили как се прави :)

Не се отчайвай ще намериш късмета си :)
Поздрави, Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

3.   Не съм на 25, но по мои наблюдения дори мъжете, които имат доста опит, си търсят доста по-млади момичета от тях, даже ученички, заради комплексите си и това, че не се чувстват достатъчно дорасли и зрели за да са с човек на тяхната възраст или дори по-големи. Мисля, че е много важно с какъв човек го правиш... ако си търсиш някоя "разработена" с достатъчно опит в секса, със сигурност ще си личи, че ти си този, който няма опит и няма да правиш нещата, които й харесват, поради липса на опит и самочувствие. Ако е влюбена в теб би могла да те насърчава... но не ми се вярва. Жените търпим до едно положение... после... ни омръзва.
Бих те посъветвала да си хванеш някоя ученичка... те са наивни и неопитни... точно такава ти трябва за да натрупаш опит в тази област. Малко е кофти да използваш друг човек за целите си... но може пък да се влюбиш в някое лапе... Те пък супер много харесват мъже на твоята възраст, дори по-големи, и вярват, че в очите на такъв човек ще срещнат принца на бял кон. Успех с наивниците.

4.   Ако си намериш жена, която е наясно какво иска и какво и харесва, а не някоя, дето лежи по гръб и чака на тебе да я задоволяваш, та после да те обвинява, че не си кадърен, нямаш проблем.