Споделена история от Тинейджърски

Защо по дяволите винаги истината се премълчава?
Пише ви, едно повече ядосано, отколкото отчаяно момче. Искам да ви попитам всички ли момичета не можете да казвате истината? От много време правя опити да си намеря момиче, което да харесам, най-вече като човек, да бъдем заедно... Но винаги, като се стигне до момента да ги каня, защо винаги казват че са много ааети през цялата седмица и обещават да се обадят в определен ден, а не го правят. Винаги ме мотаят, защото съм прекален добър олигофрен. Всяка една, която ми почвам да се влюбвам в нея, ми обещава че ще излезнем, ако не тази - другата седмица. Аз какво правя седа и ги чакам, а те просто се чудят как се отърват от мен. Толкова ли просто, немогат да ми кажат истината, че не искат, за какво ме карат да си губя времето с тях, след като на тях не им пука за мен. Винаги, като се "забивам" с някое момиче го правя само с нея, за да не нарана някоя друга, а те какво правят, винаги ме разочероват и играят си с мен, и ме мотаят на малкият си пръст, няма ли малко честност и искренност, на почти всяка, и показвам, че обичам истината. Пише ви едно момче на 17 години. Това е по скоро изповод, отколкото искане за помощ, но никога няма да откажа добри съвети. Сигурно, ще кажете че аз съм си виновен. И да сигурно сте прави.

Коментари

1.   така е винаги защото добрите винаги са преебани извинявам се за израза но е така..
момиче на 14

2.   Според мен момичетата не искат да те нараняват и за това те мотаят по този начин. Глупаво държание като цяло, защото рано или късно ще се разбере, че не искат да излязат с теб.
Бих те посъветвала само едно- продължавай да бъдеш честен, това според мен е най-ценното качество в днешно време! Сигурна съм, че ще намериш и момичета, които ще го оценят!!!

3.   Ами просто ги страх да не те наранят и да излезнат гаднярки, казвам ти го като момиче. За теб това едва ли има смисъл, но от момичешката гледна точка(на повечето) е така. Един съвет, ако й предложиш два различни пъти да излезете и тя винаги има оправдание или е заета - откажи се и не се надявай. Ако едно момиче иска да излезе с теб наистина, ще направи всичко възможно това да стане или ще ти каже кога е свободна, за да се видите тогава. И ако нещо й изкочи, тя сама ще ти се обади. Аз например, ако харесвам някое момче, няма да му връзвам тенекия. Просто приеми факта, че не са много момичетата, които ще ти го заяват директно, повечето ще протакват и протакват, докато сам не решиш да се откажеш.

4.   Благодаря ви, аз няма да се променям, ще продължавам да си търся :)

5.   Много хора ми пишат много гадни въпроси, пишат ми че съм проста и такива нещаа не че ме засяга, но просто искам да знам!