Споделена история от Секс и интимност

Правих секс с травестит
Момче съм на 24г, преди три вечери излязох на дискотека, пушихме джойнт след това анфетамини и след това, се запознах с русо момиче, много много не реагирах какво се случва, отидохме в тях, тя ми каза че иска само анално защото била в цикъл, аз отговорих естествено няма проблем, започнахме чукахме се всичко ок. На сутринта сабуждам се и виждам жената мъж до мен, явно от тъмнината не съм обърнал внимание на детайлите, не харесвам гейове даже от мъж не може да ми стане, но уви ето без да искам из*уках мъж.

Коментари

1.   Толкова ли ви е скучно, че се чудите какви глупости да си съчинявате?

2.   Пожелавам ти мечтата ти да се превърне в реалност. Явно много го желаеш.

3.   Джойнта не бил вреден, а? :D:D:D

7.   Дано да си измисляш, защото обратното е много е много лошо за теб :д

9.   Влиза един в кръчмата, поръчва си 5 бутилки водка и сяда на една маса... Келнерката му ги носи и го пита:
- Вие сигурно имате някакъв празник?
Той й отговаря:
- За първи път в живота си разбрах какво е минет...
Тя:
- Оооо! Та това е голям празник! По-добре да ви донеса шампанско!?
- Не! Този вкус не се отмива с шампанско...

10.   Осемгодишно момче вижда на прозореца две мухи в сексуално положение..
- Мамо, има ли мухи от мъжки род?
- Разбира се, че да – отговорила майката.
Момчето отново пита:
- Мамо, а има ли мухи от женски род?
Майката разбира, че ще я попита нещо неприлично и затова отговаря:
- Няма, мойто момче…
Тогава момчето удря с палката и вика:
- Педераси такива, смърт за вас…