Споделена история от Секс и интимност

Какво мислят мъжете за неопитните момичета?
Момиче съм. Вече на 20. Започнах да водя полов живот, когато бях на 19, т. е. преди няколко месеца. Преди това съм имала възможност да бъда с мъж, но някак не ми допадаше идеята да си легна с някой, само за да не съм девствена. И така се появи той - човека, в който се влюбих. Той се радваше, че ще е първи. Постепенно започнахме да опитваме от всичко. Той дори не вярваше в началото, че и орален секс не съм правила. Но и в това беше първи.
Не стоя като дърво, но като цяло той ме насочва какво да правя и какво му харесва. Аз също му показвам какво на мен ми харесва. Но малко ме притеснява факта, че той един вид ме учи какво да правя. Не съм някоя отракана, която да знае много неща. Нямам абсолютно никакъв опит и дори преди да започнем да правим секс, четях съвети в разни списания и разпитвах приятелките ми, които вече бяха спали с гаджетата си, колкото и смешно да прозвучи.
Въпросът ми е мъжете как биха възприели едно такова момиче? Бихте ли я помислили за задръстена? Иначе той казва, че ме обича, и не е променил отношението си към мен.

Коментари

1.   Ами Авторке, не ми звучиш на задръстена, напротив - интересуваш се, учиш се и няма начин, бързо ще натрупаш опит. С постоянен партньор много повече ще научиш от момичетата с много бройки. Бройката сама по себе си не говори за опит, а обратното - почваш пак от началото, от класическите неща, а и явно не си бил на ниво, за да задържиш партньора си, а прекалено големите бройки и при двата пола говорят най-малкото за непостоянство.
Книгите много ще ти помогнат, приятелките по-малко. На твоите години не е нещо странно човек да е неопитен. Аз самата почнах на 19 г. и от тогава съм с един мъж, пробвали сме много повече неща от повечето ми приятелки, макар че те са били с повече мъже като бройка. Не смятам, че имам по-малък опит.
Никой не се ражда научен и дори е сладко за момиче като теб да е неопитно.
Трагично става, когато една жена на 25 да кажем е девствена или пък няма никакъв опит и е меко казано дърво в леглото. Тогава може да се притеснява човек. Ти си СУПЕР -)

2.   Напротив, супер е. Мен повече ме притесняват тези, които са минали бройката от 10 още преди да станат на 20. Освен това секса не е голяма философия, не е висша математика, та да се тревожиш дали ще го научиш.

3.   Аз само с точно такова момиче бих започнал сериозна връзка на този етап. Девствеността е най-големият дар, с който можеш да наградиш любимия си. Повярвай ми, за него това означава много, дори и да не го показва. Тъпото е, че не си го осъзнала, а наобратно се водиш по някаква курвенска мода и се смяташ за задръстена.

М22

4.   Изобщо да не те приеснява това мила, срамно е когато мъжът е неопитен, а на жената и е прпсено.

5.   М22, ако девствеността беше дар... до сега всички да сме станали милонери. Девственост се зашива за 300 лв. в Бургас, а след първата употреба дори твоята жена става употребявана. Не е въпросът в това дали жената е девствена или не, а дали е ЧОВЕК или не.

6.   И защо трябва да е срамно един мъж да е девствен на тези години?

7.   6 - просто си личи от разстояние и такива мъже като видят по-хубава мадама стават като дакели или още по-зле - като Мопсове и лигите им капят вече по пода!

8.   На мъже, които не са девствени, пак може да им "капят лигите по пода" като видят такава жена.

9.   Има много девствени мъже на тези години, които се държат съвсем нормално. Просто поколението е сметнало, че щом не си се ебнал до 18 автоматично си задръстеняк, който не заслужава да има нормална връзка... Вие дами как бихте реагирали ако започнете връзка с мъж, който да е на тези години и още да не е правил секс?

10.   Номер 9, никой не говори тук за 18 годишни момчета, а за 20 . Аз чесно казано не бих почнала връзка с такъв, защото съм на 28 г., но като момиче се заглеждах по мъжете с опит. Иначе има жени на моите години, които харесват момчета. Не случайно има приказка „Хвани си кака да те отрака“. Аз ако бях девственик на 20 г. бих гледал жените над 30 г. или по-зле изглеждащите жени , защото те много голям избор нямат. За да си девствен на 20 си имаш някакъв проблем - обикновено свитост, комплекси, прекалено властна майка. Всяко нормално момиче, което има избор ще гледа да се хване с друг вид мъже. Омъжените жени на възраст и дебеличките квартални момчета биха се интересували и от 20 годишни девственици, защо не - може би има хляб в тях. За всеки влак си има пътници.

11.   От 9: Исках да кажа: Как бихте реагирали ако започнете връзка с мъж, който е на тези години и в последствие разберете, че не е правил секс?

12.   До 9 - е и? Ако е човек и е успял да ти задържи женското внимание достатачно, че да стане изобщо тема за секс, няма проблеми. Сякаш някой ти казва „ами пушач съм“ или „нудист съм“, проблемът е, че девствените мъже просто не стигат до там, че да задържат вниманието на жената... затова са и девствени. може и да бъркам. Никога не съм била, познавам такива момчета и винаги са отговаряли на моите предубеждения - свит, смачкан и с властна майка -) Жал ми е за такива деца, но това е положението - каквото ти стори майка ти, никой не може да ти го стори явно.
Ако има изключения - сори, не искам да засегна никого. Лично нямам против такъв партньор, ако другите неща са ОК, интересна личност е и има какво да си кажем.

13.   Добре и какво излиза? Аз познавам едно момче на 20, поддържано, с добра фигура, държи се съвсем нормално, спортува редовно, няма проблеми с общуването, общо взето не му личи изобщо, че е девствен, но е девствен... Все не му върви в любовта... По твоята логика това момче трябва да си ляга с момичета, които не го привличат, или с проститутки, колкото да придобие някакъв опит за да си намери партньор от неговия ранг? Не мисля, че такива като него, примерно, не заслужават да имат нормална връзка...

14.   13, винаги си има причини някой да има подобни проблеми. Въпросното момче, ако иска да намери причините - да се подложи на психоанализа и ще се опознае истински.
Иначе според мен и без това жените избират мъжа, не обратното, освен ако не си супер някаква птица. Знам ли... Ако описваното момче е такова, каквото го описа, нещо все пак липсва, за да има проблеми.
Аз познавам хубаво момче, много красиво, отличник и всичко, но познавам и майка му и да - човекът е девствен и си личи от далеч, че нещо не е добре.
Не е важна обвивката, важно е ПОВЕДЕНИЕТО. И в същото време познавм момче - ниско, не особено хубаво, глупавичко, но има успех при жените. Просто последният има и реалистични престави, в коя категория да се цели и не си надхвърля възможностите - който цели прекалено на високо, накрая ходи с празна торбичка. И аз харесвам Брат Пит да кажем, ама ако чакам него...ще си умра девствена -)

15.   Може и просто да не му е дошло времето още... Все пак трябва да има някакво взаимно привличане при един хубав сексуален акт...

16.   Момиче съм, но не мисля, че факта, че не си водила дълго време полов живот, те прави неопитна. Смисъл, да... неуверена може би, но когато нямаш задръжки в секса и правиш всичко, което те харесва и не се притесняваш да експериментираш с пози, и т. н, всичко ще е наред. Много мои познати се хвалят със честия секс, който правят, но не правили свирки, защото ги било гнус... Смисъл един вид, правили секс по предназначение, което е супер тъпо и можеш да си представиш какви дървета са "отворените" пиклички на по 15-18 години, които се е*ат като разпрани.

17.   Напротив!! И много добре си направила.. нямаш си на представа той колко е щастлив, че ще ти е първия, но ти гледай да направиш така, че да си му последната ;))!!

Успех и на двама ви :))!

18.   №10 казва, че момчетата, които са девствени на 20 години обикновено имат властна майка. Можете ли да доразвиете твърдението, искате да кажете, че майката е прекалено задушаваща в обичта към сина си, че един вид го ревнува, че той не смее да мисли за приятелки и секс? Интересен е този момент, затова питам какво точно имате предвид.

19.   От 10 до 18 - да, точно това имам предвид. Усетил си нещата много правилно!
Съвет към такива момчета - изнасяйте се възможно по-бързо от вкъщи (да следвате например на поне 500 км разстояние), ПАЗЕТЕ ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ В ТАЙНА и не запознавайте жената до себе си с майка си по-рано от 1 седмица преди сватбата -) Тогава е трудничко да ви попречи. Вътрешно се откъснете от майка си - не се питайте, дали ще харесала приятелката ви например. Характерно за такива майчета и без това е да са по-лоши точно към качествените момичета (конкуренция!)
За съжаление много майки без да искат така разрушават живота на синовете си. Момчето, което познавам стана точно преди 1 месец на 18 г., от приятелско семейство е, но няма как да се намеся - какво да му кажа - сори, но майка ти те задушава и затова си девственик?
Човекът е толкова задушен от майка си, но не го осъзнава. И това личи не само в общуването му с жени, но по принцип - несигурен е, няма самочувствие, а има покритие! Имаше например намерение преди 1 г. да се изнесе веднага след завършване, но виж - днес пее друго - ще останел да живее с мамчето (тя е разведена). Е, как така тази женица успя да му се наложи, не разбирам. Бащата и той не знае как да помогне на момчето - предлага му да му плати и жилище, и разходи по време на следването, но той вече е решил да живее с мама -)
Момчета, бъдете терикати. Майките ви без да искат ви задушават, изплъзнете се от тази задушаваща прегръдка бързо и безболезнено или стоите девствени.
Майката не иска да навреди на сина си!!! ... но го прави без да иска!

20.   От 13: Момчето, което познавам няма властна майка - познавам и нея. Той почти винаги си налага своето. Невъзможно е проблемът да се корени ЕДИНСТВЕНО в майката... Прави ми впечатление, че всеки тук налага своето твърдение като единствено, а това, че си срещала девствени момчета с властни майки не означава, че проблемът на този, който аз споменавам е същия! Също така повечето свестни момичета казват, че мечтаят за такива момчета, че намират за адски сладко някой да им е първия, но въпроса е дали наистина го мислят? Този проблем има адски много особености и не се корени само в една теория...

21.   Аз от уроците по Биология не помня да има такова животно - девствен мъж. Къде им е девственият химен? Толкова сте ми забавни с вашите предразсъдъци, ограничения, стереотипи, че се спуквам от смях и само си представям какви фалшиви и неудовлетворени от живота жени ги пишат тези неща.

22.   Да, както по-горе прочетох- прекрасно е едно момче да има до себе си девствено момиче.

Защото, ако не е девствена, аз, напримерно (понеже съм девствен) ще се притеснявам дали го правя добре и дали наистина й харесва, а не да ме лъже (ако случайно, наистина й харесва)

А като си намеря девствено момиче, ще съм спокоен, защото и двамата сме си девствени и ще ни е за първи път и нормално, да не се очаква нищо сериозно от другия :)

Единствено, внимателност, нежност и търпение от моя страна, докато прониквам в нея за първи път :) защото ще я боли малко или много.
:)

Едно Момче-20г.

23.   Аз обожавам неопитните хубавици и ги правя опитни.

24.   Няма нищо лошо в това да не си "отракана". Сегашната ми приятелка беше девствена, тоест аз й бях първият. Още сме заедно. И поне на мене като момче това много ми хареса аз да съм й първият. Нейната "чистота" и неопитност само ме възбуждат повече.
Така че не се притеснявай, приятелят ти е късметлия, че си има приятелка като тебе, щото курви бол. От мен да знаеш, радва се, че си неопитна, щото е знак, че не си спала с 10 момчета преди него.
И да знаеш, никой не се е родил научен. Всичко с времето си, постепенно ще знаеш какво да правиш, кои неща му харесват повече и тн.
Успех :).

26.   Нека и да изкажа мнение. Имах 7 месеца връзка с момиче малко преди тя да навърши 24 години аз и бях първия т. е. аз я дефлорирах но се разделихме-при нас интернет ни събра чрез един сайт и заради него се разделихме. Но от жена съм чувал че в много случаи първия мъж не остава последен защото на момичето винаги щяло да и бъде интересно какво ще е секса с друг мъж!

27.   Също и че няма да му навлечеш болести по полов път- друг плюс. Защото ако беше навъртяла една бройка досега, човекът щеше да си има съмненията, дори и да не го казва. В началото на връзки, има мъже, които се страхуват да правят орална на приятелката си дори, и в случай че нещата станат сериозни, правят си изследвания и си имат доверие, тогава вече са спокойни и правят всичко и двамата в леглото(това съм го чувала от приятелки).
Пред вас такива ограничения не седят, не се налага да отговаряш на неудобни въпроси като това с колко си била, а повярвай ми, това е изключително неудобен въпрос, особено когато знаеш, че не казваш истината.
Няма лошо в това, че те учи какво да правиш, това си има чар. И те уверявам, че във връзка с постоянен партньор ще придобиеш много повече опит от някоя, която си ляга с различни всяка вечер. Тревогите ти са разбираеми, но неоснователни.

29.   До 21: Аз когато започнах да мастурбирам кожичката на пениса м беше слепена на 2 места за главичката, след което насила я отлепих, и след това главичката на пениса ме болеше около седмица някъде. Сега не знам дали при всички момчета е така, но при мен беше така.

30.   Мнението ми за неопитните момичета не емного положително. Бил съм с такива и секса може да е с готина мацка ама като е дърво и незнае как да ме възбуди си е едно живо лашкане само... друго си е опитна жена да умее и да прави фелацио и чикии като хората и пози и т. н. а има някои дървета които язък че са хубави- само стоят незнаят нито как да те задоволят нито нищо.

31.   29. Това не е девствена ципа, 80% от момчетата в началото са така. Това отдолу на пениса е гемче и всеки го има, то служи за по бързо изпразване, когато кожата се издърпва назад, се опъва гемчето, което от своя страна опъва върхът на главичката, а там е най чувствителната ерогенна зона на мъжът.

32.   Ако има силни чуства към теб не би трябвало даа му попречи нищо. Аз съм мъж на 34 и гаджето ми вече годеница е на 23. г Когато станах ме гаджета тя бе на 20г само дето беше спала само с един преди това. Неопитна и дори леко фригидна бе в началото. Но аз я обичах и я обичам текава каквато е.. Чуствата са важни иначе другото само си идва. Итя не правеше френска и разни по раскрепостени начини за секс но с времето се промени. За три години тя стана доста раскрепостена и дори сега е навита и за тройка. Обичам я много та дори и като бе неопитна. Няма нищо лошо в това един по опитен мъж да учи и показва техники във секса едно по младо момиче. Ако има чуства между вас би трябвало да се кефи дори че си му дала най ценото от една жена. пОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ И ПО ЧЕСТО ПРАВЕТЕ СЕКС.

33.   Всяко момиче е минало по този път! Не си задръстена, а напротив! Свалям ти шапка, че дори си търсела подходящ човек, а не някой, който да те отвори! Щом се обичате- давай смело! Младите жени искат да наваксат, така че не се безпокой! Ти нали държиш на него, какво тогава те тревожи? Ти си просто едно, яко влюбено маце!

34.   Така е, но мъжете са като тоалетните, или са задръстени, или са заети.

35.   Каквото и да се говори за съжаление повечето момчета смятат неопитните момичета за безинтересни. Има и изключения разбира се, но не са много.

36.   За всичко си има 1-ви път.

38.   До 34!!! Има и още два вида! Едните са и задръстени и заети, а другите са "чисти" и свободни! Последните са тези, които търсят сериозна връзка, но не попадат на точния човек! Те са малко, но знаят какво търсят и не си лягат с всяка срещната путка!!! За "тоалетните" съм съгласен, но и за тях си има момичета, "които да се изхождат в тях"! И не забравяй, че не всички мъже са еднакви... има 12 типа характери, както има и такива жени! Разликата е, че мъжете са по-директни и първични, докато жените по-емоционални и тактични! Всичко обаче е от индивидуалната нагласа...