Споделена история от Секс и интимност

Свърших на сън
Хора, кажете ми нормално ли е това?
Мъж на почти 30 години съм.. и честно казано нямам спомен дали някога преди ми се е слувало такова нещо... но ето, че тази нощ се случи. Сънувах някакъв сън... и помня, че в съня ми свърших и то доста обилно. Когато се събудих отначало не се усетих.... но после нещо ме жегна, пипнах се и бях се омазал яко. Честно казано, това ме накара да се почувствам доста тъпо. Не съм си представял, че мога да свърша просто така, без дори да си помогна с ръка. Как по-дяволите изобщо е възможно? И нормално ли е това?

Коментари

1.   Това е нормално. Не е нормално, че си на 30 години, а не си наясно. Нарича се ПОЛЮЦИЯ

2.   Oooх, мале, ела да спиш и у нас.

3.   Полюцията е произволна еякулация, която настъпва без полово стимулиране. Полюциите най-често протичат през нощта. Дължат се на еротични сънища, дълго въздържание(неизпразване на пениса), а както и на някои здравословни проблеми като дразнене на простатата, смущения в пикочния мехур и други. Според изследвания на мъжката сексуалност учени установяват, че най-честата причина за полюцията е именно прекалено голямото количество сперма, събрана в тестисите. Тя се произвежда постоянно и активно, особено при мъжете до 35 годишна възраст, и съществува нуждата от периодично т. нар. изпразване на пениса. Когато това не се извършва по една или друга причина, се задейства реакция на организма под формата на полюцията, чрез която той принудително се освобождава от събраната сперма. ТВА ГО НАМЕРИХ НА WIKIPEDIA

4.   Ми нормално е, аз съм по голям от теб, но около твойте години ми се случи, сънувах, че съм с някъкво момиче. любим се свършвах. Когато се събудих, усетих, че боксерките ми миришат на сперма, но не бяха мокри, вероятно полюцията е била в началото на нощта. Така, че това е в редът на нещата, и няма място за притеснение.

5.   А някой знае ли горе долу през колко дни се получава такова изпразване на сън?
Не ми се е случвало такова нещо и ще се опитам да се въздържа, за да видя как е.

6.   От(4)към(5) Ами при мен се случи, при въздържание, около 3 седмици, но това беше само веднъж. От тогава съм пробвал въздържание, 2, 3 седмици, но само се увеличи желанието за секс, но полюция нямаше, така, че при всеки е различно. Пробвай номер 5, и пиши,

7.   Не мога да ти отговоря адекватно, защото съм момиче, но при мен въздържанието няма нищо общо. Просто сънувам ли нещо поне малко възбуждащо- свършвам, дори и да съм получила оргазъм точно преди да си легна.
Gv.

9.   Към номер (7), така е миличка, защото вие момичетата сте по сексуални от момчетата, тоест можете да се възбудите веднага, след първият път, и можете веднага да свършите пак. Докато при момчетъта/мъжете, е друго, сексуалната възбуда нараства, като вулкан, и в един момент настъпва изригване, след което настъпва затихване, и трябва време за да може да се случи отново.

10.   случва се и на жени-аз насън свършвам толкова мощно че чак 2 аса клитора ми е напъпил

11.   Ето тук е разликата, клиторът ти е бил напъпил след това два часа, ако започнеш да го дразниш, ще свършиш, докато при мъжът спада почти веднага след като е свършил, и му трябва минимум 15-30 минути, тоест няма го това напъпване за което говори номер 10.

12.   Напълно нормално, и на 45 г. съм свършвал на сън един път, въпреки че секс не ми липва., а и от време нав реме си удрям по някоя чекия, за поддържане на формата!

13.   Какво значи да свършиш, всъщност?

14.   странното в тези неща че може да сънуваш хора дето никога и за нищо на света може да ги желаеш в реалността, примерно че го правиш с близка роднинска връзка ,сестра или леля или жена на приятел дето никога не би му изневерил или разни такива измишлъотени, от които след като ставаш от съня ти става малко гадно ,предполагам има такива други хора дето са го изпитали нали, само би ли някой да обясни това научно.
интересно е ,ама да не ни почвате с Фройд и неговите глупости моля ви.