Споделена история от Секс и интимност

Първият път спомени
Здравейте на всички. Аз съм девствено момиче на 23. Интересно ми е да ми споделите вашите преживявания, вълнения, тръпки от първият път, за да знам какво ме очаква. На колко години го направихте? Как беше? Има ли нещо по-специално, което да прави жената, за да намали максимално болката от проникването и как свиквате с този вид интимност следващите пъти. По-лесно ли ви е или пак изпитвате затруднения? Засега общувам с връстници в университета пък ще видиме какво ще стане с едно момче. Знам, че трябва да е с презарватив с опитно момче, което да ме обича и аз него. Също така трябва да се използа и лубрикант, ако жената не е достатъчно възбудена и влажна. Ще се радвам да ми разкажете вашите преживявания. Благодаря за отделеното време. Лек ден!

Коментари

51-54 от 54

55.   Моят първи път... Бях на 15 години и половина, а приятелят ми на 16. Беше няколко месеца преди лятната ваканция. Бях замислила всичко предния ден. Беше рождения му ден и той навършваше 16 години. Отидох на училище. Той почерпи целия клас. След това го попитах, кой е любимия му вид шоколад. Той каза, че е млечен с ягода. Преди последния час го попитах дали иска да дойде нагости в нас след часовете. Той каза „Ами добре“. И така тръгнахме да се прибираме. По пътя го помолих за минем през един магазин. Влязох вътре, а той ме изчака отвън. След това се прибрахме. Родителите ми бяха на работа и щяха да се върнат чак към 8-9 вечерта. Седнахме в хола, говорихме, бях взела ягодов шоколад, ядохме. Тогава му казах, че ще му дам един малък подарък като за начало, но го помолих да си върже очите с една вратовръзка. Той ги върза и аз отидох в другата стая. Взех презерватива с ягода, който му бях взела и го сложих в кутия с една панделка. Тогава съблякох всичките си дрехи и сложих на кръста си една голяма панделка. Облякох си халата, взех кутията и отидох при него. Казах му, че може вече да си отвори очите, че ще получи първия си подарък сега, а другия после. Той махна вратовръзката и видя мен по халат и кутията. Веднага си прикри очите с ръка и ме попита„ Защо си по халат?? “. Казах му, че така ми е удобно вкъщи и, че може да си махне ръката от очите. Махна я. Подадох му кутията и му казах, че ако не иска не е нужно да го правим. Погледна ме и отвори кутията. Попитах го „Какво реши? “. Погледна ме и каза „Да го направим“. И така обясних му, че трябва да е гол и да се съблече. Той започна да се съблича. Попитах го „За пръв път ли ти е? “. Погледна ме и каза „Моля те не се смей, но да. А на теб? “. „Да и на мен ми е за пръв път“ му отговорих. „Искаш ли да видим как се прави по-добре в Интернет? “ му предложих. „Да най-добре. А ти няма ли да се съблечеш? “. „Спокойно, ще се съблека. “. И така... Отидохме при компютъра. Той седна и аз седнах в него. Видяхме няколко пози. Попитах го къде ще го правим. А той каза, че ще му е най-удобно или на канапето в хола, или на пода в хола. Казах му, ако иска да започнем на канапето. Спомням си, че като свалих халата се ококори. Първо му викам да започнем с целуването. И така се целувахме, а той ме опипваше. Спомням си някой от позите, който пробвахме. Пробвахме пози: „Пожарен кран“, на пода пробвахме „Басет Хаунд“, „Мисионерската“, „Коленичеща амазонка“ и накрая „Нисък полет“. Помня друго, че като го изкара за пръв път имаше малко кръв и се развика, че се е наранил. Аз му викам, че не се е наранил. После извика, че мен е наранил. Тогава му обясних, че жените имат девствена ципа, която се къса при първия път и от нея е кръвта. След като свършихме му прошепнах, че това ще е нашата малка тайна. Накрая само поиска останалия ягодов шоколад и панделката от кръста ми. Целунах го и си тръгна. Много го обичах. Извинявам се, ако имам допуснати правописни грешки. Лек ден!

56.   Моят първи път не беше с правилния човек беше преди около пет месеца аз съм на 15 години бях възбудена но мого ме болеше и беше ужасно просто полвин час ме отваряше поради причината защо се дърпах на горе той не беше ядосан а беше някак си щастлив защото ми е първия. Правихме го още много пъти мн бях нещо като секс машина секса беше хубав с него но той ми сподели че има е с мен само за секс....

57.   Първият път беше пълна трагедия-мн. кръв, мн. болка. Реших да пия, което не беше добра идея. Помня, че от болката получих паник атака 1-2 часа по-късно-имах чувството, че съм заключена в стаята и че стените се приближават към мен, и че ще умра...

58.   Първият ми път беше на 16г. Да, гадно е, няма да те лъжа, особено на 16 си боли доста. Но ти си на 23 и не мисля, че ще те боли особено. При някои има кръв, при други не. При мен имаше много малко. Най-важното е да не се притесняваш и да не се стягаш. Когато се стягаш те боли повече, трябва да си максимално отпусната, възбудена и влажна.

51-54 от 54