Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете - кое ви възбужда супер много?
Мъже , какво ви възбужда удивително много ? Какво ще ви докара до това състояние и може би нещо повече , което приятелката ви да (ви) направи или ви е правила ? Ако се сетите още нещо , също споделете :) Момиче съм и се интересувам :)))

Коментари

51-100 от 143

63.   Най ме възбужда като старателно ми оближе пръстите.. лелел откачам

64.   Всичко онова дето споменахте е нищо с това ГОЛЕМИТЕ ГЪРДИ на една сексапилна жена, всеки мъж го знае и мечтае в реалноста и в фантазите.
Блазе на всеки мъж дето има жена с такива бомбички. това е истинското щастие наистина.

66.   На първо място, ще кажа че трябва да е 100% натурална, не че не харесвам силиконови гърди или малко по-плътни устни, но да не се отклонявам. Второто нещо тялото трябва да е нормално примерно жена 170см - 45-50кг. Да не забравяме косата която трябва да е дълга и тъмна(от опит просто няма вяра на светлокоските и светлооките). Да минем на нейните форми. Гръдната обиколка да е нормален размер(ако знаех точните рамери на сутиени щях да споделя)... да минем на котето отдолу - в абсолютно никакъв случай да е епилирана напълно, една истинска жена трябва да има поддържано окосмение се пак е жена, не 13годишно момиченце. Бельото предпочирам да е черно с преобладаваща дантелена част по него като долнището да не е напълно прашка или бикина(пак не знам как точно се води) и разбира се да е с лек вечерен грим. Ами май в общи линии е това...

68.   Обожавам да ми се изпразни в устата докато я лижа , харесва ми да ми седи на лицето... и да е много сочна
Дали тази тема се чете от жени! Би било добре да видя някой женски коментар на постовете ни

69.   68... възбуди ме с твоя коментар.. направи ми го на мен (;
Всяка жена предполагам обича това.. А, иначе.. когато е взаимно е най-хубаво, т. е. след като ти я излижеш, тя да ти направи едно яко излизване, хахах, нали?

От една жена

70.   Харесва ми, когато сутрин се събудя и да усетя как го е надървил, още сънена слизам надолу и започвам да му духам, в началото лекично с езиче го гъделичкам по главичката, облизвам го отстрани и продължавам надолу, ако е само свирка го раздавам по бавно играя си накрая забързвам, обичам да го лапам целия максимално. Харесва ми понякога през нощта да се събуждам и той да ме гали по дупето. Харесва ми, когато съм отгоре и да усещам ръцете му върху мен, върху гърдите ми, върху кръста ми, на дупето също много ми харесва, обичам да му облизвам пръстите средния особено и да го гледам в очите докато през това време бавно бавно действам отгоре.
Обичам да ме подхване на задна и да ме държи за косата, тази поза ми е любима, дори от време на време поглеждам назад към него харесва ми да го гледам. Редовно му давам и отзад защото и мен ме кефи, стига човек да знае как. Докато ми го е вкарал отзад ми харесва да ме пипа с пръстче по клиторчето в началото баааавно бааавно, след това по-бързо - това ми е любимо и накрая да свърши вътре. Обичам и нестандартния секс, навън особено, където има риск да ни видят, това много ме възбужда, дори и за 1 свирка да е харесва ми. Когато му духам ако е изправен обичам да го хвана и да започна да го докосвам върху устните си, сякаш е червило, отдолу също е готино като го хванеш и да си го търкаш, възбужда ме да си го пляскам по езика много е мръснишко. Абе ако започна да изброявам всичко, ще ми спрат нет-а за неплатена сметка :)
Отивам си при мъжа в леглото, че от Вашите коментари стана олеле майко, както се пееше в една песен :)

73.   Много високи тънки токета и фин чорапогащник.
Полудявам.

74.   N 70

ТИ СИ МЕЧТА ЗА ВСЕКИ МЪЖ :)
Мамка му, толкова ли е трудно за бг жените да разберат какво трябва на един мъж, а само малко жени като тази пъргавелка н 70 го разбрала, но според мен жените им хвана мързела наистина, ако даваха истинска любовна игра при секса, мъжете
им щяха да се превърнат в тигри.
пробвайте и вижте дали е така.

75.   Да има силикон в устата и гърдите, да е с дълга коса и дълги крака и да е боса, облечена с черен спортен сутиен и прилепнали шорти и да се пипа по гърдите с дългите нокти!

76.   Няма нищо по възбуждащо от това да е облечена с спортна тениска,обута в дънки и с дълга косичка.

77.   Яки обувки, кецове или някакви адидаски или конвърс, високи крака, сиви дънки(скъсани), някаква шантава тениска, интересна прическа

78.   Здравей, има доста неща, които са ми действали възбуждащо, като повечето са нестандартни, но в границите на нормалното, извращения не харесвам по никакъв начин. Относно външността пък харесвам стегнати дупета и малки цици. Имах преди време едно гадже, тя беше идеалът ми за жена и външно и вътрешно, тя беше точно това,което винаги съм харесвал, ръст 180 см, едро стегнато дупе, стегнати и прави крака,малки гърди, дълга стегната шия, страхотна коса и очи. Гласът и беше мощен и плътен, а характерът много строг, с нея бях готов да пробвам всичко, имал съм всякакви фантазии с нея..анален секс,строга господарка също, фуут фетиш, всичко, но единственото което съм имал възможността да прсвя е обикновен секс, не че не е била готова на всичко, тя беше изключително перверзна и по всичко и личеше, просто с мен не е искала нищо, пък и накрая разбрах, че всичко е било образ и ме е използвала.

81.   Да е в черен прилепнал клин, подчертаваш краката и дупето.

82.   Мен точно ме възбужда малко дупе, слабичко тяло и малките цици :) гаджето ми ги има и адски много ме възбужда, когато дойде в нас легне до мен и ми даде да я обарвам.. направо си умирам от кеф...

84.   Страшно се възбуждам от едра и дебела жена - 90-100 кг. Да е с къса полуоредяла коса, 40-60 годишна. Големи, много увиснали гърди, но сплескани като катми. Да има отпуснат издут корем, който има поне 3 гривни от тлъстини, свързани с талията(или мястото където би трябвало да бъде). Да е окосмена навсякъде обилно - под мишници, венерин хълм, крака, около зърната и ануса. С дебели глезени, така, че да не си личат кокалчетата! Да е с неизрязани нокти на ръцете и краката и черна мръсотия под тях. Петите да са напукани и с дебели кори, така че като ги сложа на раменете си, да ме дращят. Да не се е къпала поне 3 дена в горещините и да не е ползвала дезодорант или парфюм. Да не обича да прави свирки, да се чука само в мисионерската поза когато не я боли глава, не е в мензис, не е преяла с боб и газирани напитки. За чукане в за дупето и дума да не става! Да не иска да я цапам и да свършвам върху нея.
И най-важното с което ме възбужда такава жена е, да ме заплашва, че ако не съм мил с нея, ще си намери любовник!
Сори, но спирам до тук, че се надървих яко!

85.   Най много ме възбуждат жени които са леко закръглени и са облечени спортно с клин които е много прилепнал по тялото им и е влязал здраво между срамните им устни

86.   Възбуждам се от бързите й действия... love hard

89.   Възбуждам се при вида на желанието в нея ;) Колкото и да е красива, хубава, привлекателна... , умна, ... фактите и животът не докажат ли, че ме иска-няма как да ме привлича. По-рано бях голям балама, но "нещастивто учи" :;)

90.   Пищно тяло едра жена с големи гърди и черна коса, натурална и естествено окосмена на определените от природата места.
Иначе ме възбужда когато жената ми смуче зърната и ме пипа по тестисите и основата на члена по време на изпразване.

92.   Да е работеща и да се самоиздържа, да си редуваме плащането на сметките в ресторанта (веднъж аз черпя, веднъж тя), а е вярна, искрена и отговорна. От качествената жена по-възбуждащо няма!

93.   Обичам да е слабичка и с малки гърди. Особено ми харесват жените, които са около 40 годишни, но са успели да запазят младежкото си излъчване и стегнатото си тяло.

94.   Коментарът на номер 84 е стар, от преди почти две години, но аз сега го прочетох. Така не съм се смяла от месеци, с глас и сама пред компютъра. Поздравления за чувството за хумор, нещо все по - рядко срещано напоследък.

95.   То вече ми се случи. Когато гаджето ми много се разгорещи по време на секс, сама си го премества в дупето и виждам колко и харесва.

96.   Високи токчета, голи крачета. Няма по-божествена гледка от жена легнала по гръб, с крачета във въздуха, бижу в дупето, поемаща го в котето..
Обожавам перверзните, сами казващи какво обичат, подвластни и същевременно заповядващи и искащи си.

97.   Слаба с малки гърди. Да не с големи млекоцентрали, като виме, отблъскват ме такива. С тъмна коса, без мацанки по-нея като кичури, бои и т н

99.   94. Коментарът на номер 84 е стар, от преди почти две години, но аз сега го прочетох..... Не уважаема, 84 е типичен български простак, и импотентен комплексар, който обижда жените. Като цяло повечето от т.нар. български мъже са пълни боклуци!

101.   От 94 до 99 Всеки има право на мнение, а моето е, че написаното от 84 е просто една пародия, написана с чувство за хумор, която мен например не ме обижда макар че съм жена. Може би защото не отговарям на описанието на желаната жена, знам ли. И за щастие, болшинството от българските жени също.

102.   Айде всички почнахте с перфектните фигури, задници, косичка, то пък са претенции и за височина.. Ще каже човек, че сте нещо нереално, а всъщност на лице е само бирения корем и.. общо взето това е. Но като се проявят претенции към вас се почва: "Всички жени са материалистки, повърхностни! Вече няма истински! ".

Абе, нямам думи.

103.   Номер 102, не прави грешката да слагаш всички под общ знаменател. Нито всички мъже са еднакви и с бирен корем без никакви други качества, нито всички жени. Номер 92 съм.

104.   Номер 103, говоря на основание на това, което виждам. Не казвам, че всички са такива. Казвам, че преобладаващата част (поне в коментарите) са такива. И от личен опит знам, че мъжете с най-много изисквания нямат какво да предложат в замяна. ✌

105.   Сега, естествено, че жената трябва да ми харесва, но не бельото, поведението и т. н. ме възбуждат толкова. Като цяло, искам я чисто гола и какво е облякла преди това въобще и не ме брига.
А и за нещата от секса, от хкоито се възбуждаме ли питате или и за други. Ето например мен лично ме възбуждат ситуации. Например лежа си на дивана, мацката направо се съблича, идва към мен и си навира пусито в устата ми. Или пък ляга гола и започва да маструбира пред мен и да ме гледа в очите, като ми каже: искам да ти го лапна... искам да ме лижеш, да ме чукаж... все тая.
Възбужда ме и като ми говори докато я чукам - колко и е гот, колко е влажна и т. н.
Много неща са!

106.   Номер 102/104, ти именно думата "всички" употреби, с цел да се обърнеш към всички в темата. Прочети отново своето мнение под номер 102. Тонът ти в него също е обобщаващ. Това беше причина да напиша моя коментар 103.

Аз самият категорично не се спадам към категорията мъже, които ти описваш, затова онзи ден счетох за редно да ти напомня всеизвестния факт, че всеки човек е различен и не можеш с лека ръка да причисляваш върху цял един пол дадени качества, уповавайки се на опита си с няколко мъже, с които лично си избрала да имаш срещи и да общуваш. А и не се учудвай какви неща четеш в темата, след като нейната цел е да се допита до мъжете какво ги възбужда най-силно в жените.

Иначе си права, че е редно и мъжът, и жената да имат какво да предложат насреща, бидейки наясно, че правата им изхождат от техните задължения. Разбирам, че ти изказваш мнение от твоята женска гледна точка, но от чисто любопитство някой път попитай 100 мъже "Кой от двата пола иска повече от отсрещния пол? " и съм убеден, че най-малко 95 от тях ще ти отговорят, че точно женските изисквания към мъжа са несравнимо високи и без покритие от тяхна страна.

От номер 92/103

107.   Винаги ще помня едно нещо. Беше преди десетина години. Виждах се с еднаа омъжена мадама. Тя спокойно говореше на сексуални теми. Веднъж след поредния сенас лежхме и тя ми каза, че хресва секса с мен. След малко се обърна, натисна дупенцето си в мен и измърка като коте "а най-много ми харесва как ме ебеш отзад". Тези думи винаги ще ги помня.

108.   102 - Виж, дори и Квазимодо си беше харесал красива жена.
Има едни идеали за красота, и колкото по-близо стигнем до тях, толкова по-добре.
Ти какво очакваше? Мъжете се възбуждат от кроволраки, дебели и космати тролове, също толкова, колкото и жените.
Принцът от приказките винаги е висок, строен, красив и с широки рамене, а не е някое квартално мазно чиче без коса, което има фигура наподобяваща повече картоф, отколкото човек.
Хубавите мъже се харесват еднакво от всички жени, без значение, колко лади, стари, дебели и грозни са тези жени. Някоя, която е от корицата на списанията, ще харесва убав мъж, точно толкова, колкото и дърта безъба лелка, която се налива с по литър вино, преди да си легне.
Това не значи, че жените непременно ще се откажат от даден мъж, защото те искали той да е поне 185 см, ама нашия бил само 182...
Важи и за двата пола.

109.   120/100/120 см, 80-90 кг, висока, едрогърда и сочна брюнетка.

110.   Умишлено изчетох цялата тема като си водих записки.
Първото, което установих е, че само четирима писатели харесват големи гърди, на фона на петима, които харесват малки гърди и петима, които харесват "средни" каквото и да означава това. Извода е (поне за мен), че мъжете не са цицомани, но жените по някаква причина са се комплексирали по отношение на големината на гърдите - предполагам същия комплекс имат и мъжете по отношение на размера (надали е маловажен, но не е определящ - за това да говорят жените с опит).
Другото, което установих (в по-новата част на темата) е, че някои хора като номер 99 са тотално лишени от чувство за хумор, за разлика от жени като номер 94, които ме кефят с усета си кога някой се бъзика - отдавам го на това, че 99 нещо се е припознала и сега го играе обидена.
Иначе темата е интересна, но аз бих я разделил на няколко части, възбуждане от жена, с която не си бил интимен, възбуждане от жена, с която сте правили веднъж секс, възбуждане от партньора, с когото сте в дългогодишни отношения.
Единственото, което 84 е пропуснал да каже, че много възбуждащо е да ти трябва килограм брашно за да намериш входа на пещерата - добре, че до нас има деннощен магазин щото знае ли човек кога ще му се до...
Очаквам включване от 99 защото и аз съм един от "Не уважаема, 84 е типичен български простак, и импотентен комплексар, който обижда жените. Като цяло повечето от т. нар. български мъже са пълни боклуци! " - ще и отговоря предварително, че багер и фадрома няма как да ме възбудят, напълно импУтентен съм по отношение на всякакви железа, дървета и дупета като карета (уточнявам - къщите, блоковете между 4 улици).

111.   Възбужда ме, когато ми прави свирка да го ближе така, сякаш се наслаждава, все едно ближе сладолед и е гладна, иска го целия.

112.   Много ме възбужда писинга възбуждам се за секунди когато видя пикаеща жена, по време на секс е още по яко

113.   Семеен. Мъж на 52г възбужда ме интимна прическа, а не голо избръснати.

115.   Кръстосани крака, обути в черни чорапи и токчета...
Ставам целия на дърво

117.   Искрена, надеждна, себеотдайна и грамотна жена. Такава, ако е средна хубост, е направо 10/10 заради качествата си. Повечето жени биха могли да да такива; стига да го пожелаят.

- Кифлоприземител

118.   Много ме възбуждат напомпани вагини, докато навих приятелката си да вземем такава помпа минаха няколко месеца, беше я страх да не и стане нещо но в последствие винаги я ползвахме, първо започваме с чукането после напомпваме устните до краен предел и следва лизането, обожавам брутално напомпани сливки

119.   Нещата, които най-много ме възбуждат в секса са целувките и да ми говорят мръсно.

М23

120.   Понеже имам силен фуут фетиш, възбуждат ме красиви крака с хубав лак, най-обожавам червен! Възбуждат ме и секси обувки, които аз да събувам и обувам на партньорката ми.
Възбужда ме да лижа, целувам, мириша и хапя босите крачета. Като афродизиак ми е това. Възбужда ме да клекна под масата в краката й, също. И т.н.
м, 32

121.   Абе български тъпанари, чичко Путин ще ви пусне няколко ракетки и край с вашите мокри сънища. Глупаци. Слаба да е висока да е ощавена да е, той пък висок да е мускулест да е и т.н. Що не си ебете путката си майчина, селяни от 2-3 поколения граждани. Едно време на нивата, баба ти да не се е епилирала бе ахмак прост или дядото е ходил на фитнес, с говедата на паша! Тъпи български снобари, ужасен дегенерирал народ.

122.   Най-много ме възбужда, когато виждам, че на партньорката ми и е хубаво, изпитва удоволствие и когато тя поема инициативата и се кефи на секса. Снощи моята направо ме наеба брутално. От мен се искаше само да го надървя и тя ме завъртя и нагоди както на нея и харесва, направи ми свирка, сама си го вкара и сама си определяше темпото, докато свърши брутално. Щях да избухна от възбуда и едва се сдържах до края. Накра като свърших, имах чувството, че изпаднах в безсъзнание. Иначе много ме възбуждат класически бели гащички на хубаво женско дупе и бяло потниче без сутиен.

123.   Обичам мацката да обича да прави стриптийз. Ако по принцип танцува нещо и се разкърши преди секса, направо полудявам. Обичам да се извива, да бъде секси, да привлича. Затова и обичам да забърсвам мацки по дискотеки - всяка вечер има някоя, която се вихри добре както на дансинга, така и в леглото.

124.   Колкото по-натурална и естествена, толкова по-добре. Без никакви изкуствени намеси.

125.   Авторке всеки мъж го възбуждат различни неща, постарай се да разбереш какво харесва твоя приятел, говорете за това, питай го какво иска, кажи си и ти какво харесваш.... чак тогава секса ще е невероятен

126.   Айде пък, как един не каза, че го възбуждат тройки?

51-100 от 143