Споделена история от Секс и интимност

Скрити секс сигнали
Здравейте!

Искам да попитам мъжете как възприемат много усмихната, позитивна и забавна жена! Аз съм такава и ми се струва, че това се тълкува като флирт! Така ли е!? !
Базикам се със всички и се усмихвам винаги, но по реакцията на мъжете ми се струва, че това се възприема погрешно.

Самата аз съм привлекателна, но не искам да изглеждам така, сякаш флиртувам с всеки..

Освен това по кои сигнали мъжете разбират, че жената срещу тях ги харесва и поддава? !? !? !

Благодаря ви!

Коментари

1.   По индивидуалните.
Ако си правиш купон с всички, няма от какво да се притесняваш! Ако си имаш фаворит в мъжката компания, избягвай продължителен поглед с него, дори и да си се замислила (забляла). Мъжете сме първосигнални и това може да се изтълкува погрешно.
Бъди откровена в приказките си и не прави намеци. Това ще обезоръжи мъжките фантазии и всички ще са наясно, какво всъщност правиш/искаш.
Успех!

2.   Ами, когато отмята косата си, гледа те косо и щом я погледнеш тя отмята глава, кръстосва си краката, това са все сигнали към отстрещният пол, че жената иска секс. Можеш ти като жена да споделиш за тези сигнали, би трябвало най добре да ги знаеш, сигурно си ги прилагала.

3.   Еми ако много ми се усмихва и бъзика и ако и на мен това ми харесва, бих я поканил на кафе, заедно, но е възможно първо в обща компания. Ако се съгласи да сме само двамата на кафе, а след това на втора среща където може да има и кино примерно, значи поддава. След това срещи у нас или у тях и така, при нейно съгласие отново естествено и ако сме сами вече е поддала. Зависи и тя какво търси, може да ми е колежка и да търси секс, няма проблеми.

5.   Леле това се едно аз съм го писала.. :Д .. И аз съм така..

6.   Да, така се възприема в повечето случай - като флирт. Знам, че не винаги е вярно, но абсолютно всичките ми познати от мъжки пол мислят така. Продавачката им се усмихва от учтивост, а те казват "тази ме хареса :)))".

7.   Точно! Има просто усмихнати хора! Това не е флирт!

8.   При мен се случи нещо подобно, една колежка, непрекъснато флиртуваше, викаше ме на кафе при тях, и аз като всеки мъж реших, че ме сваля, но в последствие се оказа, че тя е искала да накара мъжът си, който също работеше там, да ревнува, тъй като се говореше, че той и бил изневерявал с негова колежка. По стечение на обстоятелствата, фирмата затвори врати, ние се разпръснахме и всичко приключи. Мисълта ми беше, че никога не знаеш, какви са намеренията на една жена, и можеш да бъдеш използван, и след това изоставен. Ние мъжете сме много глупави същества.

9.   Глупави силно казано. Две глави и кръв само за едната!

10.   Те мъжете май всичко възприемат като флирт или желание за секс. Голямо его, голямо чудо! Ти му се усмихнеш, поздравиш го учтиво или се извиниш, ако си се блъснала в него или нещо подобно, то се надуе като пуяк и потрива ръце, мислейки си колко си си паднала по него и как ще си следващата в леглото му. Смешки.

11.   Номер 8, много ми хареса как се изказа! Хубаво, е че си осъзнал, че жените са непредвидими и в повечето случаи, вие все сте неразбрали.
Поздрави!
А М.

12.   Така е това е напълно реална история, само че при мен нямаше само усмивки, тя си го правеше с ясната цел, хората да заговорят, и те действитело говориха, а с нея се познаваме от деца, дори живеем в един квартал, но аз се сърдя на себе си, не на нея, а с мъжът и сме приятели и до днес. Просто го дадох за пример, не казвам, че всички жени са такива, нямям нищо против вас мили дами, само исках да покажа че мъжете много лесно се поддаваме, и можем да бъдем водени за носът.

13.   Ако харесваш някой му кажи директно всички жени са различни и в опита си да разбере всяка мъжът вече почва да се обърква Няма нищо по-добро от това да му кажеш директно

14.   №10, твоето изказване е най-мъдро. И е абсолютно вярно!

15.   Напротив, изобщо не е мъдро, има разлика между усмивка и флирт, явно номер10 не е разбрал/а смисълът на това което е казал номер 8.

16.   Повечето мъже търсят секс активно. Те искат:
1. Жената да е хубава - ти явно си такава
2. Да е в добро настроение - това също често ти се случва
А ако му допаднеш като интереси и характер, нищо чудно на втория ден вече да е измислил имена за общите ви деца.
Съжалявам, но мъжете сме си такива.
Нещо, което може да пробваш, е да се представяш за обвързана навсякъде, където има самци. Така ще откажеш голяма част от тях.