Споделена история от Тинейджърски

Скъсан кондом
Здравейте!!! На 17 години съм и имам приятел от близо 3 месеца. Днес правихме секс и кондома се е скъсал, но не сме усетили веднага. Да сме го правили някъде около 20-тина минути на голо. Той не е свършвал, защото забеляза че кондома е скъсан и прекъснахме целия акт. Този месец цикълът ми беше на 5 и горе-долу си следя овулацията и се пада на 20 или няколко дни по-рано или по-късно защото не всеки път е точна. Днес е 28 и няма шанс да съм в овулация така че и шанса да забременея е минимален. Приятелят ми каза също че няма опасност и няма нужда от хапче, но аз се притеснявам. Знам че има и други истории като тази, но просто съм притеснена доста.
Благодаря Ви предварително за помоща :)!!!

Коментари

1.   Виж, на твоите години не можеш да рискуваш. Ако не са минали 72 часа ЗАДЪЛЖИТЕЛНО вземи Ескапеле. Не е проблем, взимала съм 3 пъти за 10 г. ползване на кондоми и никога съм нямала проблеми.

2.   Според мен дори да няма опасност не е лошо да вземеш едно хапче за всеки случай. Все пак не искаш да ставаш майка на 18 (не дай си боже) и да си провалиш едни от най-хубавите години

3.   Вземи хапче!

4.   Добрееее, ти наистина имаш нужда от помощ! Взимай Ескапеле както казаха горните и вече проверявайте кондомите! А приятелят ти като не го грози забременяване, да си мълчи и да не дава съвети!!! :)

Анастейха