Споделена история от Секс и интимност

Болка при поза - кучешката
На 19 съм (момиче) и от 2 години водя полов живот.
Имам проблем - при полов акт, когато съм в поза (кучешката) изпитвам болка... в началото и след това вече по - малко ме боли. Когато приключим с тази поза (когато го изкара) ми влиза въздух и се получава много кофти, гадно чувство. Този въздух излиза и се чува все едно някой има газове.... Бихте ли ми помогнали относно проблема ми :(
някой от вас има ли подобен? защо се случва това?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Вероятно не се овлажняваш добре, и за това те боли, използваите овлажняващ гел, а за въздуха, това е нормално и не бива да те притеснява. Важното е на теб да ти е кеф.

3.   И при мен е така, когато влезне въздух е много некомфортно - звука не ми пречи, но някакси боли.

Когато изкара и вкара наново няма проблем.

А и при кучешката има по-дълбоко проникване, нормално е да те понаболява, няма страшно.

4.   И мен ме боли на тази поза може би, ако си по тясна и затова така се получава.

6.   Относно въздуха нищо не можеш да направиш. На всеки понякога му се случва. Приеми го с чувство за хумор :) А за болката- и аз имах такава при някои пози, в които члена влиза по-дълбоко, особено на задна прашка. По принцип може да става така ако не си достатъчно въбудена и не си се отпуснала. Защото при пълна възбуда колкото и да си тясна не би трябвало да изпитваш болка. Също така можеш да отидеш на преглед при гинеколог, понякога болката по време на секс е индикация за някакъв гинекологичен проблем. При мен се оказа точно така. Случайно открих, че имам раничка на шийката на матката и от както я излекувах не ми се е случвало да изпитвам болка изобщо. А и самия АГ ми каза, че болката е била от това...

7.   И аз имах такава болка. Оказа се, че е, защото имам киста на яйчницика. Провери се дали не е заради това.

8.   Благодарч ви ! Бях се притеснила много , но за всеки случай ще отида и на гинеколог .
На мене ми е приятно , просто звукът ме поставя в неудобна ситуация ...

9.   И аз като тинейджърка имах този проблем и сега ме боли понякога ако започнем директно от тази поза, първо започнете мисионерската така проникването е най-лесно и най-малко болезнено. Партньора ти трябва да е внимателен за да не те боли. А за въздуха те разбирам прекрасно. Аз съм го овладяла това вече. Първо е хубаво партньора ти, ако те обича, да му обясниш и той ще разбере. Ако е секс за 1 вечер-дане ти пука :). Та така, когато заставаш в тази поза, още докато се нагласите си стисни коремните мускули, така както когато ходиш по голяма нужда(знам, че може да е смешно, но по смешно е да се чуе като газове-върви обяснявай после, цялата страст отива на кино). Та стискаш си коремчето и по този начин въздух не може да влезе докато ти го вкарва. после можеш да се отпуснеш и да се кефиш. Когато го извади-по същия начин. Ако главичката му е върте в теб-нп, но ако го изкарва целия докато го правите по добре стой стегната. А така също ставаш по-тясна и му е по готино и на теб също. Успех

10.   здравей, аз имах същия проблем с тази поза с бившия ми на него прост му беше много дълъг, а аз му бях "къса". Със сегашния нямам проблем ма неговия е по-късичък

11.   Плитка си, голям му е или и двете

12.   При кучешката има дълбоко проникване и ако не си достатъчно влажна и възбудена, боли. Поне при мен е така. За това винаги започваме с друга поза, а кучешката я оставяме за по-късно когато вече съм супер влажна, да не кажа мокра, тогава минаваме на кучешката и обикновенно след това следва супер силен оргазъм.

13.   нямам опит в това и добре че сте вие! :)

14.   Това с газовете, не е нищо срамно.
И аз го имам, болка при мене няма, но това с въздуха - да!
Влиза ти въздух, гълташ корема, отпускаш и готово! :D :)

16.   Сега, предполагам си сменила неможкото, защото такова животно, , Суха жена'", няма и няма да има. Не гелове, а и вода да си сипваш в разтворената дупка, че и маргарин да мажеш, пак няма да го накараш да стане мъж. С мъже излизайте. Такива трябва да лъскат бастуна.