Споделена история от Секс и интимност

Свирки на мъж
Студент на 21 съм, имам приятелка и до скоро никога не съм си мислил, че ще ми се случи да правя свирки. Всичко се случи миналата седмица. Приятелката ми работи на морето и аз реших да пътувам на стоп до Бургас. Почти веднага ми спря един микробус. Шофьорът беше към 50 годишен много любезен, каза ми че пътува до Сливен и ще минем през някакъв мотел да вземем негов приятел. Като стигнахме мотела, беше някъде след Пловдив ме покани да обядваме тримата с неговия приятел. И двамата бяха много добри събеседници, разказваха вицове, случки от живота им и постоянно ми доливаха в чашата ракия, докато в един момент осъзнах, че съм съвсем пиян. Предложиха ми да легна на задните седалки и тръгнахме. След малко единия се премести и седна до мен като сложи главата ми в скута си и ми каза нещо от сорта - хайде захарче сега да си хапнеш десерта. В следващия момент вече си го беше извадил и почна да си го търка в устните ми и да ми притиска по-силно главата към скута му. Не знам какво ми стана, дали защото бях страхотно изненадан, или защото изпитвах някакъв подсъзнателен страх, аз отпуснах устните си и той усетил тази моя слабост веднага ми го пъхна в устата и почна да люшка главата ми, опитвайки да ми го вкара възможно повече. Всичко продължи няколко минути и точно когато се чудех дали ще си го извади преди да свърши усетих соления вкус на спермата му. Започна да ми се гади, поисках да спрат за да повърна отвън. Те ми казаха, че съм се държал като легла, но спряха все пак и докато повръщах на колене на пътя, видях как потеглиха без да се интересуват в какво състояние ме оставят.

Коментари

1.   Радвай се че и втория не те е дарил със соления си десерт. Аз лично лигла като теб щях да я нашамаря та да видим дали друг път ще ми повръща след като съм я нахранил.

2.   Наистина си лигльо и си заслужаваш това отношение

3.   По-голяма простотия не бях чел.

4.   Това някаква несбъдната фантазия ли е?

5.   за пиян човек доста подробности си спомняш!!!

6.   Любимата ми народна поговорка в случая: "Гладна кокошка - просо сънува! " :Д

7.   Повече ми звучи като фантазия, но ако е истина- това е ужасно!!!

8.   Бих отхапал главата на бастуна и бих застрелял другия в гръб.

9.   Това е чиста измислица. А автора или е превъртял или са фантазиите на един п... дал.

10.   и аз съм лапал, ама на момче колкото мен, не на някакви дъртаци, ти сам си си го заслужил това, явно си много наивен, кви мотели, кви обеди, кви доливания на пиене, щом не си си тръгнал веднага начи малко ти е било, ако въобще е истина, което се съмнявам, според мен обичаш куровете и си фантазираш :))

12.   Аз си мислех, че съм голям пияч, ама ти направо ме удари в земята. Аз толкова не мога да изпия. Пък и явно нещо в теб или в поведението ти, ги е накарало да се пробват. То добре, че не са пробвали и другите неща. Или не е добре? А?

13.   1 и 5 направо ме разбихте :D

15.   И коя мелодия изсвири?

16.   И на мен ми се случи подобно нещо на морето в една дискотека ама изядох и няколко шамара щото първо се дърпах и не исках да духам а при това бяха трима. С нищо не съм ги предизвикал беше неприятен спомен но не съм гълтал въпреки че и тримата се изпразниха в устата ми и искаха да им гълтам. Всякакви мъже има като са пияни явно харесват да им духат и мъже. Аз не мога да си го обясня не съм го и споделял до сега.

18.   Ужас, ако е вярна историята по-добре не споделяй нито с познати нито с непознати и забрави за случилото се.

19.   5-ицата кърти ;-)

20.   разсмях се добре на измислицата