Споделена история от Секс и интимност

Секс в морето?
Следващата седмица с приятелят ми ще ходим в Албена на една вила и смятаме вечерта да отидем на морето. Чудя се, има ли как да правим секс в морето с презерватив, или той ще се скъса?

Коментари

1.   Ние с моята приятелка сме го правили в морето. Посред бял ден. Отидохме малко по-навътре в морето и по в страни от тълпата. Дъното на морето беше равно така, че не беше проблем. Аз минах зад нея, уж само да я гушкам за пред другите, а всъщност и отместих банския настрани, извадих го и й го вкарах. Не се виждаше отдалеч какво правим така, че бяхме спокойни и за 4-5 минути лашкане на бързо свършихме. На мен много не ми хареса, защото морската вода отмива естествената смазка на влагалището и колко да е прежулваше малко, но на нея много и хареса и още споменава този миг. Нищо, че беше преди 2-3 години. Така, че пробвайте. Но чак пък с презерватив? ! Няма да свършва в теб и готово ако те е страх от бременност, иначе то секса в морето не е като на спалнята че чак толкова да се вживявате и с презервативи. Там по-скоро има някаква тръпка, иначе секса не е нищо особено.

2.   Секс с презерватив в морето? НЕ, НЕ и НЕ. Има голяма вероятност да се скъса и ще те боли, а от мръсната вода в морето можеш да хванеш и някоя болест. По-добре недей.

4.   Аз имам неприятен спомен - с приятелката ми бяхме голи в морето и се канехме да пробваме секс, но ме допря една медуза по топките и после беше голям резил - 3 дена топките ми горяха и ходех като....

5.   Да, усещането е готино, но лошото е, че може да си навлечеш и лоша инфекция от морската вода, но тава си го решавате вие двамата.

6.   Авторката - Добре, благодаря ви много. В крайна сметка, решихме да не правим нищо, защото разучих малко нещата в интернет и наистина мога да хвана някоя инфекция, както и той и просто не си струва да си разваляме здравето за единия кеф.

7.   Супер е, аз лично много харесвам секса в морето. Последно го правихме с приятелката ми преди 2 седмици на Китен - имаше супер много хора. Това ужасно много ни възбуди и двамата - влязохме малко по-навътре и съвсем лекичко и бавно го направихме. Никой не разбра какво правим, а чувството е много приятно. Според мен си струва поне да се опита :)

9.   Едно от най-хубавите ми преживявания!!! Задължително трябва да се пробва! При нас ни разбраха едни баби рускини и само ни се подсмиваха, но на кой му пукаше, бях в небесата :Д

10.   Правил съм го преди години, нямамем проблеми за сега, но водата си е мръсна, така че риск има.

Ходил съм на нощен плаж във Варна, като изляза целия съм бил на петна от мазут или нещо подобно. Ако сте от Варна, градския плаж е страшно мръсен! По-добре недейте!

11.   Ако толкова държите да е във вода, може да го направите в басейн... Ще е по-добре, защото водата е много по-чиста :)

12.   Или във ваната... Малко е неудобно, но за идеята става.

13.   То секса в морето си е яка работа ама чак пак с гума най много да влезе вода и да се пукне тъй че ко го прайте вав водата по добре без.

14.   Добре, благодаря ви много, но може да спрете да коментирате вече. С този човек вече се разделихме, пък и аз лично се отказах от самата идея 'секс в морето'. Благодаря ви отново за отделеното време.

15.   До номер 11 това са пълни простотии :)

По-добре в морето отколкото във басейн, поради причината че в басейна има много препарати и има по-голям риск от инфекция