Споделена история от Секс и интимност

За кръвта при първия секс
Здравейте! Ще питам направо и по същество- вие при първия си път как процедирахте с попиването на кръвта от скъсването на химена? Чела съм, че трябвало само наблизо да има носни кърпички и те стигат. Знам също, че при всяка количеството кръв е различно... но просто искам да предотвратя евентуално омацване, защото най- малкото няма да съм на моето легло. :д

Коментари

1.   Слагаш една хавлия под теб и готово. Само ми стана смешно като прочетох "няма да съм на моето легло" - вие тези неща сигурно ги уговаряте и планирате доста прецизно - кога, къде, на чие легло, на лампа или на свещи...

2.   "няма да съм на моето легло":D:D:D:D:D:D:D
smeeeeh smeeeh smeeeh

3.   Ако си на моето легло, добави още две хавлии.

4.   Вземи си и превръзки. На мен ми течеше 3 -4 дни след първия път. Въпреки, че нямаше голямо зацапване на леглото. Не при всички жени има кръвотечение обаче, за съжаление аз бях от тия при които имаше и да ти кажа не пий алкохол преди акта, защото ако се окажеш от тези с кръвотечение ще се удължи повече дни.

5.   Ех, остроумничките ми те! Сигурно сте запознати
със ситуацията по-добре и от мен самата, нали? :) Разбира се, че всичко е планирано до последната секунда, номер 1.!
Номер 2. коментарът ти беше жизненоважен за мен!!!! :)
Номер 3. , аз не съм си и представяла да съм на нечие друго легло освен твоето. :))
Номер 4., едно искрено благодаря!
Хайде със здраве.

6.   При мен кръвта беше като от порязан пръст някъде, не много. Може да си сложиш кърпичка след това, тоалетна хартия или ежедневна превръзка също.

7.   Айде успех! И да се похвалиш как е минало след това. :)

8.   Миличка, можеш и сама да си отговориш на този ГЛУПАВ въпрос, вместо да лаеш по сайтовете.

9.   При мен тече малко, но вече от месец не съм девствена и след всеки път имам малко кръв.. И дори ако някой може да ми даде съвет ще съм много благодарна :)).

10.   Аз искам да попитам досега като не ми е идвало цикъл и правих секс, но нямах кръв и след две седмици ми тръгна кръв и не знам дали ми е дошъл мензисът или е от самото разкъсване на химена. Ако може дайте ми съвет.

11.   Номер 10, ти на колко години си, бе?

12.   боли ли?

13.   При мен нямаше никаква кръв. :)

14.   мхх защо не пробвате в банята под душа аз лично моята там е отворих, хареса й :Д

15.   номер 11 на 14 съм и номер 12 да определно боли но болката е поносима

16.   Боли, гяволе, баби нищо не боли. Баба Торбалана.

17.   При мен нямаше никаква кръв, нито първия, нито втория път... Не знам защо, може би защото съм спортистка и това да е повлияло накакси. Болката беше поносима, само момчето малко ме изнерви, постоянно ме питаше дали ме боли, горкичкия. :) Чак пък толкова да боли, не се превземайте, после намалява и съвсем изчезва болката.

19.   Номер 15 ти нормална ли си на 14 години секс да правиш? Направо на 10 защо не започна? !

21.   номер 19 хаха има ги и такива на 10 една моя приятелка на 10 го прави.... аз съм на 14 от моя клас само аз не го бях правила, но сметнах че това е подходящото момче и го направихме и не виждам нищо лошо и все още сме гаджета и държим един на друг. Вече почти няма момиче да е девствено на 14 години, пък и да има са много рядки.

22.   Номер. 10 ти на колко си?

23.   при мен нямаше абсолютно никаква кръв, всъщност при мен беше доста странно, защото с момчето с което го направих, не знаеше че съм девствена и реших и да не му казвам, за да не го стане страх и да се уплаши, просто го направихме от началото съвсем малко беше трудно проникването, а аз се оправдах, че не съм го правила отдавна и всичко беше точно, след като мина всичко му казах и не можа да повярва, така, че при все различно.

25.   Не винаги има кръв, има разтегливи ципи- чак при раждане се късат.