Споделена история от Секс и интимност

Как да се отпусна пред него
Привет /От скоро си имам приятел.
Но все още не мога да се отпусна пред него.
Когато сме разделени, от друг град е и си казвам, няма да се притеснявам и като се видим сме си само 2-та и се притеснявам.
Не мога да се отпусна.. Става ми малко гадно, че ще ме помисли за някоя задръстена.
От месец и половина сме заедно.
Иска да пипа момчето :Д/аз му махам ръката -ту я махам, ту ми е готино и искам да го прави..
Но не мога да се отпусна, по голям е от мен с 3 год. виждам, че иска но аз мисля, че ще ме помисли за лека и ще си замине интересът към мен.
Бихте ли споделили как да му задържа интереса -По какъв начин?
Не, не се правя на недостъпна. Знам какво искам, искам да съм с него-Но се притеснявам, че сме от скоро заедно.
искам да мине още малко време.
Тъй като скоро ще се виждаме и няколко дни ще сме заедно, искам да се подготвя от сега да знам /все пак трябва да има някаква граница. -за интимност говоря/
За тези, който не са разбрали не говоря за секс.
А просто интимност. Не питам какво да му позволя и какво не.
Става на въпрос, че се притеснявам, може би доста момичета са го изпитвали са се притеснявали, е може би не е време все още.
Просто исках да споделя и ако може посъветвайте ме как да се отпусна.
И да добавя не пия алкохол. На 20+ сме, и малко отгоре/
И знам, темата е малко тъпичка но просто споделих кое ме мъчи и се надявам за малко кураж

Коментари

1.   Ами прави и му позвалявай това, за което ти се чувстваш готова... Той ако държи на теб ще се съобрази с това, ако ли не, значи не е правилния човек за теб.

2.   Така хубаво си обяснила всичко тук, усеща се, че си мила, нежна и сериозна. Просто всичко това му го кажи на него, в прав текст и с точните думи. Ако е твоето момче всичко ще разбере, ако е само за секса, по добре да си отива още сега.
Успех. Ж43

3.   Сигурна ли си, че не е прекалено зрял за теб? Нищо че разликата ви в годините е малка, много зависи от това ТИ и ТОЙ какъв опит имате зад гърба си.

4.   Ако той има желание да сте интимни, без значение дали става въпрос за секс или за нещо друго, значи го привличаш. Няма от какво да се притесняваш. Нормално е в началото на всяка връзка да има известна доза притеснение, но с течение на времето ще се отпуснеш. Опитай да говориш с него, да му обясниш какво те притеснява. Можете да решите "проблема" заедно

5.   Е, в крайна сметка нямаш някакъв сериозен проблем, за щастие. Нали ти самата искаш да има известна дистанция между вас докато връзката ви навлезе в по-сериозен етап, за да не създаваш впечатлението, че си "лека жена". Много момичета имат твоите притеснения, въпреки че те в повечето случаи са излишни и са просто плод на някакъв опит за себедоказване. Не мисля, че това да дадеш близост на човека, когото обичаш и да му позволиш да бъде по-интимен с теб е леко поведение. Май е по-удачно момичетата, които всеки ден са с различен да се притесняват дали не изглеждат леки, но вече очевидно нещата не стоят точно така. Щом искаш кураж - имаш го. Няма от какво да се притесняваш. От това, което си написала не се разбира нещо във връзката ви да не е в ред. Дай му близост тогава, когато се почувстваш готова, това си е твое решение.

6.   Месец и половина не е нищо. Ти щом му слагаш ръката си далеч от притеснена. Няма да те помисли за лека, но има риск ти да го помислиш за поредния който е искал само да ти влезе в гащите.

7.   Да и според мен е по-важно ти да го прецениш, отколкото той теб каква си.
Днешната младеж иска да си вземе секса и после не го търси. Дано твоят случай да не е такъв. Успех, момиче. ;)

мъж [32]

8.   Не си лека, жена нито пък недостъпна! Точно затова те харесвам, такава каквато си!!! Имаш достатъчно себеуважение да не искаш да ти свали бикините на първа среща и достатъчно такова за да не се правиш на монахиня! Казано накратко: перфектна си- ти си истинско момиче и прекрасна млада жена!!! Бъди естествена!!! Целувам те...

9.   8 Познаваме ли се :-D:-D:-D Че чак ме целуваш