Споделена история от Секс и интимност

Trampling .. Как да и кажа?
Здравейте!

От много време съм фен на Trampling-a - момиче да се разхожда върху мен (корема), боса или по възможност с високи токчета. За съжаление в България е много рядко разпространен този интерес и затова ми е много странно някой да чуе подобно нещо. Всяка ще си каже "тоя нормален ли е" и ще откаже. Защото за всяко момиче това да се разхожда върху момче на високи токчета звучи налудничево, освен ако не е запозната с Trampling (BDSM).

Бих искал да ви попитам, да ми дадете някой съвет, как да накарам едно момиче да се разхожда върху мен на високи токчета, какво да и кажа, как да я убедя? Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Бъди честен и и кажи това, което си написал тук. Според мен не е лудост, звучи готино и и дава възможност да властва над теб.

2.   На мен би ми харесало, не бих те помислила за луд... дори бих се възбудила.

3.   А имаш ли нещо против да мастурбирам и да стена докато се разхождам по гърба ти на високи токчета, а ти също да стенеш и да мастурбираш?
Това направо би ме взривило!

4.   №3, това ми е мечтата. Умирам да гледам маструбираща жена и да маструбирам с нея. Направо ме влудява!!! Бих го правил всеки ден!

7.   Всеки ама ВСЕКИ си има някаква фантазия/фетиш - желание, както искаш го наречи! друг е въпроса че много малък процент от хората са достатъчно смели да споделят с гаджето си и оттам желанието им да стане реалност!
Дали ти ще си достатъчно смел, зависи само от теб!

8.   Ами всеки си има по някоя такава фантазиика, твоето момиче предполагам също. Така, че не би следвало да е толкова трудно да и обясниш и да се разберете. Значи тя се разхожда върху теб, а ти и правиш това, което тя харесва и така и двамата ще сте доволни. Просто трябва да си имате доверие. Аз например не бих имала нищо против да се разхождам върху мъжа ми, ако ме помоли, но в замяна трябва да ме докара до многократени скуирт оргазми. Няма нищо притеснително в това, но разбира се трябва да адресираш молбата си към правилния човек. Ако приятелката ти по принцип не е голям фен на секса или си мисли, че всичко извън мисионерскта и още две три пози е извратено, е тогава ще е трудно. Освен това трябва да избереш правилния момент, когато и двамата сте на вълна секс и да и го предложиш като един вид игра. Хайде да реализираме фантазиите си. Аз умирим да пробвам trampling. Ще го направиш ли за мен? А после аз ще направя... (нейната фантазия) за теб. Или пък първо реализирай нейната фантазия, за да е щастлива и задоволена и по-склонна да изпълни твоето желание. Опитай! Пък ако не стане, никога повече не повдигай въпроса и дано намериш начин да осъществиш желанието си.

9.   Аз също не те смятам за луд ако си имаш приятелка и връзката ви е изградена на доверие няма проблем да споделиш фантазията си аз лично изпълнявам фантазиите на гаджето си и това мнооого ме възбужда :)

10.   От автора: Гадже нямам. Имам просто доста приятели-момичета. Която и да попитам казва, че я е страх да не ми стане нещо.

11.   То е ясно че ще ти стане нещо. Нали за това ще те тъпче с токчетата си.

16.   Разбирам те напълно, мъж съм и също харесвам това. Трябва да ти кажа, че за да направи някое момиче, такова нещо за теб трябва истински да те обича. Имам предвид не просто да отбие номера, а наистина да е готова да ти направи удоволствие. Не искам да те разочаровам, но трудно ще намериш. И все пак може да се случи, ако намериш своето момиче не го изпускай и също и дай всичко от себе си за да бъде и тя щастлива. Желая ти успех и пиши отново как вървят нещата.

17.   Добре де, а какво толкова ви харесва в това? Не боли ли? Тези токчета не се ли забиват много болезнено в плътта? И корема, там не е ли опасно. Аз имах приятел, който ме караше да го тъпча по гърба, ама боса, за да го разтрия, не мисля, че се възбуждаше от това... Иначе ми звучи малко страшничко, особено по корема. А и имат ли някакво значение килограмите на въпросното момиче? Сигурно звучат тъпо въпросите ми, но аз не се шегувам с любителите на това изпълнение, сериозно питам, тъй като за пръв път някой споделя това.

18.   Брат, аз имам същия проблем. Бих Ви попитал и аз същото. Trampling-a е много як, но всички ми отказват. Аз подкрепям мнението на някои тук- изпълни й желание и тя ще ти отвърне. При мен не се получава, но дано на теб се получи. Аз не съм фен с токчета, но харесвам "този стил"

20.   Ха, имало и хора, като мен. Радвам се, че намерих този сайт, защото и аз имам същия проблем, само че моя е малко по - голям. Аз изобщо не смея да попитам някоя дама, относно този фетиш. Аз знам, че има момичета или жени, на които им доставя огромно удоволствие да тъпчат :D. Просто си мисля, че не сме попаднали на такава до момента, но който търси намира, макар че аз все още търся де, но както и да е. Ще се радвам да споделим опит тук момчета и момичета.

22.   Абе, ще видим какъв опит ще споделим, след като никоя не би го направила.... а това е най-лошото...

23.   Здравейте,
Аз пък искам да споделя, че с всички жени с които съм бил са се съгласявали да пробват и дори им харесва. Само 2 успях да навия да го правят с токчета, но и това е нещо. Чувството е невероятно, пожелавам на всеки който има такъв фетиш да го изпита. Сегашната ми приятелка мисля, че се забавлява повече от мен когато е стъпила с токчетата на корема ми. Някой попита дали има значение тежестта на момичето? Когато е с боси крачета при мен лично няма значение (най -тежкото момиче до сега е било 75 кг. ), но когато е с токчета има огромно значение - едната ми партньорка беше 44 кг., а другата 51кг. (само 7 кг повече, но е доста по-болезнено). И като казвам болезнено, на мен ми харесва (това е кефа от упражнението), но за 7-8 години откак го практикувам не бих казал, че е опасно за този отдолу.
Поздрави.

25.   Има момиче, с което правя по-груб секс по принцип - хапем се, драска ме тя с перфектния си маникюр, затискам я под мен и я дърпам за косата. От скоро я карам да е с обувки с висок ток докато се чукаме и нямаше проблем и да ме понатисне с тях, първо по бедрата, после където поискам. В началото беше по-внимателна, но сега се отпусна. На всичко това съм я приучил аз, но на нея определено и харесва такъв секс и не бе трудно. Успех ви желая, да срещнете някой с вашите или сходни вкусове - това винаги е страхотно!

27.   Към автора. разбирам те напълно защото и аз съм пристрастен към същото. Това е по-силно от нас и за да не се разочароваш в бъдеще си намери приятелка или съпруга на която си споделил какво харесваш и ти го практикува