Споделена история от Секс и интимност

Кара ме да му се моля!
Със съпругът ми имаме проблем и по-конкретно - проблем в сексуалният ни живот... или липсата на такъв.
Младоженци сме (особена аз, на 22 съм), той е на 31.
Преди не ме оставяше на мира и постоянно ме искаше, сега му изчезна желанието.
Замина на командировка за 2 седмици и оттогава така замряха нещата. Всяка вечер ми се обаждаше, пишеше ми смс-и, но го нямаше до мен. Прибра се преждевременно и аз си бях спретнала малко забавление (забавлението на самотната жена... ). Тогава много се възбуди и се включи на мига. Прекарахме страхотна нощ. След това няколко вечери не ме поглеждаше. Попитах го защо и се оказа, че ми е обиден, защото съм се задоволявала. Извиних му се и изгладихме нещата.
Започнахме да правим секс веднъж, най-много два пъти седмично. Все е скапан, все има някакъв проблем. Нормално, работи по 10 часа на ден. Опитвам се да му вляза в положение, но си имам нужди. Побърквам се вечер, той е притиснат до мен, усещам тялото му, топлината му. Може цяла вечер да ме гали и целува, но секс няма. Случва ни се много рядко и то по моя инициатива, не се чувствам добре така! Да се моля на мъж за секс. Последните пъти наистина ми каза "помоли ми се! " Унизително е! Моля му се и какво получавам - 5 минути наслада. Даже няма и толкова.
Не знам какво да правя. Това влияе и на самочувствието ми, не се чувствам толкова желана. Особено когато ми каже "помоли ми се и ще видим... ". Не се издържа това положение.

Коментари

1.   Може би наистина не му се прави секс, а не че не иска да прави с теб. Възможно е да е уморен, можеш да му предлагаш да правите секс, когато е събота или неделя. Не вярвам през почивните дни да е изморен, би трябвало да си е починал. А относно онова, дето иска да му се молиш, просто може да ти го е казал на шега. А и някой мъже са такива, шегуват се по начин, по който не можеш да разбереш.

3.   Вероятно е изморен... другия вариант е да си му омръзнала в леглото.

4.   Цялата тази ситуация ме навежда на мисълта, че има друга жена, която изцежда сексуалната му енергия. Особено тази командировка ми е много съмнителна - точно тогава са замрели нещата, връща се преждевременно, пишел ти е смс-и (това се предпочита при изневяра - хем изкупваш вината си, хем избягваш прекия контакт при разговора, за да не ти е гузно, удобно е да си сложиш маската). Работи по 10 часа - дали не работи 8, а другите 2 да ги прекарва на друго място. "Помоли ми се и ще видим" пак ми е много съмнително, говори за намаляло уважение към теб, което се среща често при изневяра. Тези 5 мин ми се виждат като отбиване на номер. Не знам какво да те съветвам, но така както го описваш, мисля, че не е на добре. Дано не съм прав.

5.   Според мен си има друга! не е нормално да има 22 годишно младо агънце, което да моделира и да не иска да я " опъва"всяка секунда! Тиии все пак как си в секса? Свирки, анален, разнообразни пози? Все пак и това има значение! Да не говорим, че ако си му казала и на него за ПЕТТЕ мин. Наслада( макар и не по този начин) тоо на никой няма да му се иска!

6.   "На 21 съм, но ми е някак странно да се нарека жена" - Това рече една приятелка преди 2 години(Тогава и честитих 8 март). В този ред на мисли, да, годините си казват думатаа.. Той на 31, ти на 22! Според мен от доста рано си решила, че си жена.

7.   знайко и незнайко ще се изкажат тук и ще леят бисери! Виж дали мастурбира(гледа порно), друга възможност психическо натоварване(депресия, стрес) и 2-те не са хубави неща, но ще се справите. Има и други възможности. Съмнявам се да го казва с лоши чувства тва "помоли ми се". Успокой се и действай разумно!

8.   Аа, не, това е недопустимо. Това си е чиста проба унижение. Що за отношения между роб и господар? А и ти малко успокой топката, животът не е само секс.

9.   „Младоженци сме (особена аз, на 22 съм)…“? !? !?

10.   Обърни играта момиче! Ти си станала ловеца, а това е част и чест на мъжа. Мъжете обичат да свалят и преследват жените, та било и то тяхната собствена.
Устискай без секс - няма да умреш. Нагласяш се и марш навън с приятелки. прибираш се супер весела, разказваш колко страхотно си си изкарала, събличаш се най-демонстративно чисто гола, сплиташ си косата и влизаш в банята. Може да се върнеш да си вземеш от спалнята лосиона, който си забрала - вече намокрена от душа. После си обличап най НЕ секси пижамата, лягаш си и му обръщаш гръб с думите: Лека нощ, слънце (мило, пате или както там си викате) Ако тръгне да те пипа, съгласи се... само ако настоява, ако си "го заслужи" Иначе не. Но не го наказвай без секс - изиграй го просто. Нека си секси мацката, която не му е вързана и не му е сигурна, а е оная, която току виж може някой да загледа.

Имах такъв момент с моя мъж. Той излизаше с приятели след работа. Казах си - добре. Това продължи около месец. Прибира се - весе4л, щастлив и безкрайно му се спи, защото е 12:00, а той трябва да става в 6 за работа. Добрее-е-ее-е. Първо се облякох адски секси.. като мръсница от порно филм и си легнах да кърпя чорапи в леглото. Прибира се - гледа ме - виждам го как се възбужда, тръгва да ме целува - не, мило, имам си работа сега, хайде само да си довърша и ще ти обърна внимание. И нарочно се замотках докато той не заспа. На следващата вечер, както излезе, аз излязох след него. Минах през заведението, където се беше събрал с приятели с моята приятелка - за да не ме подозира, че се срещам с мъж, измислих си, че му искам пари, защото съм си забравила моите. И със смях двете излязохме. Полудя да ми звъни - бил се прибрал вече, къде съм. Прибрах се към 23:00. Той сложил вечеря, комплименти, целувки...

След няколко дни му звънят да излиза и ме пита: може ли? Разбира се, че може. Прибра се в 22:00, прелъсти жена си и заспахме прегърнати.
Оттогава внимава.

Хайде, жена си - изхитри се малко.

11.   Ах ти номер 10, бива си те. Отвори ми очите и за моята. Аз чак сега разбрах каква била работата. Имам да те черпя. Какво пиеш? Имаш едно малко от мен.

12.   N10, а как да се приложи това в семейство с 3 деца, едното от които бебе? Знам, че това е начинът, работел е и преди, но сега съм просто вързана. А друг метод досега не съм забелязала да има ефект.

13.   до 11 от 10
Ама моля, моля :) Всичко пия

до 12 от 10

Е.. не разбрах, че има деца - нали пишеше, че сте младоженци.

14.   ах какви хитруши сте жените ОСОБЕННО ТИ номер 10 ;) трепна ми сърцето и не само

15.   От авторката до 10: Нямаме деца, коментарът под номер 12 явно е на жена в още по-кофти положение.
Иначе ти благодаря! Много ми допаднаха съветите ти. Направо адмирации, хитруша си :))

16.   Аз съм същия като мъжа на авторката. Аз не правя секс с моята защото не ми дава да я връткам нестандартно..
За един мъж много е важна аналната любов, колкото и свирки да искате да му въртите!

18.   16, "За един мъж много е важна аналната любов"
WTF?! Откъде-накъде сложи всички мъже под общ знаменател? Уверявам те - това изобщо не е така.

@авторката: Що не се наиграете до към 30 и тогава да се задомявате. От браковете на по 20 напоследък НИЩО не излиза!

19.   и аз не съм съгласна с аналната любов! Аз все си искам, той пък все вика, чакай сега ми е хубаво, другия път...

20.   Ох, ако знаеш колко добре те разбирам! Аз съм в същото положение, че и по-зле! Когато бяхме гаджета сме го правили по 7-8 пъти на ден, а сега ако ме докосне везнъж на 3 месаца пак е чудо и разбира се за максимум 5 мин., защото след такава суша толкова му трябват да свърши, а аз... не питай! Не помня кога за последно съм свършвала при секс, а с вибратора или с ръка. Може и лошо да прозвучи, но най-хубавите оргазми си ги предизвиквам сама, обаче не си е работа това за млада жена. Пък и е още по-зле, че дори не проявява интерес. Твоя поне се е включил, а моя няколко пъти ме е хващал докато си играя и нищо! Излезе си човека, отиде си в другата стая и това е. А, толкова пъти го навивам, да си свалим някое палаво филмче, да ти покажа какво ми харесва... не та не! Все едно не за секс говорим, а за ходене при зъболекар! Направо имам чувството, че тая тема го отвращава! И вече почти не повдигам въпроса, обаче... на 31 съм да му се не види няма да издържа така още дълго и накрая ще си намеря любовник! Пък нека се сърди после, но просто не мога да бъда пренебрегвана до безкрй!

21.   Промени външния си вид малко. Така ще излъжеш лимбическата му нервна система, че си друга жена и мъжките инстинкти в него ще се активират по-усилено.

22.   Здравейте! Аз съм жена на 22 и съм в същото положение. Заедно сме от 7 години, първата ми любов, първият ми мъж. Женени сме от година и след брака секса просто намаля (меко казано). Правим го веднаж на две седмици и е доста отегчаващо, все в една и съща поза. Не е на възраст на 25 е, имаме доста проблеми с майка му, да напрегнат е, но проблемите са от скоро. Не мисля че има любовница, излизаме заедно, тръгва за работа на време, прибира се на време. Няма как да излизам с приятелки и да го провокирам, защото имаме бебе на 5 месеца. В редките случаи които го правим го карам да разнообразим с нещо ново различно, а неговите думи са "така е добре"! Млада съм, поддържана жена. Не знам докога ще продължаваме така. Мим

23.   добре де... до майките.
нямам дете и говоря хипотетично, но не е ли възможно примерно да отидете на фризьор, да смените цвета на косата си, даси купите нов лак за нокти, примерно да ги направите ярко червени, да седите вечер на вечеря с някаква замечтана усмивка, все едно сте влюбени. Да се обадите на някоя приятелка и да си хихикате нещо...

да си купите секси бельо, да му го покажете, но така и да не го облечете за него - нека си мисли за кой се гласите така, за кой е тази дантелка... нека се опита да прелъсти страхотната жена, която в момента сякаш му се изплъзва

24.   Преди малко прочетох един лаф, в който се крие доста истина:

Идеалната жена е тази, която ви е вярна, но всеки ден полага усилия да бъде тъй привлекателна, сякаш че постоянно ви изневерява

от 23

25.   До 23. И това не помага, поне в моя случай. Свалих 7 килограма, почнах да нося поли, бельото ми е като на актриса от филм за възрастни, прическата си смених, с грим съм, с маникюр... и вместо да го привлека само мрънка, че пръскам много пари в салона за красота! Явно ще се примиря, че или има друга или просто вече не ме обича. А твърди обратното... та направо не знам вече.

26.   Замисляли ли сте се мили дами, че мъжете също имат чувства и достойнство. За повечето домакини е характерно отбиването номера в леглото и секса е колкото да се каже, че му пуска редовно. Няма страст, няма чувства. Това е особено характерно за жени, които са родили поне веднъж, а при тези които са раждали два пъти е почти задължително.
Развитието в тези ситуации обикновено е в два варианта:
вариант 1. мъжа мастурбира и предпочита да го прави вместо да кръшка защото обича жена си или го е страх да не го хванат
вариант 2. отива и намира първата мръсница, която да изчука
Защо оставяте нещата да стигнат до там, а после пишете тук сърцераздирателни истории как сте разбрали, че мъжа ви има забежки или че отказва да прави секс със вас и т. н

27.   Защо не си намерите някой друг мъж, който иска да прави секс с вас? Потърсете сред стабилните мъже над 50, които мечтаят за секс с жени под 30.

28.   до 25

а с изкушаващ телефонен секс...но реално да не получава - пробвала ли си? Смисъл...само като обещания за това, какво го чака точно сега, защото си възбудена, а после пък ти минало.