Споделена история от Секс и интимност

Като какъв да го определя?
Запознах се с момчето, за което ще ви разкажа в началото на лятото в хотела, в който работех. Тогава имах сериозна връзка(близо 3 години), която ме изцеждаше максимално и така или иначе се чудих как да я приключа. Щом го видях реших, че искам да го имам до края на лятото, независимо, че бях обвързана. Щом с приятеля ми се разделихме(поради трупани с времето неразбирателства), нямах намерение да чакам, а се задействах. Не мина много време. Прекарах с него три вечери, след което той замина. До тогава не бях спала с друг, освен с приятеля си и исках просто да опитам нещо ново-забавно, без да имам очаквания или желания за нещо сериозно. Току що го бях приключила това „сериозното”. А и ми бяха казали, че не може да ми даде нищо сериозно. Така и изглеждаше- мъж на лов за летни емоции. Това ме устройваше идеално.
На другия ден, след като беше заминал ми се обади, както и на следващия.. а после и на следващия.. Звънеше ми и ми пишеше всеки ден. Това ме учуди, защото дори не очаквах, че ще чуя нещо повече от него, въпреки начина, по който се държеше и говореше последната вечер като бяхме заедно. Каза, че съм щяла да му липсвам, което аз разбира се не взех на сериозно и просто отвърнах със същото. Е, може би бях искрена, защото си бяхме прекарали доста добре.. чувствах се добре с него. Помислих си, че може би иска "да ме държи на въдицата".
И двамата учим в двата края на България, но родните ни градове са близо. Все казваше, че иска да дойде да ме види, но все се разминавахме или просто не идваше и аз си мислих, че няма и да дойде.. до миналата седмица, когато всъщност вече дойде. Стоеше до колата и ме чакаше.. красив, висок, с тяло, каквото доста мъже биха искали…и този мъж беше дошъл заради мен. Когато ме видя се усмихна.. прегърна ме и ме целуна, сякаш го беше чакал от дълго време.. аз се огледах притеснено, за да видя кой е край нас.. но малко след това вече не ми пукаше кой ни гледа. Какво значение имаше. Започнахме с кафе и завършихме вечерта насаме.. Припомних си колко хубаво докосва и целува. Каза ми как се радва, че е дошъл и съвсем скоро пак иска да се видим, но не за една вечер.. Пак ми каза, че ще му липсвам. Често ли мъжете палят колата и минават километри(макар и не много) заради няколко минутен секс на края на вечерта?
През цялото време си мисля каква игра играе и дали е честен. „Мъжете са просто устроени, винаги казват каквото мислят”. Всичко, което исках от него е една или няколко вечери страст и секс.. От тогава мина доста време, ние все още поддържаме връзка. Пишем си всеки ден, но реално не знам много за него, както и той за мен. Не се и интересува, не ми задава въпроси за миналото ми, аз също не знам много за него. Разговорите ни не са много смислени и изпълнени, но все пак поддържаме връзка. Обръща се към мен с всякакви мили думички, държи се все едно съм негова. „Ще си имаме всичко, няма да ти липсва нищо”.
Аз все още не искам нищо сериозно, но се чудя той какво иска?

Стара фенка* :)

Коментари

1.   Хлътнал е яко. Ако не си сигурна, че искаш да си с него просто бъди честна и му го кажи, за да не таи напразни надежди и да не му разбиеш сърцето

2.   Това ми прилича на влюбен мъж, може и никога де не си признае, но от километър си личи, че е влюбен в теб. Не знам какво да те посъветвам, защото явно ти не изпитваш същото към него, но имай предвид, че за него явно нещата започват да стават сериозни.

3.   Щом не го харесваш, отрежи го докато е време.