Споделена история от Секс и интимност

Вече почва да ми писва от това!
Аз съм момиче на 21. Приятелят ми е на 34. Заедно сме от 5 години. Караме шеста. Проблема е, че на него почти никога не му се прави секс. Да имаме много проблеми. Странични. Но един път не правихме секс 4 месеца. Сега караме вече 5ти месец без секс. Почва да ми писва наистина. И дори да видя, че той би поискал секс аз вече няма да искам. Говорили сме на тази тема. Той казва, че не му се прави защото е много изморен или много нервен в работата и не му е до това. Или в къщи тъй като не живеем сами. Проблемите са много в момента наистина, но вече много време е така. И с всеки изминал ден или седмица ние почнахме да се отдалечаваме един от друг. Вече рядко се прегръщаме. Рядко се целуваме. Рядко споделяме и говорим. Да наистина, той е по 12 часа всеки ден на работа, но въпреки това и когато е почивка няма желание. Тъпото при нас е и че в последно време вече вместо да правим секс спонтанно ние се питаме. И предимно аз питам и когато му видя изражението ми се отщява. Аз не съм за самия секс наистина. Но ми липсва интимната близост, в смисъл закачката между нас, емоцията, тръпката и тнт. А без секса тези неща няма как да се върнат. Общо взето нз какво да правя. Не искам да го оставя, защото го обичам и знам, че и той ме обича. Знам, че никога не би ми изневерил. Той не е сексуален просто, но аз пък не мога да продължавам така вечно. То и да правим секс след тези негови откази, аз как да се отпусна и да съм сигурна, че не го прави на сила едва ли не... Моля дайте съвет и ако нещо не ви е ясно питайте за да ми помогнете по някакъв начин! Благодаря

Коментари

1.   Може да е прикирит гей и да те използва само за пред хората, иначе не виждам смисъл, пък и с тази огромна разлика - не, че е огромна, но когато сте тръгвали ти само на 16, той на 29... Направо си те използва, сори :((

2.   Много го притискаш според мен, аз също имах този проблем с бившата си приятелка, просто понякога имаме нужда да поговорим да ни прегърнат да ни разберат. Секса е едно на рака в моя случей просто наистина ми беше по важно отношението ни един към друг от секса, а приятелката ми също като теб ме питаше кога ще правим секс, какво става? : ) мое мнение. Дай му време и го попитай защо наистина не му се прави секс, има възможност просто да му е омръзнало от секса с теб, при мен лично така се получи.

Поздрави.

3.   Намри си друг! Не стойте заедно "по навик". А има голяма вероятност да си има другИ а да те държи на въдицата за да пу переш аканите гащи и да има един сигурен вариант за секс, за съжаление комплексираният ни народ приема това за "мъжка постъпка" и за повдигане на самочувствието.

М41

4.   Момиче на 21 и приятел на 34, ето ти отговора на всичко което те вълнува ;).

Защо просто не си намерите приятели (гаджета) на своята възраст ами хуквате тука по някакви старчоци или батковци, аз не мога да ви разбера.

А сега вартете и си бийте главите ;) И дано някой ден разберете кое е правилното и кое не.

5.   От авторката:Номер 4. Не съм съгласна с теб. Не мисля, че трябва да съм с някой пишлигар който не знае какво иска. Живота ме е учукал яко и ми трябва сериозен мъж. Много трудни моменти преживях, а този човек беше до мен. Умирах буквално, но той не ме остави. Ако беше някое хлапе представям си щеше да бяга с 300.... Номер 2 благодаря ти. Определено ме разбираш за какво ти говоря

6.   Авторке, ти сигурна ли си че гаджето ти не е сексуален? Много се съмнявам в това, което си написала.

7.   намери си друг ако си от София в мое лице мога да ти предложа секс, но пък после пак ще пишеш че много секс искам да правим :D :P

8.   тука възраста няма нищо общо, или кво ще ми кажете че след 30 секса свършва ли що, смешници.
тоя асексуалния и на 20 е същия и на 16 и на 6.
намери си по-сексуален тип.
аз например бих ти намацотил писаната яко с думи с поведение и с присъствие, най накрая с ласки.
и тъй докато полудееш от желание, после бих ти предложил продължителни възвратно-постъпателни движения с различен интензитет дълбочина и посока до достигането на вривна реакция, ако се наложи и с помощтта на обилно овлажняващи средства и даже и двойно проникване.

9.   Мирише ми на загоряло.. от 7 и 8 коментар, които са абсолютно ненужни. Заболяха ви ръцете и си търсите момиче ли??

10.   Свaляй го! Прaви му изненaди, типичните женски.
Когaто се случи при нaс-7-тa год. 3 мес. без секс и рев от моя стрaнa, a той горкият ме увещaвaше, че ме обичa, но уморa, т. н глупост!
Имaхме нуждa от "освежaвaне"
В моят случaй, тъй кaто в къщи си ходех почти голa, зaпочнaх дa си обличaм тениски, прaвех му изненaди, любимa сaлaтa, понякогa пуши пурa, тa съм подaрявaлa. понякогa го остaвях дa ме "улови" докaто му гледaм дупето и се обръщaх уж притесненa. нaвън дискретно привличaх мъжки погледи, a вечер сaмо си го цункaх зa лекa нощ и си обръщaх гърбa, преди спях голa, a тогaвa с мъжкa пижaмa. винaги сме били освободени от комплекси и зaдръжки относно интимният ни живот, зaтовa обърнaх нa 180. тa си поигрaх, скривaх от очите му товa, което беше и леснодостъпно, но с мaлки жестове му нaпомнях положително зa себе си.
Няколко пъти му откaзaх, с усмивкa. последният път му кaзaх дa се опитa дa ме свaля, aко ми хaресa... тогaвa вече просто ме дръпнa, скъсa ми тенискaтa и.... после ми кaзa, че съм го побъркaлa, но му е хaресaло. кaзa също, че съм уцелилa точният момент, бил зaпочнaл дa си зaдaвa въпросът -колко точно е остaнaло между нaс.
Сегa 3 г по късно още сме в меден период, но вече и двaмaтa се стaрaем дa не допускaме ежедневието дa убие тръпкaтa.
И не го притискaй зa секс, нa мъжете също им е приятно дa им прaвим комплименти, дa ги свaляме.
Късмет и не се откaзвaй от момчето си. с всеки следвaщ ще е същото, буря в нaчaлото, зaтишие по-късно, a то сaмо от нaс си зaвиси.

11.   Здравей момиче, пише ти семеен човек с много опит. Разбира се е грешно да се обобщава, но според моя опит вие двамата нямате никакъв шанс заедно. Остави това, което пишат другите - сваляй го, съблазнявай го и т. н., няма никаква полза и ако има, тя ще е съссем кратковременна. Проблемите в една връзка започват да личат първо в секса - ако в началото го няма, то в последствие нещата ще стават все по-зле, докато не почнат изневерите и постепенен разпад на връзката. Любовта е до време - семейството дай Боже за цял живот. Семейството не може да се крепи само на гола любов - трябват доста повече неща. Млада си - потърси подходящият човек. Успех.

12.   , , ... И предимно аз питам и когато му видя изражението ми се отщява"... хахахаххахахахххххаахаххахаааа

Това беше добро... иначе и аз се чудя... от къде ли го намери този пенЦионер??? :)))))))))))