Споделена история от Секс и интимност

Защо приятелят ми свърши толкова бързо?
С приятеля ми не сме гаджета, понеже неискаме да има драми, но си има някакво привличане, може и да се харесваме незнам.
Познаваме се от година и правим секс от 6 месеца за удоволствие просто. Когато за пръв път го направихме бяхме леко напушени и той свърши за няма и 5 минути. Попитах го... Защо свърши толкова бързо... той ми отговори, защото бях напушен! ... Ок може, но след това повторихме и пак за 5 минути той свърши а си бяхме напълно трезви. Пак го попитах и той ми отговори, че незнае и че за пръв път му се случва да свършва толкова бързо. До сега сигурно сме го правили около 10 пъти и винаги е така и той самия започва да се изневя от това. Приятелят ми и преди е правил секс, много повече от мен и никога не му се е случвало такова нещо. Моля ви ако може ми обяснете защо само при мен свършва толкова бързо? Едва ли е от това че съм най-малката, с която го прави, но умолявам ви обяснете ми :// :))

Коментари

1.   Причините могат да са не една и две - било то на физическа или психологична основа. Не споменаваш дали свършва пак така бързо при повторен акт или от френска. Честно да ти кажа, това, че е бил напушен не е причина да свърши бързо. Дори по-скоро трябва да е обратното. Малко се съмнявам и да не му се е случвало и преди, но естествено не би ти го признал - това е нещо, което е доста болна тема за мъжете. Има такива, които се оправдават с фразата ''Много ме възбуждаш и за това...'' и може и така да е, но с времето нещата би трябвало да се нормализират, ако мъжа се научи да се контролира.
Не знам на колко години е, но ако е сравнително малък може да пробвате да си правите секс и когато наближи момента да свършва да се прекъсне. Така няколко пъти и да го прави винаги, когато правите секс. Има ефект, ако се прави редовно. Другото, което е - можете да започнете с френска или нещо друго, което ви доставя удоволствие и така да свърши първия път, а после да правите самия секс.
Ако обаче свършва бързо всеки път и във всяка ситуация, може би проблема е по-сериозен и трябва да говори със специалист. Понякога тези проблеми имат доста лесно решение, стига да знаеш какво ги предизвиква.

2.   Възможностите са две.

Първа - няма опит, никога не му се е налагало да се възпира ( контролира ) еякулирането си. Към тази въможност прибави че може би е гледал по-честичко порно и от самотните си "занимания" се е приучил да свършва бързо, до което води вглъбяването в порното.

Втора - няма опит изобщо в секса. Голяма вероятност да е бил до скоро девствен. И с теб да си е "загубил" девствеността". Което ще рече че все още не е свикнал с голотата и не умее да се въздържа. Или иначе казано, изпитва силно привличане и възбуда от вида ти.

Поговори с него, кажи му че искаш по-бавно да го правите. И се радвай че свършва, че на някой проблемът им е точно обратното, че не свършват. И тогава момичето си мисли "не ме намира за красива". И тнк. А сексулността е свързана с нагона, възбудата, притесненията, готовността, те са което определя как ще се състои секса.

- silenter -

3.   Ами, какво да ти кажа, много го възбуждаш момчето. Нормално е. И моя приятел беше така, но аз му хванах цаката... първо му правя френска докато не свърши (а това е за 2-3 минутки), а след това като се дигне си правим любов. Невероятно е, стигали сме до час и половина... Даже съм го карала да спира, че се изморявам и не мога повече.... хи-хи-хи...

4.   Първо, ти откъде знаеш, че никога не му се е случвало такова нещо? Да не си му светила? Разбира се, че ще ти каже така.
Второ, в редки случай може или да го възбуждаш прекалено (ако беше така нямаше да чака 6 месеца и през останалите 6 месеца да сте го правили само 10 пъти), или да си толкова тясна, че той да не ти е свикнал още (по-правдоподобната причина).
Трето, спрете да се напушвате!

5.   Щото явно го възбуждаш както трябва препоръчай му да си мисли за нещо друго докато правите секс помага ;) на психическа основа е.

6.   Първо ти няма как да си сигурна с предишните си приятелки за колко време е свършвал - предполагам не си присъствала, а пък той може да ти казва мн неща, които не са така.
И второ - как по дяволите ти хрумна директно да го питаш защо свършва толкова бързо!? Не че нещо ама такива въпроси не се задават на момчетата. Все едно той да те пита що не отслабнеш малко или пък що гърдите ти са толкова малки или нещо от сорта. Той най-вероятно осъзнава, че свършва бързо и без ти да му го казваш. Може да има някакъв проблем, за който да не иска да говори с теб, защото се срамува или му е неудобно. А с този въпрос (доколкото разбрах зададен вече на няколко пъти) ти със сигурност само си го притеснила повече и се е почувствал още по-неловко.

7.   Може би се възбужда много бързо (ти му действаш много възбуждащо).
Да се запише на фитнес да му отнема тестостерона.
Тогава ще се възбужда много по-малко.
Сменяйте позата. Гледай ти да си активната.
Успех!
М42

8.   много си тясна

9.   Аз тъкмо си търся секс приятелка. Къде да се запиша за неговото място!? Няколко часа няма да ни мръднат:)) хаха

Fahrenheit 451

10.   моля ви дайте ми съвет или ако имате подобен случей

11.   значи той е на 16 и повярвайте ми има голям опит.. и 100% не ме лъже много добре го познавам той самият се чуди защо става така всеки път. Веднъж свърши отново за около 5 мин изчакахме малко и пак почнахме първо малко френска за да го вдигне и две-три вкарвания и свърши... тва е за около 20 мин два пъти да свърши че и по малко от 20 мин.... не му го надумвам само веднъж го попитах а сега той само повтаря че се е изложил...

12.   16 години и голям опит - ГЛУПОСТИ. Просто е новак и тепърва навлиза в секса и е нормално да свършва така бързо. С течение на времето ще се оправи. Ще си говорим след 1-2 години, ако сте още заедно. Възможно е ти да си малко тясна за него или по-суха от нормалното.

13.   Много ми е интересно ти на колко години си?

14.   Ако той е на 16 , на колко си ти ? Ако си на 15, струва ми се, че проблема може би е в превъзбудата ми и това, че си тясна..., а това има огромно значение.

15.   о боже как вика приятеля ми е правил секс преди много повече от мен и не и пука .... много сте се развратили дами и господа

16.   На 16 е нормално да свършва бързо-бързо. Виж, ако не може да изкара още 2-3 пъти веднага след това - тогава тръгвайте по лекари и форуми.

17.   Cър Стенли Ройс - Бащата на грубия секс

18.   Причината е една - психическа. Или се притеснява че няма да те задоволи и това му се е забило в съзнанието, или много му харесваш като те гледа гола и съотв. по-бързо стига до оргазъм, или ти прекалено много го стимулираш. Примерно жена ми като ме възбуди повече и аз свършвам преди нея, въпреки че в 90% от случаите е обратно, гледам да свърша след нея и нейният оргазъм, когото почне да се извива като струна, да тресе големите си цици, да ме стиска със силните си дълги крака и да стене сладострастно изригвам на момента!

19.   На 16 е много опитен, да знайш, тъй си й то! С предната си "любима" го е държал вътре по час, ама с тебе... го изхвърля преди да те докосне!
То и от толкова малко описание си е ясно, че сте хлапендъри, че и "напушени", ама да не ви критикувам повече, че мода може да ме стърка.
1. Анализ: Момчето се радва на всеки случай да опре в п**ка. И без това му се случва рядко, пък и сигурно си набива в канчето да е мъж и да не онанира, нали те има теб? Сигурно чак трепери докато се събличате. Ей, 16 години са това! Всички всичко ти забраняват, всеки ти дава акъл... А ти ето -п**ка въртиш. При това дащна! Това е неговата страна. А твоята? Дали не бързаш да се правиш на голяма и "загоряла" пред него -като от онези филми с "напушените"? Дали не викаш и пъшкаш на умряло, като професионална "кака", без да ти идва отвътре, за да не изглеждаш "студена"? И последно: Момчето е младо и прави бърз секс. Ние му казваме е**не. Това е, когато е**ш чуждо в междучасието или в обедната почивка. Иначе казано, още е млад и прави секс само за себе си. След време, може и да му се налага да го прави, но в случая, мисля, че е излишно -ти няма да му избягаш (поне за сега).
2. Съвет: Опитай се да усещаш кога наближава еякулацията му. Не е трудно -има допълнителен трепет, учестяване и даже безконтролност в дишането и т. н. Важно е точно в поледния миг преди това да отклониш посоката на действието и мисленето му. Нещо като "Знайш ли ко, не мий така удобно, ай да съ обърнам инак.. ", "бе ти заключи ли вратата... " Такива ми ти работи някакви безсмислени. Ясно ми е, че и ти се занасяш, защото и на тебе ти се свършва, но демонстрирането на това, определено му дига оборотите като десния педал на колата. Ще имаш и такава ситуациа занапред (може би не точно с него, но и с него важи същото), в която ще трябва да му помагаш физически и практически да се изпразни, но не и на 16.
Айде, успех!