Споделена история от Секс и интимност

Искам само секс
Здрасти. :D
Момче съм на 18. Имам една приятелка, която е страшна мацка, и откакто се бяхме запознахме преди 2 години, много й бях вдигнал мерника. Личеше й още от началото, че проявява някакъв интерес, но и двамата бяхме обвързани, така че нищо не се случи.
Малко след като скъса с бившия си преди няколко месеца, почна да се върти много около мен и аз естествено - супер надъхан. Известно време си поиграхме на котка и мишка и преди две седмици на един купон най-накрая ми се отвори късмета.
Беше сигурно най-страхотния секс в живота ми.
Обаче въпросът сега е, че тя ми прави някакви здрави намеци да сме били тръгвали. Аз много я харесвам, но само за секс - не искам никакви връзки и такива работи. Не знам обаче как да й го кажа, без да се разбучи, че съм я използвал и някви други глупости. В смисъл аз нищо не съм й обещавал, обаче жените от време на време си втълпяват едни неща в главата - иди ги разубеждавай.
Та въпросът ми е предимно към мъжете (и жените, които няма да ме нарекат използвач и т. н. ) как да й го кажа и какво да правя сега...

Коментари

51-83 от 83

66.   №61 както винаги кърти мивки-Браво!!!

67.   62-разясни ако обичаш, как като спрат мъжете да искат секс без усложнения, появилата се "мацка" "им разказва играта"? И какво е обобщението за женската половина?

69.   Какво точно да разясня - всеки мъж в някакъв момент среща жена, с която иска всичко, не само секс. Много често обаче точно въпросната жена започва да му върти номерата, които той е въртял. Обобщението можеш да го видиш в доста теми тук-аз правя всичко за нея, раздавам се нацяло, тя ми изневерява или ме заряза и т. н. С две думи жените са кучки, които изобщо не схващат от любов. Мислят само с кого да изневерят и с колко парички да олекнеш. Това е. Обобщенията за мъжката част са същите. Като цяло има доста истина, защото подобни обобщения се базират на опит на много хора. Но е вярно и че всеки изгражда отношения според собствените си представи за такива.

№62

70.   Авторе, внимателно преценявай мненията тук-не се подвеждай по броя им в една или друга посока. Имай предвид, че са трити мнения от модераторките, когато не са в посока да се извиняваш, самобичуваш и самоунижаваш. Не е станало кой знае какво, за да постъпваш по такива начини. Нищо неестествено няма двама млади от различен пол да правят секс. Не е задължително да са заедно цял живот. Аз моето мнение съм ти го казал в коментар 2. Бъди коректен към момичето, но си пази и достойнството.

Модератор: Мнения не се публикуват,когато са злобни и обидни или написани неграмотно.

71.   Маги, как се казва човек, който едно мисли а говори друго? И честно ли е така?

74.   Маги, били правила секс, заради самия секс? Като автора - без чувства и сериозни намерения?
Въпросът е и към цялото женско носеление.

75.   №59-т. е. Маги, на колене те моля, отговори на 71. Виждаш ли как, на колене сме, и пак не искате...

76.   Маги има и друга работа, не само да виси по сайтовете. Но щом толкова ме молиш, ще отговоря на 71. Само, че никак не ми се искаше да го обръщам на психология.
Дали е честно да говориш едно, а да мислиш друго? Зависи как ще го погледнеш. И автора и момичето го правят. ТОй мисли, че не иска сериозна връзка, но премълвача пред нея. Тя пък най-вероятно си мисли, той да се влюби в нея. Кой от двамата е по честен според теб?
Винаги ми е било много смешен израза-секс без чувства. Няма начин. ДОри и харесването е чувство, кой може да легне с някой, ако поне не го харесва. Самият секс е наситен с чувства. Чисто и просто двете думи са взаимно изключващи се. Ако говорим вече да правиш секс без да обичаш някой, това е различно, но винаги влагаш някакви други чувства.
НЕ знам дали бих правила, никой не е застрахован от това, но до момента не съм срещала някой, който да успее да ме убеди.
Маги

77.   Маги, всички си имаме проблеми - кой работа, кой мързел, кой психични, кой сексуални, кой умствени....!? ! :) Важното е да гледаме да не пречим много на другите! :р
Коментара ти е изпълнен с чувства, но е доста неясен... Ще гледам да попитам така, че да ме разбереш напълно: би ли правила секс с мъж /защо не жена или предмет? / без да обичаш?
За да те улесня в отговора, ще спомена, че “любов“, “желание“, “привличане“, “нагон“, “разгонване“, “морал“ и “възбуда“, понякога взаимно /или в различни комбинации/ се изключват :)))
№74/№61/

78.   "Искам само секс" - и аз искам само на работата лекото и на хляба мекото, ама не става така. И да имаш "само секс" по този начин, то той ще е твърде некачествен и непълноценен, чисто и просто, защото нещата никога не са "само това" или "само онова". Все едно да кажеш: "Ще си купя само кола!" - без гориво, масло, антифриз, спирачна течност, акумулатор, гуми... Еми приятен път тогава!

79.   77, успя да ме расмееш признавам ти го.
Секса с предмет в наше село му казваме самозадоволяване. Секс с жена съм го писала безброй пъти, че няма да правя. Остава секс с мъж, без да го обичам. Обаче ти отговорих на този въпрос. "НЕ знам дали бих правила, никой не е застрахован от това, но до момента не съм срещала някой, който да успее да ме убеди. " От това по ясен отговор здраве му кажи.
Маги

80.   Просто й кажи, че не искаш връзка.
Хубаво ти е с нея и не искаш да прекратявате отношенията си, но не искаш да се обвързваш на тоя етап (като по някакъв начин й намекни, е това не е обещание, че след известно време ще тръгнеш с нея, нито пък значи, че няма да тръгнеш с нея).

81.   няма кво да я мислиш пич, жените са за чу*ане и раждане на деца, чу*аш и шута, следващата.... на тоя свят петел пее все още...
Кубрат

82.   До 78-Става, става! И още как става! Стига да си нормален човек и да знаеш какво е секс. Толкова хора го практикуват-и мъже и жени. При теб ако не става си е твой проблем. И докато много хора си карат колите, ти стой на пътя и чакай. Чакай Мерцедеса... И после отвори тема тук-в раздел здраве...

83.   Маги, смехът ти ме прави горд!
Според мен е крайно време да пробваш "само секс"! Ами ако е хубаво? А? Представи си какво си пропуснала...
Няма как да знаеш без да си опитала!
Опитай...

Някои неща за теб все още не са ми ясни:
1. Защо трябва да бъдеш убеждавана? Или искаш или не искаш! Защо оставяш вратичка?
2. Секса без любов лошо нещо ли е? Ако е лошо - виж 1. Ако е добро - пак виж 1.
3. Редно ли е да се прави секс с предмет и възможно ли е да изпитваш чувства към него/предмета/?
4. Ползвала ли си такъв предмет "у ваше село"?
5. Самозадоволяването нормално нещо ли е и чувствата имат ли роля при него? Ако имат - какви са тези чувства?
6. Мастурбираш ли? Ако да - виж 5. Ако не - пак виж 5.
7. Как гледаш на секса с двама или повече мъже?
8. Какво мислиш за лицемерието?

Искренно твой,

84.   Ахххх, колко си ми любопитен "искрено мой 77". ако толкова ти е интересно за мен поразрови се малко из сайта, колкото да не ти е скучно, и виж какво ще намериш :D.
Само малко ще ти отговоря защо трябва да бъда убеждавана. Защото до момента не съм срещнала този, с който бих правила секс ей така за спорта.
За останалото поразрови и намери каквото те интересува за мен.
Маги

85.   Леле пич, сигурен съм че не си си и представял каква полемика ще предизвикаш с този напръв поглед обикновен въпрос. Искам първо да ти дам моят съвет, защото половината от коментарите са заяждане и спорове които нямат само един отговор. Да, бъди честен с нея и и кажи че те привлича физически може би и интелектуално но просто не изкаш връзка. Не си длъжен да даваш обяснения защо това е така, дали си в труден период от живота си, дали си влюбен в друга или каквото и да е било оправдание. Тя е легнала с теб преди да имате връзка така че не би могла да очаква каквото и да било. Или ако очаква на секса да се базира връзката ви, то това не би трябвало да те притеснява, можеш да си имаш и други партньорки.
Мили Дами как пък все вие сте използваните и захвърлените, винаги вашите чуства са наранени! А защо винаги трябва да се съобразяваме с вашите потребности, кога да обърнем внимание на нашите? Не е ли проява на егоизъм от ваша страна(това в което винаги обвинявате нас мъжете) да се оплаквате че не ви разбираме и не отвръщаме на чуствата ви? Опитайте се и вие веднъж да ни разберете!
Спирам че поста стана дълъг.

86.   77, сигурен съм, че в момента си изключително зает със търсене в сайта на инфо за Маги. Понеже и аз, като нея имам и друга работа, не само да вися по сайтовете, и да търся психологически портрети на мега "звезди", ще те помоля като си готов, да ни запознаеш със същността на това невероятно същество. Като му гледам отговорите на въпросите ти и въобще мненията му, най-вероятно ще трябва и книга да напишеш. Предлагам заглавия:1-"Бисери" 2-"Портрет на един производител на думи". Само... кой ще я чете? Освен самата тя да ? се кефи...

87.   Маги, бъди човек! Нито имам времето, нито капацитета да сглобя картинката. Въпросите са лесни! Отговори, моля те и на останалите 7. Предварително благодаря!
Относно отговора ти на въпрос 1. - за съжаление отново не те разбрах... Отговорът ти предизвиква нов въпрос: какво е секс "за спорта" и защо трябва да бъдеш убеждавана да го направиш?
Маги, това не е разпит! Просто вярвам, че ако отговориш, ще бъде полезно и за теб, и за нас. Отдели ни 5 минути.
Тръпнещ в очакване и отново твой,

88.   86,Маги е в женски род,не в среден. "Съществото " е жена.
"Искрено мой 77",обърнахме темата на автора на "Искрено и лично".Не знам кой го интересува дали Маги ползва играчки,мастурбира ли или дали би правила секс без да обича някой.
На първите две е да,а на последното е не.
Маги

89.   Мила Маги, всичко, което те питам е пряко или косвено свързано с темата - "Искам САМО секс"!
Ако съм ти предизвикал дискомфорт - прощавай!
Просто се опитах да изясня възгледите ти относно авторовото понятие "Само Секс", въз основа на коментарите и мирогледа ти.
Все пак се намираме в публичното пространство и коментарите ни е възможно да повлияят на "невинни" хора. :)
Дано правилно ме разбра - интересът ми не е личен!
Просто 77

91.   Абе хора, Маги, Плам, човекът 'иска само секс' ;)

92.   Прати я у нас

93.   Сестра ми са я прецакали така, когато беше на 15 и после са я оставили, има психологическа травма. Момченце, изясни се честно с момичето и не го използвай. Ти си момченце, не си мъж а и няма да станеш. такова нещо само секс няма, има използвачество, а секса е и огговорност. Аман от използвачи!

94.   На сестра ти са и направили хубаво, ама тя не е разбрала. Най-вероятно защото на 15 е искала брак и деца. Аман от задръстенячки!!!

95.   Момиченце 93, такова нещо "само секс" има! И ако ти все още не го знаеш, това е твой проблем, който трябва да разрешиш-сама или с чужда помощ! На останалите ти терзания ти е отговорил 94!

96.   Кажи и го направо- да не си прави илюзии. Била съм в псевдовръзка- много боли.
По- добре да си побучи отколкото да лъжеш че си с нея а тя да се дава надежди....
ж. 19г.

97.   момченца, ранният секс просто нанася психически травми, а психиката не е зряла. Казват го сексолозите, не го измислям аз. А пикльовци използвачи - колкото искаш! Секс се прави след 18, дечица. Преди 18 ви е време да стоите над учебниците. Та момченце не използвай момичето, ЩЕ МУ НАНЕСЕШ ТРАВМИ, и най вероятно няма да иска да прави повече секс. /мнение на сексолози/.
Та момченце първо стани мъж, а после прави секс! Аман от използвач
хубаво е с правилиния човек, не с вчерашни пикльовци, егоисти, които опропастяват живота на другите.
момченца 94 и 95 такова нещо само секс няма. има използвачество. А вие вероятно сте бедни пикльовци, които разбира се брак и семейство не можете да издържате, за това се иска да си мъж, а не момченце!

98.   Тука пишат доста тъпаци и задръстеняци,защо не им сложите ограничения с какво образование са ,че са толкова компетентни,номер 94 и 95 ,предполагам че са дечица на по 15!

99.   @98, спазвай добрия тон!
Тук пишат и доста хора, на които са разпломбирали сестрите...

100.   Терзания нямам, нито проблеми. 94, да имаш дъщеря и да и направят хубаво, да ти се връща, задръстеняк! н 95, знам достатъчно, а пък като искаш само секс, има едни, на които им се плаща на час, излиза малко по - скъпо, отколкото да прецакваш момичето, да я лъжеш и използваш! Но ти сигурно си беден пикльо, живееш при майка си и баща си, нямаш пари и така ти е по - лесно, щото е евтино. Що се отнася до брак и семейство, съмнявам се, че ставаш за това!
Та с 1 дума, откажи се да използваш момичето. Още не знаеш дали ти се пикае или нещо друго ти се прави. Момченца!

102.   н 99 тук пишат доста, които заслужават един хубав бой или нещо друго - някой да ги разпломбира, само че отзад, нали разбираш има едни хомо ориентирани, да не ти се случва, пък и братята ти могат да разпломбират, ха ха

103.   Затова първо говориш, после действаш бе момко :)
Бъди внимателен, когато говорите.

51-83 от 83