Споделена история от Тинейджърски

Обичаме се!
Аз съм момче с уникален характер, точно това тя харесва в мен.. Тя е по-малка от мен с 2 години, ходехме 3 седмици.. Скарахме се, защото тя ми даде адския повод за ревност, а както знаете колкото повече обичаш, толкова повече ревнуваш.. И затова се скарахме. Обичаме се, но тя не иска да сме заедно, прави напук и не иска да тръгнем отново, когато излязохме насаме да поговорим, накарах я да седне в мен и говорехме.. Тя казваше че няма и няма да се получи, но когато ме погледне се усмихва и когато я прегърна, не се сдържа, прегръща ме и започваме да се целуваме.. Казвам и ОБИЧАМ ТЕ И НЕ МОГА БЕЗ ТЕБ, тя казва че ме обича, питах я защо не иска да сме заедно?? и тя ми каза че просто нямало да се получи, и колкото и да се обичаме, тя го прави напук, и не иска да ми даде втори шанс.. Голям инат, когато тя седна в мен се разплаках с думите ОБИЧАМ ТЕ, не искам да я забравям и не мога, единственото което искам е да сме заедно и да я направя щастлива, давам всичко от себеси.. Аз съм на 16 години, тя е на 14, и знам че тя не е първата няма и да е последната, но до сега не съм обичал някоя толкова много.. Докато ходехме, приятелите казваха че съм бил мъж под чехал, но не е така, аз просто се съобразявам с нея, слушам я, показвам и колко я обичам. Тя знае че не съм с нея само заради секса, знае че съм различен, тя е рядкост (поне за мен, предишните ми гаджета бяха просто курви, знаеха само как да ми забият нож в гърба, причиняваха само страдание), но тази тук е различна, тя не е курва и не се дава лесно, тя умее да ме прави щастлив.. Минаха 3 дена откакто се опитвам да я спечеля отново, на нея и е пределно ясно, че няма да се откажа, защото всеки които ме познава, знае че когато обичам някоя, не се отказвам независимо от всичко.. Няма да се откажа от нея.. Няколко дена преди да скъсаме, говорехме на темата "какво ще направиш, ако обичам друг" и аз и казах че ако обича друг, ще и позволя да бъде с него, само ако той е добър за нея, но ако е някой които иска просто да си направи сефтето с нея и да я зареже, ще трябва първо да мине през мен.. Когато бях с нея, не поглеждах други момичета, от всички аз виждах само нея.. Аз съм доста привързан към нея и днес една приятелка ми каза, да не слушам какво ми говорят хората, а да слушам сърцето си, мисля че така трябва да направя.. Знам че можете да ми помогнете, но моля ви не ми казвайте да я забравя, защото това няма как да стане, и не искам..

Коментари

3.   Определено ще ти е много трудно да я преживееш след 3 седмици връзка

4.   Опитай се да я спечелиш отново. Тя не може да те е забравила и да те чувства само като приятел. Докажи и че още я обичаш. Подари и цвете може да се зарадва.

5.   Не си ли мислил, че може да е казала на родителите си за теб и те да са и забранили да се срещате? Ако преди това ти се е носела репутацията на женкар и някой неини приятелки са и напълнили главата с глупости? За това поговорете не защо е инат и такова неща. Опитай да разбереш проблема и защото има такъв.

6.   Ей автоте, колкото се опитваш да се докажеш и да я върнеш ще станеш много жалък и нещожество в нейните очи. Бъди на 100% сигурен, че няма да ти го покаже, но така ще си мисли. Ще си хване друг пред очите ти. Каже ли един път жената НЕ край... бягай на далече от нея, има други жени, дръж се като мъж.

7.   За 3 седмици се обикнахте.. а и тя е на 14. Според мен не е готова за такава връзка, каквато ти си представяш. Не мога да съм обективна, защото съдя само по написаното от теб, но се замисли над това дали наистина тя наистина изпитва същите чувства, каквито ти към нея.

8.   Купи й Nutellа, рози и картичка сърце.. това печели всяко момиче :дд Бъди малко романтичен ве да й се молиш и на нея да й е кеф че й лазиш под краката.. Не й се моли.. това я кара да се чувства още по-горда.. направи така че тя да ти се моли да тргнете... момиче на 14 съм и познавам всичко това :дд.. НЕ ЗАБРАВЯЙ НЕ Й СЕ МОЛИ знам че те е страх да не тръгне с друг но.... тя си мисли че има контрол над теб и ще й се молиш вечно.. къкмет