Споделена история от Секс и интимност

Моят приятел и родителите му
Пиша тук защото просто имам нужда да се оплача някъде... Имам приятел от 3 години и 3-4 месеца. Той е на 40 има всичко което може да иска една жена. Ужасно надарен е, има пари, красив е, жените му се лепят, а той въобще не им обръща внимание, обожава ме... (това е хубавата част, .... а сега това, от което се оплаквам)... Той живее с техните... Направо не мога да ги търпя вече! .. Чува се с тях по 8-10 пъти на ден... говори им в умалителни имена, прибира се най-късно в 8-9 (освен събота и неделя) за да им разхожда кучето, за да вечеря с тях, за да ги провери дали си пият хапчетата за кръвно... общо взето за какво ли не!? Разбирам, че са му родители, но нормално ли е всичко това? Аз го обичам супер много за това време, в което сме заедно. Може да кажа дори, че с него е най-якия секс който съм правила... Чука се уникално, кура му е огромен.... всичко е него е прекрасно, но наистина не знам как да се справя с родителите му... някой може ли да ми даде съвет какво мога да направя? Да бъда ли с него въпреки това... да отровя родителите му(чак до такива мисли съм стигала, толкова много ме тормозят), или просто да си намеря някой който няма да има всички тези качества, но няма да нямам проблем с родителите му? А да не говорим ако тръгна да говоря за техните... веднага сменя темата и не иска да говорим, само си търси оправдания... моля ви помощ, наистина незнам какво да правя! Ами ако имаме деца... аз не искам майка му да е около тях... това ме плаши ужасно много.

Коментари

1.   Не можеш да ги търпиш защото реално са ти направили нещо или просто защото той е лигльо и е твърде привързан към тях?

2.   Имам няколко въпроса:
1-На колко си години, мила?
2-В какво се изразява тормоза на родителите му върху теб?
3-Не сте ли говорили да живеете заедно и той да се изнесе от техните?

от Репичка

6.   Да, освободи този страхотен мъж от присъствието си, не го заслужаваш.

7.   Първо започваме с най - добрите му качества (цитирам авторката) : "Ужасно надарен е, има пари"

, а после по малуважните неща (отново цитирам авторката) : "красив е, жените му се лепят".

Парите и размерът не са от значение за вас жените, нали така? Е, благодаря, че го изяснихме. Няма за какво да се тревожим вече мъжете :).

8.   Остави го това мамино синче.

9.   Понеже виждам че темата е допусната с израза "Чука се уникално, кура му е огромен". Ще те питам. Ти затова ли с него, защото к*ра му е огромен и защото се ч*ка уникално. Някак насмешливо е. Доживяхме любовта да минава през к*ра.

@градивна критика@

10.   Ако наистина съществува такъв мъж, то ти си последната жена за него. Никъде не виждам да споменаваш нещо за чувства, за любов. Направо не ми се приказва какви критерии имаш, с които ни убеждаваш колко е страхотен. Не е твоя човек, да знаеш! Търси друг богат и надарен мъжага, а тоя човек остави да си намери жена, която ще го обича, а няма да му мери мъжеството и парите. И понеже обича него, ще обича и родителите му.

12.   Миличка, няма идеални неща. Ако искаш нещо, ще трябва, един вид, да "платиш цената". Което означава да приемеш други, не толкова прекрасни, обстоятелства.

14.   Не разбирам тормозят ли те родителите му? Защо не се изнесете на квартира. Иначе ходиш по тънък лед, никой мъж не обича да се говори срещу родителите му/по-специално майка му/. Пък и защо не си помислиш, че сигурно са добри хора, щом се грижи толкова за тях. Нали и ти ще станеш майка, дали ще ти е добре след време да прочетеш същото за себе си.
Най-добре настоявай да се отделите, така ще приемеш нещата по-спокойно.

15.   7, и аз познавам индивиди от мъжки пол силно зависими от женските силиконови размери, така че недей ми прави заключения, моля те.

16.   E, заслужила си го. Не може да искаш от една връзка само облаги.

17.   Хареса ми как жените цъкат 1 звезда на №7, защото не казва лъжа, нали уважаеми госпожици?

18.   И аз съм жена, не съм идеална - правила съм някакви "женски" номера, ама чак толкова повърхностно никога не съм разсъждавала.
Ти разсъждаваш като проститутка, която е излъгана при плащането. Остави човека - явно е моногамен тип дето държи на родителите си. По - добре се въздържай от убийството им, това ще ти развали плановете - има странични ефекти - затвор, разваляне на отношенията с набелязаната цел и др.
Не мога да повярвам, че такова нещо се случва реално.

19.   От начина, по който е написана тази история разбирам, че авторката е минимум 13-14 години по-малка от мъжа, въобще не го разбира и не се опитва даже да го разбере. Не мисля, че героят с големия е мамино синче, както е написано по-горе, по простата причина, че той явно се грижи за родителите си, а не е обратното. Докато авторката се вълнува предимно от, цитирам: "Чука се уникално, кура му е огромен... ", бих я посъветвал да не се занимавам с начинания, отвъд възможностите и интелекта ?, а да се радва на това, което има с този човек.

20.   Измислена история ми се струва..
Ако не, зарежи го, не го заслужаваш.

22.   Той явно е прекалено обвързан с мама и тати. Това не е много по вкуса на която и да е жена. Пък и на никой нормален мъж няма да му хареса гаджето му да тича всеки ден при мама и татко да ги наглежда и обгрижва. В крайна сметка, когато имаш връзка не е лошо да се съсредоточиш основно върху нея.
От друга страна, не разбрах какво толкова са направили родителите на човека, че да не можеш да ги понасяш и да искаш да ги убиеш. Струва ми се малко глупаво и детинско. Ако беше ЖЕНА, която знае какво иска и как да постигне нямаше да има нужда да пишеш по сайтовете, защото мъжът щеше да си седи при теб.
Ж27

23.   Не искам да те поучавам, но отношенията ни с хората не са бакалски сметки и не се свеждат до кревата.

Бакалски сметки от рода "дали да не потърся друг, който няма да има пари, да е способен и т. н. но пък няма да има отношения с родители... " според мен не водят до добро. Разглеждаш човека като предмет... не го приемай за осъждане или критика - не е. Просто искам да те наведа на мисъл, че има и друг начин да погледнеш на въпроса.

Оттам нататък му постави ултиматум: или се изнасяте самостоятелно, или дотук - разделяш се с него и го оставяш да си живее с родителите си.

Оттам нататък