Споделена история от Спорт и красота

Изгаряне на мазнини с хранителна добавка
Здравейте аз съм момиче на 15 висока съм 1.75 и съм около 60 кг искам да отслабна в корема и да се стегна и в краката храня се здравословно и за сваляне предимно се отдавам на кардиото което ми е 40 мин и 1-2 пъти в седмицата силови упражнения Искам да ви попитам какво да променя и някакви други съвети предимно имам корем и паласки не много де но искам да нямам никаква мазина и да изградя плочки четох многоо информация и за сега се спрях на това http://shop.bb-team.org/syntrax-nectar

Коментари

1.   Надявам се не искаш да махнеш всички мазнини от тялото си, защото това е невъзможно за организма.

2.   Tова което препоръчвам от личен опит е хидроксикът новата формула http://fitness1. bg/hydroxycut-hardcore-elite/, но все пак си на 15 така че не знам колко добър вариант е за теб. Ефекта който усетих от продукта беше неповторим, но все пак ако имаш някакви здравословни проблеми, по-добре недей.
Pr0cK

3.   Лично мое мнение е да започнеш да спортуваш РЕДОВНО, като го комбинираш със здравословно хранене! Повярвай няма по-добър ефект от този!

4.   нищо няма да стане

5.   За тоя ръст си малко килограми. Не се стреми да сваляш защото ще изглеждаш смешно, а да градиш мускул... нямаш изразен корем защото не са ти развити достатъчно коремните мускули.
Няма такъв филм отслабване само в една част, почнеш ли да слабееш смъкваш навсякъде, затова ти казвам, че ще станеш като на немски бегач предната гума. Има разлика 60 кг неразвита и 65 развита, примерно... Редувай упражненията за корем и често ги сменяй, разнообразието е голямо, а също не ставай роб на индустрията за добавки.

6.   ей и аз съм на 15 момче най важното е движението за момичетата разхождай се по 30 минути на ден а за момчетата спорта храни се по 3 пъти на ден не избягвай храни просто се движи всеки ден

7.   Л карнитина е най-подходящ.. прочети за него... и не е скъп...!

8.   Мили момиченца.. с диети и цигари.. нищо няма да постигнете. Наблягайте повече на спорта. Излезте с приятели да бягате някъде в парка, на стадиона. Може и фитнес (дори и в домашни условия).

Не е нужно да стоите гладни, да сте нервни и да се тровите с боклуци. Спорт, спорт и само спорт!! :)

9.   От авторката аз не пуша, според мен е важно и да се храниш здравословно и спортувам но в момента съм болна и не е редовно иначе благодаря ви все пак :)

10.   за момчетата спорта ? Какво значи това? Че момичетата не трябва да спортуват? Наистина се надявам да съм го разбрал погрешно, защото иначе съм просто възмутен. Знаеш ли какво тяло може да направи едно момиче от фитнес?! Също така, хранене 3 пъти на ден? Доста глупаво бих казал. Ако си момиче и искаш да смъкваш килограми, ядеш 5-6 пъти на ден по-малко, през определени интервали от време. Ако си момче и искаш да качваш маса, ядеш по много-до 10-12 пъти на ден, като все пак следваш режим на хранене и тренировки.
Pr0cK

11.   Напълно съм съгласна с pr0ck

12.   Момичето си каза, че тренира, бе хора, какво я нападате! Плюс това 60 кг за ръст 175 е малко.
Просто увеличи упражненията за коремната област и недей да експериментираш с добавки на тази крехка възраст. Организмът ти расте и няма нужда от химии, а от качествена храна! Прочетете годините на момичето и после давайте съвети напосоки!

13.   на 15 висока съм 1.75 и съм около 60 кг - достатъчно слаба си.По-надолу ще е нездравословно.Спотувай за да изградиш тяло, не за да сваляш килограми.Няма нищо по-хубаво от здравото и оформено женско тяло, не се превръщай в анорексична кощрамба