Споделена история от Секс и интимност

Липса на секс в семейството
Да си споделя и аз проблема, пък ако някой даде идея ще се радвам. Женен съм от много време и общо взето имам добро семейство. Проблема е, че секса никога не е вървял особено много. Дори в добрите години по 3-4 пъти на месец. Обаче нещата стават от зле по-зле. Пробвал съм да говоря с жена си на тази тема но нещата не се получават. И от тук дилемата - пробвах да ходя при компаньонки 2-3 пъти но пълна греда, пък и не искам да изневерявам. Действам от време на време самостоятелно, когато много ме стегне нагона ама и това не си е работа. Та се чудя за някакви билки или лекарство които да подтискат сексуалното желание при мъжа. Чувал съм, че преди време в казармата давали на войниците йод или нещо подобно с тази цел. Ако знае някой нещо по въпроса ще съм благодарен, като все пак се има в предвид, че не искам да"режа", все пак от време на време ме огрява и мен щастието.

Коментари

1.   Извинявай, че ще ти го кажа приятел, но женати е истинала към теб и си има друг. Това са две различни неща, но съм сигурен, че е едно от двете.
Поговори с нея много сериозно по въпроса.
Успех!

2.   Бе що се занимаваш с глупости? Хвани си направо една студентка - ти ще й помагаш в живота, а тя на теб - в любовта. :)

4.   Ако си хвана студентка рано или късно ще си разваля семейството, което аз не искам да се случва.

7.   При мен пък е обратното, моята иска всяка вечер, а аз не мога постоянно защото съм уморен. Вече съм се видял в чудо, на 38 е, а няма насищане.

8.   Авторе, първо се замисли в какви ситуации жена ти се е съгласявала да правите секс, от опит мога да ти кажа, че за жените е важно да се чувстват сигурни, без тревоги за да склонят на секс. Прави от време на време малки подаръчета-цвете, някое евтино бижи и т. н., това също помага. №7 при нас ситуацията е сходна с твойта, но ние му намерихме цаката като практикуваме нещо като перманентен сек. Правим секс по няколко пъте през деня според възможностите защото сме с три малки деца, но без да свършвам, в началото се получава леко напрежение на простатата, но с времето се научаваж да достигаш ерекция без голяма възбуда.

9.   Айде взимам те, щом е само за секса, а ти ще ми купуваш дрешки всеки месец, до стотина лева.

10.   Не е йод, ами бром. Но ти не си в казармата... И въобще да потискаш такова нещо-не бива! Щом не искаш да разваляш семейството-на чуждо! Трудно става, но се намира-пък ако си паралия, възможностите са значително по-големи. Има жени/и свободни, и обвързани/, на които не им пречи ролята на любовница, въпреки че/както знаем всички/, жените са особени същества, особено когато става дума за секс... Не ? се сърди на твоята-щом не иска, а по принцип се разбирате, сигурно има сериозна причина/най-вероятно медицинска/. Но не изключвай и изневярата от нейна страна като възможност, де...

11.   Какво значи "пробвал съм да говоря"? Говорили ли сте или не? Ако да - какво е казала? По нейния (евентуален) отговор биха се разбрали доста неща... Иначе, щом питаш, на войниците им слагат бром, поне така съм чувала.

12.   При мен беше същото и с времето намерих решение. Просто започнахме да правим повече неща заедно, да гледаме романтични филми (аз ги мразя, но тя ги обожава и се настройва за секс), питах я кои и са любимите еротични сцени (нейната е онази с Джоли и Бандерас от Original Sin), тази сцена сме я гледали хиляди пъти и винаги след нея е имало Кекс, въпреки че на мен лично ми е тъпа, ама на нея и харесва, от време на време и правя романтични подаръчета и жестове и това действа безотказно, а положението беше доста зле. Пробвай да я изненадаш с листенца от рози върху леглото и свещи около него и някакви такива неочаквани жестове. Казвай и колко е прекрасна по-често. Успех!

13.   В казармата са давали бром до колкото знам. И не е задължително жена ти да има друг, не ги слушай.

14.   Бром се дава в казармата, но според вицовете ги хваща, когато станат на 70.

15.   Номер 1 аз съм жена и за мен секса не е толкова важен, рядкост е да го правим, но аз НИКОГА НЕ СЪМ ИЗНЕВЕРЯВАЛА! В някои семейства това че не правят секс не значи че чувствата са изстинали или че един от двамата си има друг партньор.

16.   Сигурен съм, че няма друг. Просто не е такъв тип. Вярно, че беше бром а не йод :(. , и като сме говорили казва, че е изморена и я боли главата "клише" ;). Истината и, че сме в прекрасни отношения и си имаме пълно доверие - бая години сме заедно - над 15. Аз съм по-романтичния от двамата и често правя малки символични подаръци, като цвете и тем подобни, но цък - веднъж на месец два - а сме на по 35. Тъпото е, че от време на време като ме ударят хормоните а тя не е в настроение седмица две изперквам - тинейджърска ра, бота на стари години :(. А пък когато се получат нещата след това поне седмица съм по-добър и спокоен човек. Въобще шантава работа - та затова ми е идеята за някакъв медикаминт, който да взимам по време на нейните "главоболия"

17.   Семейство без секс си е чисто съквартирантстване...

18.   Братче, лоша работа! При мен е същото, и ние сме женени от 20 год., и мисля, че оправия няма. Не се караме, разбираме се доста, но със секса е трагично. Когато го има се получава добре, но е веднъж в месеца, и то не всеки месец. Говорили сме много пъти - не се получава. И аз постнах тук една тема - "АСЕКСУАЛНОСТ". Останала е по-назад, защото скоро не е коментирана. Виж я, ако искаш. Със сигурност не ти изневерява. Просто си е такава. Да не те отчайвам, но се прости със секса, ако останете заедно. Ще си караш на ч.... и цял живот. Нещастие!

Към №9, - Вземи ме и мен - устройва ме, което предлагаш.

19.   Авторе, ти пак към билка бягаш. Ква билка против секс бе, човек! Само еякулация помага, ама при общуване с жена-защото онанизма е половин секс, ама два онанизма не правят един секс. Намирай чуждото, олабвай жилата отвреме навреме, прибирай се навреме-не правИ оргии по цяла нощ. Секса е въпрос и на здраве при нас/мъжете/, а не само удоволствие. Само че това последното не е ясно на тоя/по-вероатно е ТАЯ/, дето навсякъде е нацвъкал по една звездичка. Той/Тя трябва да търси билки...

20.   Каквато и да е причината при проблем в семейството, той се решава от двама. Няма нужда човека да прави 1001 изследвания на поведение. Разговор в прав текст, така като е написано тук. Решават какво да правят и го правят. Ако не стане, му мислят. Какво значи ще пие бром и т. н. Дали има друг или не няма значение.
Ж 31

21.   Айде и аз да се включа, че както гледам май съм по-напред с материала, да не се налага да чакаш 5 години като мен. Авторе, в никакъв случай не искам да назидавам, но ти където отиваш, аз от там се връщам. Все едно чета за себе си от преди 5 г. Същия, ама едно към едно, заедно отдавна, прекрасни отношения, пълно доверие, не е такъв тип, по на 35-37 г., жена ми няма желание, уморена, главоболия и т. н., докато не разбрах... че съм рогясал. Направо не можах да повярвам!! Та тя не беше такъв тип? ! Но факт. Не казвам, че и при теб е същото, но резултатът е такъв. По-важното е какво може да се направи. Мога да изпиша "Война и мир" по темата, но отговора е прост: Нищо!! Дъжд от рози, мили подаръци, комплименти, мили романтики, филми, порно, разговори, споделяния, увещания, вибратори... всичко е ала-бала и ако има ефект е кратковременен, после - пак суша, нищо не помага батка! Ще си стоиш на сухо и това е гадната истина! Аз 5 години се надявах, че могат да се оправят нещата, да се променят, че е времененно - да, ама не! Както пее Графа - А дано, ама надали! Вече ЗНАМ, че ако искам по-често секс - или навън или сам! И съм го приел факта! Ти си решаваш сам! В никакъв случай не се самозаблуждавай, че може и да се променят нещата, а утре, а другия месец. Виж, като дойде климакса - може! Ще трябва да почакаш 10-15 годинки. А, всъщност едно нещо помага - алкохола, виж това помага, но е трудно изпълнимо, не може да я напиваш всяка вечер, пък и ако не пие, пък и пак е временно - после ще вземете да се карате. Така че батка - лъскай меча и се оправяй сам. Аз толкова чекии не съм лъскал и в пубертета. А съм зрял мъж, женен, с деца! Срамна работа.

22.   Сега се сещам, че препоръчват тиквени семки за повишаване на либидото при жената. Помага също така и канела. Няма нужда да й казваш, че й даваш тиквените семки с тази цел, просто купи и си хапнете.

23.   ... Изморена била, боляло я главата.... неееее, не се приема. Хайде стига с тия оправдания. И само 3-4 пьти в месеца... Защо ти тьрсиш как да си подтиснеш нагона, ами по-скоро тя трябва да си вземе нещо или някакви мерки, за да си увеличи желанието. Един мьж на 35г си има нужда редовен здрав и хубав секс.... не се примерявай с това.

Жена сьм, но това не го разбирам-хем сьм с 10г по вьзрастна от сьпругата ти. Нашия секс е 3-4 пьти на седмица и предимно по мое желание-с трьпка и нищо не му отказвам, за да му доставя удоволствие. Че то има ли нещо по-хубаво от секса-точно това ще я освободи от натрупаното напрежение и ще и мине главата. При секса се отделят хормоните на щастието-серотонин и допамин и се чувстваш супер, като кьпан. Как може да се отказва от това... не го разбирам. Така ще залинее, занемари и за в бъдеще ще сте си само ськвартиранти... жалко е. Секса е оная спойка в семейството, която те кара да се чувстваш жив. А вие сте още млади и здрави хора.

Ако ти се примериш с положението и го приемеш за нормално да е така-много губите.
Постави въпроса на жена ти много ясно и категорично и и кажи, че това няма повече да е така, че искаш секс от нея през ден-два, бьди настоятелен... да си прави сметката как ще се настройва и подготвя. А ти се отнасяй така с нея, че да се чувства желана и красива, ухажвай я, но и емоционално-да е спокойна и сигурна с теб.
Направи така че да я задоволяваш сексуално-повече стимулация на ерогенните зони и повече любовна игра, повече целувки и гушкане, галене, защото това е по-важно за жените, а не самото вкарване и лашкане(не искам да сьм груба) както е обикновено за мьжете.... И пак ти казвам-отношението ти кьм нея трябва да е такова, че тя да се почувства красива и желана, а ти да и внушаваш сигурност и спокойствие и тогава и сама ще го иска и ще те моли даже и за още....

24.   Здравей!

Разбира се, че не е задължително да ти изневерява.
Ние с мъжа ми също сме заедно от повече от 15 години. През първите 10 правехме секс минимум по 5 пъти в седмицата. След това няколко години се мъчихме, докато забременея. Бременност, раждане - сексът намаля като количество, но не и като качество. И сега, от една година насам, аз съм загубила тотално либидото си. Нищо не е в състояние да ме възбуди-нито мъжът ми, нито порно, нито фантазии.. нищо! Никога не се оправдавам с клишета - говорила съм с мъжа си и съм му обяснила какво ми се случва. Никак не ми е приятно и трудно направих първата крачка, но потърсих решение на проблема си. За сега, най-вероятната причина е някакъв хормонален дисбаланс (ще знам със сигурност след като ми излезнат изследванията).
Това, което исках да кажа, разказвайки за себе си, е че рядко причините наистина са "главоболие", "умора" и т. н. Бъди търпелив, говори с нея и... авторе, поздравявам те, че не търсиш "лесния" път, изневерявайки системно! Семейството е като дом - когато нещо се развали в дома ти, го поправяш, не сменяш дома си. Но и това, което търсиш:"някакъв медикаминт, който да взимам по време на нейните "главоболия"" също не е решение. Намерете корена на проблема и го остранете!

25.   Братле, ще въртиш, ще сучеш, ще пиеш бром или каквото си си намислил там, И ПАК ще дойдеш до там - да изпълниш съвета ми под номер 2! До 4 може и да не се стигне - има много начини за това.
Някои неща стават само по определени начини, колкото и да не ни се иска или да ни се иска това.

26.   Аз вече почти съм се примирил с положението. Много пъти съм се опитвал да говоря с нея но... Самозадоволяването не си е работа повярвайте ми, с годините съм научил почти всички порно сайтове наизуст :), но както се изрази един от пишещите си е жалка работа. Понеже съм отчаян май ще купувам тиквени семки :).

27.   Ментата и мащерката намаляват желанието за секс. Може да ги използваш под формата на чай, ако искаш по силен ефект вариш и оставяш да престои по дълго време(около час, два преди да го изпиеш). Все пак не разбирам защо искаш да си причиниш това, явно наистина я обичаш. Жалко, че от нейна страна не изглежда да е така..
Дано съм помогнала.
^^Мал^^

28.   Браво на дамите 23 и 24! Респект! Особено 23!!! Имало и истински жени тук, а не само кифли и принцеси! Авторе, при тежки случаи билките не помагат, дори и да се употребяват постоянно/но и не пречат/. Медикаменти трябват, но за нея, не за теб! Щом те сериозни хора, ще се справите! И остави самозадоволяването за крайни случаи. Успех!!

29.   Не търси средства за намаляване на желанието си за секс, а такива, които да увеличат НЕЙНОТО :)

30.   От номер 9 до 18- ама после да не каже някой, че съм *урва! Просто имам голям сексуален апетит, а съм на 24!

33.   Прочетох внимателно всичко, защото и аз съм в такова положение. За съжаление, не мисля, че нещата ще се оправят. Може да се живее относително добре с такава жена, но за пълноценен секс - просто забрави. Интересувал съм се, разпитвал съм и други мъже, извода е, че оправия няма. Все едно да накараш убеден вегетарианец да яде месо. Няма шанс.
Спасението е №30 /9/. Само дето такива се срещат само по сайтовете. Къде са в реалния живот???

34.   Андрокюр депо се казва медикамент за подтискане на сексуалното желание. Може да пробваш и с анафродизиаци-храни, които по естествен път подтискат секс нагона. Мед или аспартам вместо захар, корнфлейкс, соя, джин тоник от алкохолите, хинин- аналгин от обезболяващите, силен кофеинов чай. Може и да напълнееш, при затлъстяването либидото автоматино пада. Нямам време да ти обяснявам повече. Не слушай бунаците тук, които те съветват, да купуваш бельо, да създаваш атмосфера, да си хващаш любовница. Който не е попадал на фригидна жена няма представа. Това са психологически наслагвания при такива жени, които се нуждаят от 10 -тина години психо -терапия в комбинация с хормонално лечение без гаранция за успех. Ако те хване, че си имаш любовница -Гориш, нищо че тя е виновна. Те искат просто да имат дете, това е смисълът на секса за тях. Удоволствието на другия не им е приоритет, тъй като и те не го изпитват и не могат да проумеят, че лишават някого от нещо.

36.   Не слушай буначката 34 когато говори да вземаш анафродизиаци. Сигурно е лекар, но не винаги лекарите са прави. Жена ти е за лекарства, а не ти!!! Докато тя се оправи, ти търси други начини-секса е най-голямото удоволствие с което природата е дарила човека-не се отказвай от него, а за мъжа е и ЗДРАВЕ!!!

37.   Аз съм жена, но имам същия проблем като автора. Мъжът ми рядко се сеща за секс, а аз сексът всеки ден ми е в главата. И се задоволявам чат-пат, ама вече и това взе да ми писва, друго си е живия контакт. А и когато правим секс, мъжът ми свършва набързо и някой път повече се раздразвам така. Ръси й жен-шен в храната, тайно. Чувала съм, че става. И аз мисля да пробвам.

38.   Има някаква макал и малка вероятност да не го правиш достатъчно качествено. Сигурен ли си, че знаеш какво й се иска, какво й действа най-възбуждащо? Предлагаш ли го всеки път, в достатъчна доза? Дали не претупваш нещата свършвайки бързо, бързо? В каква форма си - да си качил доста килограми? Поддържаш ли се, личната хигиена? Може би нещо конкретно я отблъсква? Не е от най-приятните неща да ти се направи забележка за някоя твоя "даденост", но може би е фатална причина.
Напълно вероятно е обаче причината да си е само в нея. Тогава ще си караш на "ръчно" и това е. "ули" смело и не се интересувай от никакви хапчета! Тя и твоята потентност ще премине...

39.   № 7 е за завиждане име не жена а мечта! Към автора - това за брома са пълни дивотии, няма такова нещо, работил съм като военен лекар 10 години и с две ръце се подписвам че такива дивотии в БГ казармата не е имало. А и няма такъв бромен препарат който да подтиска ерекцията. Нали знаете що е твърз хуй - малко по-мек от войнишкия.
Иначе женати или е тъпа кифла, ограничена домакиня, за която секса е нещо мръсно, срамно и прочие, или има нещо което я мъчи - лоша работа, проблеми със шефа, стрес, парите на стигат и пр., или си е просто фригдна. Секса е извън нейната ценностна система, няма нужда от оргазми. Нищо не може да я оправи, освен ако не и даваш тайно виагра в кафето "че да и се надърви путката". Така че или си хвани любовница на твоята възраст, а не някоя млада комерсиална кучка, или гледай порно по нета и доработвай ръчно! При мен със жена ми, по 1-2 пъти седмично ни е достатъчно.

40.   Ех № 37, де да ми беше жена, щяхме добре да си паснем!

41.   Аз съм жена. Имах подобен проблем с бившия си съпруг. Просто нямах желание. Предпочитах да съм уморена, да ми се спи, да ме мързи. Това продължи години. През всичкото време не съм си и помисляла за друг мъж, но не мислех и за него. Просто го нямаше онова, което те кара да скокнеш в леглото. Развързката е логична. Появи се друга жена и се разделихме.
Сега съм в дълга връзка, но желанието ми не само е на ниво, ами съм готова за секунди. Проблема е, че настоящия ми партньор е по - малко сексуален. Предполагам всичко на този свят се връща :))) Мисълта ми е: Ако след разговор промяна няма - просто промяна никога няма да има, не и с теб.

42.   АЗ съм жена и имам такъв проблем, с приятелят ми правим рядко, той не иска или няма желание с мен, но всеки път виждам хронологията в тлефона му, че гледа порно и то почти всеки ден. Това ме убива, чувствам се зле, не знам каква е причината, не съм грозна, от 4 год. сме заедно. И като правим секс той мисли повече за неговото си удоволствие. Не знам какво трябва да направя, обичам го..

43.   Аз пьк си искам всяка вечер, а моя мьж ми ми казва, че само сьм го нападала като оса... и сьм била много страстна и сьм го смукала като вампир и пениса го болям вече от секс. А сега де....
Казва ми да пия нещо да се успокоя, че нямал спокойствие от мен и не можел да се наспива.... Чувала сьм да казва на негов приятел-"На мойта жена само секс и дай"...
Не знам да се смея ли или да плача вече...

44.   43, ами най-вероятно си си точно такава. Имал съм няколко партньорки през живота си и мога да ти кажа, че усещането след секс с всяка от тях е коренно различно. Една наистина те изсмуква и после се чувстваш като парцал. С друга не можеш да издържиш и 5 минути и свършваш, а с трета можеш да го правиш и с часове, а след това да се чувстваш като прероден. Това че не знаем и не съзнаваме някои работи не означава, че те не съществуват и не работят. Енергийният вампиризъм е много добре развит днес в консуматорското общество. Не че вампирчетата съзнават какво вършат, но както казва №41 - всичко на този свят се връща, с лихвите.

45.   Аз ще ви предложа продуктите на една международна компания, ще ви дам сайт поръчайте си мъжкия комплекс 100 % Е НАТУРАЛЕН но е много ефективен ето ви сайта и номера с които може да си го поръчате www.visionbalkan.com ECV-1741104