Споделена история от Секс и интимност

Най-добрата приятелка на майка
Леля Таня е на 48 години и е най-добрата приятелка на майка. Много млада е останала без мъж и сама отглеждаше сина си, който е на същата възраст като мен. Поради тази причина винаги сме били заедно по почивки и т. н. Спомням си, че от малък я заглеждам особено на плажа. Обожавах да наблюдавам изпъкналия й венерин хълм, докато се излежава на плажа. Така доста години, а аз продължавах да имам сексуални желания към нея. Всеки път като я виждах си представях как я обладавам и след това се самозадоволявах. Веднъж дори докато беше на гости вкъщи, но бяха излезли с майка ми, бръкнах в сака й, извадих черните й бикини и мастурбирах с като накрая свърших върху тях. Така и не разбрах дали в последствие е разбрала. Минаха години и аз вече съм семеен и имам дете, но увлечението ми към леля Таня все още е доста силно.
Една вечер бях командировка в града, където живее леля Таня. След като разбрала, че ще съм там, тя ми се обади да ме покани на вечеря в тях, за да не съм сам в хотела. Беше се приготвила доста добре като разбира се имаше и ракийка. С напредването на вечерта аз обърнах няколко питиета и палави мисли се появиха в главата ми. Мисля, че тя се досети, защото започна да се държи малко дръпнато. В крайна сметка аз реших да действам и заприказвах за секс, което още повече я притесни. Дали заради ракията или от срам, но яко се изчерви. Докато се връщах от тоалетната минах зад нея и започнах да я целувам по врата, но тя започна да се дърпа и да ме пита какво правя. Казах й, че я желая от както се помня и малко насила бръкнах в анцука й. Тя хвана ръката ми, но въпреки това усетих, че силно окосменото й путе е доста мокро, което ме накара да продължа да я галя. Леля Таня започна да диша учестено като съпротивата й намаляваше все повече и повече. В един момент се предаде и отвърна на целувката ми. Пренесохме се в нейната стая и започнах да я лижа. Имах чувството, че ще свърша всеки един момент без дори да е докоснала пениса ми. За да не изпусна шанса си и да свърша преждевременно, реших да започна същинската част. Преместих се, но при опита ми да й го вкарам успях съвсем малко, защото се беше стегнала и предлагаше да спрем с това нещо преди да е станала беля. Успокоих темпото без нищо де й казвам и в следващия момент й го набих с всичка сила, което я накара да изстене. От тук насетне нямаше повече проблеми. Свърших толкова мощно, че я опръсках цялата. По-късно ми обясни, че не била правила секс от 10 години, но не било редно да продължаваме. Въпреки това я повторих още един път вечерта и един път сутринта. Още не мога да забравя измъчения й поглед, докато се мъчи да не издава никакви звуци, получавайки оргазъм. С нетърпение очаквам следващата си командировка там, за да мога да се насладя отново на леля Таня, въпреки твърденията й, че умира от срам и това никога няма да се повтори. След изпълнението на една моя мечта се появи нова – да покоря девственото дупе на леля Таня.

Коментари

1.   Добре пишеш! Прилича на хубаво ученическо съчинение.
За леля ти Таня обаче не ти вярвам.

5.   Това да не е пак от сборника "Фантазиите на един онанист" ?

6.   "минах зад нея и започнах да я целувам по врата". До преди това ти повярвах.

8.   Измисляш си :)

9.   Е много ясно, че е измислица, но е хубаво написана. Продължавай имаш талант

11.   Е само мога да ти завиждам! Браво, имал си секс със истинска жена!

13.   Това че вие никoга не сте правили нещо подобно и не ви стиска не значи че няма хора които го правят. И си запазете омразните коментари. (не съм автора)

15.   Няма жена, която да не иска да се чука, колкото и да се прави на девственна, но щом опре ножа до кокала, го поема до дъно и с кеф!!!

17.   искаш връзка с леля си Таня пък се познаваш със сина й само не знам сина й как не е наясно че искаш връзка с майка му