Споделена история от Секс и интимност

Боли я, когато е отгоре
С приятелката ми имаме проблем и реших да го споделя тук. когато правим секс, щом е тя отгоре я боли. В каквато и друга поза да го правим нещата са ок, но щом се качи върху мен я заболи корема. някой път по-леко и за няколко минути мине, но често я боли много и се налага да прекъснем. Случи се веднъж и изобщо да не правим секс, защото започнахме с тая поза, нея я заболя и всичко свърши. Не вярвам да е е от размера ми защото ми е малък (към 16см) не вярвам и да е от недостатъчна възбуда, защото винаги е адски възбудена и мокра. от какво според вас може да е трябва ли да отиде на лекар. Знам че решението е да не практикуваме позата, но и на двамата ни е една от любимите и много ни харесва

Коментари

1.   Ми при мен също се получава при някои пози, особено ако не съм достатъчно възбудена и влажна. Ако искате опитайте обърната ездачка, т. е. ти лежиш, а тя е отгоре, но с гръб към теб. Освен това я остави тя да определя ритъма и дълбочината на проникването. Може би просто проникваш под определен ъгъл, който и причинява болка. Обаче бъдете внимателни, че при тази поза има риск от травми. Чувала съм за мъже, които за завършвали в болница след като приятелките им са се разгорещили много в тази поза. За това просто не спирайте да опитвате и ако продължава да я боли идете на лекар. Защото понякога боли по разни неприятни причини, примерно инфекция.

2.   Твоят размер е 16 см
Влагалището е 8см макс 10 дълбоко, просто я подпираш по шийката на матката, а тя е богато снабдена с кръвоносни съдове и нерви, от това я боли :)

3.   Задължително консултация с гинеколог, може да има киста на яйчниците, дано не е така но трябва да се прегледа задължително от лекар специалист в тази област.

4.   Авторе пишеш супер неграмотно, а си тръгнал да правиш секс! Г-ца Ивв

5.   Извинявам се за грешката в заглавието- нека някой админ да го поправи. не знам откъде се е получила, проверих няколко пъти написаното и нямаше подчертани думи.
*авторът*

7.   16 см въобще не са чак толкова малко, особено пък в случай, че приятелката ти по принцип е по-тясна, което не е изключено. Давайте го малко по-спокойно, не е нужно да й влиза докрай, защото влагалището не е много дълбоко, както вече е споменато. Ако проблемът продължава, консултирайте се наистина с лекар. :)

9.   ако на кучешката не я боли, значи е лъжа. при задна влиза най докрая, по надълбоко и отгоре да е. по скоро просто не знае какво да прави отгоре и лъже за да смените позата.

11.   мързи я да не се преумори и по лесно е ти да работиш и си намира оправдание

12.   Няма нищо притеснително, спокойно. Боли я, защото проникването е твърде дълбоко, въпреки че когато тя е отгоре има възможност да контролира дълбочината на проникването. Точно това е решението на проблема - просто не прониквай в нея докрай и няма да я боли.

13.   Така - имах приятел, с който отгоре винаги ужасно ме болеше-мислех че е в мен проблема и от всичко което изчетох се оказа че просто в тая поза не пасват нещата чисто анатомично. Бяхме заедно дълго време, в повечето случаи търпях когато искаше аз да съм отгоре, защото знам че мъжете обичат тези пози - та след като се разделихме/не заради това рабира се/-после с друг човек, когато аз бях отгоре-чудо - нищо не ме болеше - направо не вярвах-все пак анатомията си казва думата.

14.   Мен ме за няколко секунди, но само първия път когато той прониква в мен. Понякога болката става по-силна, когато не сме правили се секс скоро. Не се е случвало да ме боли заради някоя поза. Любопитна съм на какво се дължи. Ако някой знае нещо за проблема ми ще съм благодарна да го сподели :)

15.   пич как ще ти е малък 16 сантиметра бе я се стегни!

16.   №14 твоя проблем се решава с по-редовен секс.

17.   до 14
нормално е когато се прави по-рядко секс
нищо ти няма :)

18.   и при нас е така

19.   до №4
какво значение има грамотността със секса не мога да разбера..

20.   според мен е от дълбокото проникване

21.   Нормално е да я боли женската вагина както ти казаха по-горе е дълбока около 10см

22.   Дано тая тема да я прочетат тинейджърите които все искат да имат по-големи пишки

23.   Ако е по-тесничка 16см и идват в повече.
нормално е да я боли, давайте по-леко

24.   На моя му е по-малък, но и мен ме боли. добре, че е не му е колкото твоя или по-голям че не знам.
Ж24

25.   Ако се опитваш да вкараш в нея 16см-забрави няма как да стане друго освен да я боли.
Ели

26.   Видяхте ли сега момчета какво става..
а вие искате 20см пенис :D
Ж31

27.   №14 нормално е
прави по-редовно секс и не му мисли.

28.   какви доктори, какви глупости говорите.
Просто размерът на момчето е напълно достатъчен за такава болка, особено пък при пълно проникване. Според мен в това е целият проблем
Даниела.

29.   абе вие знаете ли колко са 16см. не ми се вярва да е толкова, при положениe, че средно големината на пенисa в Европа е коло 12-13см.

30.   Средната дължина на влагалището на жената е 12 см!
къде си тръгнал да ги вкарваш тия сантиметри, не знам.
не прониквай в приятелката си докрай и няма да я боли
Просто е!
Вили

31.   С риск да ме нахулят алчните мацки, ще ви кажа че 16см не са никак малко. на бившия ми му беше горе долу толкова и си болеше доста :(
Ж26

32.   голяма ти е пишката брат-това е целата работа ;)

33.   до №9
човекът казва, че и на двамата им харесва позата, вие глупости говорите- мързел било.

34.   И мен ме боли при някои пози, но това категорично мога да кажа, че не е от мързел.
глупости пишете.
Ж22

35.   Авторе, купи си пръстен за члена, с който да ограничиш дълбочината на проникването.

36.   коментари 15-35 са на един и същи човек

37.   абе стига с тея глупости бе! вагината е дълбока около 10 см в нормално състояние! когато жената се възбуди достига и до 20. като не е възбудено много ясно че ще я боли и тампон да си навре. моя има около 15 см, и ми е достатъчен, правила съм и с 20 см, - е, че си има разлика си има, но който си го може ще го може и с 16.

38.   Ето защо не е нужно мъжете да са толкова надарени. Отвратително е. Гледам тук разни жени дето все размера им е малък и им се чудя... колко са дълбоки и колко широки? ! Моят мъж е също надарен. Дали са 16 см. като на автора, ама ми се струва, че може и по голям да е просто ми разваля кефа. Като се развълнува този ми ти мъж просто имам чуството, че влагалището заедно с матка и яйчиците се преместват до под лъжичката. Гадно ли звучи а? ! Ми тогава не си оплаквайте нормалните членове. Не ги окайвайте. Пък ако сте с големи по леко блъскайте и не наричайте мързел, когато партньорката ви отказва да е отгоре. Защото БОЛИ мамка му!

39.   От 15 до 35 коментарите са от автора, има си hash

40.   коментарите не са от автора а от негов съквартирант който му пипа компютъра :D

41.   Номер 40, хахахаха добре казано хахахахахаха