Споделена история от Секс и интимност

Очевидно ме използва
Здравейте, наскоро писах тема, че приятелят ми иска тройка с друго момиче. Съжалявам, че отново ви занимавам. Но когато пиша това, съм дори по-объркана отпреди. Моля модераторите да публикуват и тази тема.
В предишната писах, че приятелят ми сподели как се възбуждал от мисълта да съм интимна с друго момиче. Предложи ако се съглася на тройка, да избера някоя моя приятелка, за да се отпусна. Обясних, че не искам. Отворена съм за всичко в секса. Но не и за включването на трети. След моя отказ той започна да ме убеждава как можело да е забавно и хубаво и за мен. Ядосах се. Казах му да си намери други момичета и да си прави тройки с които си поиска. Той отговори, че трябвало да поговорим по-обстойно. За какво да говорим... Очевидно ме използва за секс играчка.

Коментари

1.   Хм, май наистина си права. Ако държеше на теб и на чувствата ти, след категоричното ти НЕ нямаше да продължи да настоява, ама май е по-заинтересован от собственото си удоволствие отколкото от чувствата ти. Ми според мен е по-добре да се разделите, защото днес ще те насили да си с приятелка, утре ще те накара да направиш нещо друго, нямам предвид неща в секса, а по принцип, и накрая ще се окаже, че буквално контролира целият ти живот и всеки път когато не правиш нещата както на него му се иска ще следват скандали и разправии. А това определено не е любов. Ти си решаваш, ама аз така ги виждам нещата.

2.   ДО Авторката: И аз съм мъж и аз искам 3ка с жена ми и друга жена или мъж.... АКо го обичаш ще позволиш- още повече че е СУПЕР ВЯРНО че жената изпитва двойно повече кеф когато 2ма човека я обгрижват с ласки било то мъж и жена или 2ма мъже. Има много повече оргазми и теква в буквалния смисъл.... пробвал съм 3ка / 2 мъже и 1 жена и знам какс е чустваше после жената.

3.   Ох, номер 2, с тези изнудвания си служат само мъже, които не могат да убедят жената в нещо. Толкова е слабохарактерно и долно, че нямам думи. "Ако ме обичаш, ще ми дадеш да ти го сложа отзад, иначе не ме обичаш". Пълна тъпотия. Такива хора не заслужават да имат сериозни отношения с жени.
Авторке, и миналия път ти писах колко негативно съм настроена към такива "подмятания". Но хайде, няма да бъда крайна този път. Не знам доколко категорично си му дала да разбере първия път, че не искаш. Ако си му оставила "вратичка" да се надява, че ще си промениш мнението, нищо чудно затова да опипва почвата отново. Ако категорично и ясно си казала, че дума не може да става и че за теб е гадно и унизително такова предложение, а той продължава да натяква и да досажда, ами остави го да си натяква. Виж го докъде може да стигне, дали няма да се стигне до случая на номер 2 с "Ти ако ме обичаш, ще се съгласиш" или още по-лошо - "Щом като не искаш, аз ще си намеря друг начин да пробвам". Стигне ли се до такива излияния, повярвай ми, ще ти е вече толкова омразен и противен, че ще си съвсем наясно какво да правиш оттук насетне и окото ти няма да мигне.

4.   Мила, тоз не те уважава! И не те обича и не те цени. зарежи го!
Есмералда 24

5.   До номер 3: Това че ти не искаш подобно нещо не значи че други не искат... и това което си написала е АДСКИ ТЪПО: "Не заслужават да имат сериозни отношения с жени", а какво с мъже ли да имаме по твоята логика а? Не съм срещал жена да е пробвала 3ка и да не и е било кеф защото чисто физиологично да те докосват 4 ръце, целуват 2 усти по 2 места на тялото едновременно адски възбужда... но ти просто си адски задръстена и е никога няма да усетиш това удоволствие! Съжалявам те!

7.   Едно да знаеш-ако мъжът изрече фразата „Ако ме обичаш, ... “ бягаш от него и край!!!

8.   Абе тук за чувства ли говорим, или за секс? Това, че момчето е разкрепостено, не значи, че не те обича!

9.   Да е разкрепостен е едно, ама когато започне и да те изнудва да го правиш на сила, вече не говори добре за него. Той ако те обича, ще те разбере и няма да те изнудва, а и човек не обича с условия. Човек ако обича истински, обича, без да поставя условия, обича човека заради самия него, а не защото е съгласен на тройки.

И между другото знаеш ли колко процента от подобни отворени връзки се оказват трайни? Почти 0%.

10.   Мъж съм и мога да ти кажа - чудесно е да съм с две жени. Но няма да те убеждавам, че мисля само за теб, ако ти си едната:)
Ако го искаш ТИ, направи го. Но не връзвай, че някой мислел специално на теб да ти е много, много хубаво. И разбира се, прескачай морализаторски коментари като на номер 3.

Y D