Споделена история от Секс и интимност

Липса на секс и последици?!
Здравейте. На 24 съм, момче. От скоро спрях да правя секс-просто скъсах с приятелката ми и несъм готов да я сменя току така(все пак 2 години връзка). Както и да е. Та както казах спрях секса, обаче се улавям, че започнах да ям в някакви грандиозни количества(говориме за около половин хляб на ден с меса, шоколади и т. н. ) Въпросът ми е, дали това прекомерно хранене се дължи на липсата на секс или е нещо друго? Иначе тренирам редовно-поне 4 пъти седмично, обаче не ми се иска да заформя някое шкембе...

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Ами аз съм жена и като остана на сухо наблягам на шоколада, явно и при мъжете е така.

2.   Може и да е просто от стреса и мъката, които преживяваш. При мен се получава така, когато съм ядосан, тъжен, разочарован и т. н. С две думи когато изпитвам негативни емоции, това до някъде ме успокоява. Ако спортуваш редовно, не би трябвало да се отрази толкова на фигурата ти, стига да не се проточи с месеци и години.

3.   Едва ли има някакво значение… Дори според мен след секс апетита се засилва силно :) Тъй че не се притеснявай.

4.   Не се притеснявай! Поздравявам те за избора, че не искаш да я смениш туко така. По-добре известно време без секс отколкото да се впускаме в някакави връзкио от които негативите са повече от удоволствието. Продължавай да спортуваш. Спорта дава много.

5.   Замени секса със още повече спорт. Големият апетит може да е от наличието на лека форма на депресия( след раздяла е нещо нормално). Спорта ще оправи всичко, споко и да не ти пука, още си много млад, живота е пред теб.

6.   Според мен не е от липсата на точно секс, а по-скоро заради преживяната раздяла. От липсата на интимност, на топлина и наличието на някаква самота.

Не знам защо, но при мен, когато съм влюбена ми се яде солено - налитам на всякакъв чипс, солети, гевреци и т. н., а като ми е кофти или съм нещастна или се чувствам самотна - си хапвам шоколад, пудинг, кремчета

7.   Изобщо не е вярно, аз като не съм правил да не съм умрял.

8.   Търсиш да смениш едно удоволствие с друго... Но не съм чувал, някой да е умрял от недостиг на секс.

9.   Няма връзка между секса и яденето!

10.   На нервна основа е най-вероятно.