Споделена история от Секс и интимност

Мъжки ръце
Жена-46. Дълго мислих, да напиша ли това тук? Да споделя ли? Харесвам ръцете на мъжете, в смисъл:оглеждам дланите, пръстите, ноктите. Харесва ми- когато се ръкувам с мъж, да докосна дланта му и да усетя нежността на кожата или обратно грубата и силна ръка. Всичко това, ми действа ужасно възбуждащо, просто се"разтапям". Оглеждам големината на дланта или дължината на пръстите, формата на ноктите и даже понякога съм толкова захласната, че не слушам какво ми говори... събеседникът. Споделете, моля, кажете... вашето мнение!

Коментари

1.   Че коя жена не харесва мъжките ръце- нали с тях ни галят и онази тяхна причудлива способност - уж са груби, а така леко и нежно могат да докосват.

2.   На много жени им харесват подобни неща, ето аз например също харесвам мъжките ръце и силата която имат, и не само аз харесва набитите мургави мъже с брада (като казах мургави да не си помилите черни или тем подобни), предполагам се сещате момиче това са мъжкарите, страшно много ме възбуждат с мъжествеността си.
Жена на 23 г.

3.   Вманиачила си нещо мацко....!

4.   От авторката:Номер 3, може и да е така, защото понякога сънувам- поне дузина мъжки ръце върху тялото си... при това на непознати мъже и никога на съпруга ми...

5.   че ти си на 46, кой мъж ще се излъже да те пипа с ръцете си

6.   Аз съм мъж и имам същото влечение към женските ръце. Харесвам тънките им, нежни пръсти и добре оформени маникюри. Привличат ме с тяхната съвършеност и крехкост.

7.   всичко харесвам у един мъж, ако е добре сложен ;)

8.   Номер 5... Даже и на 46, изглеждам 100 пъти по-добре от някой девойки на 20, като интелект също... но това е друга тема.

9.   И аз съм като теб. Много ме възбуждат мъжките ръце, ама целите. Мога да ги разглеждам с часове и пак няма да ми омръзнат. :)

10.   Жената си е жена,независимо от годините си...

Аз обожавам да се галя в рьцете на мъжа ми,целувам му ги и се разтапям в тях.Страхотно е.

ж46

12.   На нас останалите ни е ясно че на 46 има кои да те докосне. Дано обаче когато ти станеш на тези години да няма кои теб да докосва. Понеже си плитък като тас в главата, а единствената ти мозъчна клетка е между краката.

14.   Нямaло кой дa докосне женa нa 46 год. Хaхaхaхa,
Познaвaм женa нa 56 год, дето... ебaти мaдaмaтa, зa дa и се лепят м/ у 25-35 годишни...
Толковa е сексaпилнa, че дори aз ( не съм лезбийкa) кaто женa понякогa си предтсвям мръсотийки с нея:))))

18.   Да... могат да бъдат прекрасни. Имам един приятел, който тренира баскетбол. Е, обожавам ръцете и жестовете му! Напоследък много ми се иска да ме прегръща и докосва :)

19.   А знаешли, че растоянието от края на дланта до върха на средния пръс, отговаря на дължината на члена при мъжа))) Обожавам мъже с големи длани и дълги, дебели пръсти)))