Споделена история от Секс и интимност

Прекалено ми е голям
Здравейте, казвам се Александър и съм на 23 години.

Имам огромен проблем с размера на мъжкото си достойнство. Имам чувството, че ще си умра сам, защото повечето момичета, с които съм ме отсвирват.

Първоначално мислех, че не съм добър любовник, макар и да влагам много усилия в любовна игра и пр., но последната ми половинка направо ме закопа в земята с думите, че по време на секс съм и причинявал повече болка, от колкото удоволствие. От тогава минаха около 8 месеца и съм в огромна депресия, излизам с момичета, но стигне ли се до момента със ''секса'' и ги отсвирвам, та дори едно от момичетата ме попита да не би да съм гей. Естествено отрекох, но и не казах причината.

За дължината щях да го преглътна някак, но е и твърде дебел. Ако беше само дълъг щях да се справя, но понеже и е дебел, и им причинявам болка дори, когато влиза само до половината. Искрено се надявам да си намеря половинката, за която това не би било проблем, макар и да съм загубил всякаква надежда. Искам семейство, деца, а очевидно една голяма мания на повечето мъже, би ми попречила да си осъществя тези мои мечти. Може ли чрез хирургия да се оправи този проблем? И крие ли това огромен риск?

И за интересуващите си - размера му е 25, 4 см.

Коментари

1.   Да ти имам и проблема! Има вибратори, които са много по-големи, което значи, че не е вредно или невъзможно за една жена, точно обратното - жени са готови да плащат за подобен размер.
Според мен ти трябва просто да ползваш лубрикант и да си намериш ПОСТОЯННА приятелка, която с времето да се напасне към размера ти. Женската вагина е много еластична, през там минават цели бебета от 50 см и 4 кг. и мислиш ли, че твоята патка не може да мине?
Просто приятелката ти е била пълна глупачка или не те е желала достатачно. С малко повече постоянство и лубрикант няма жена, която да не се нагоди към члена ти. Природата щом те е създала, значи е имало защо. Един ден като жена ти роди, ще се радва, че има толкова надарен мъж. Успех и горе главата

2.   Подкрепям 1. И си прекалено млад, за да мислиш за семейство и деца.

3.   Ехеее, аз си мислях, че имам проблем, защото ми е малък. Само 13-14 санта ми е. Да вземем да си ги размени или какво?

15.   Саше, това ми намирисва на измишльотина, но дори да го приемем за истина, то размерът и дебелината в случая са ти най-малкият проблем. Сериозният проблем ще ти е това, че минеш ли 40-така ще имаш сигурно двойно, че да не кажа и тройно по-големи проблеми с ерекцията, отколкото ги има един мъж с размер в нормата (тоест под 20 сантиметра). Едно че няма да може да го вдигаш често като тях, и второ - и да го вдигнеш много рядко ще може да получиш 100% ерекция, и в 9 от 10 случая пак ще ти бъде полумек. Голям, голям, но жените го харесват преди всичко добре надървен, така че на по-прост език казано - ако ги ръгаш с мека пишка, ако ще и да е 25 сантиметра не е същото, както когато ги ръгаш с натопорчен чеп, пък било то и да е със среден размер от 15-16 сантиметра. Изобщо не коментирам, че с годините ще ти е много по-трудно да свършваш, това и в момента е много вероятно да ти се случва.
Помисли много над това, защото противно на градските легенди, големият член (говорим за над 20 сантиметра) носи много повече негативи, отколкото позитиви (да не кажа, и че носи само негативи), и то не само за жената, ами и за мъжа, така че...

16.   Колкото повече-толкова повече... е казал Мечо Пух.

17.   Такива шарани по Европа НЕМА! Иначе звучиш забавно. :)

19.   Коментиращият, който е комплексиран с 13-14 см - на мен такъв ми е идеален!
Изобщо не искам по-голям, просто всичко е до напасване, така че не се притеснявайте. :)

Авторе, може да намериш някой "MILF" - има разведени, самотни жени, които са раждали и доста по-широки, които много ще ти се израдват.

Смешно или не - това си е самата истина.

Успех и не се комплексирай излишно за всеки влак си има пътници! :)

20.   Аз съм момиче и не мисля,че това е проблем...Винаги можеш да си намериш мацка,която се радва на големите "подаръци"!Мен лично силно ме заинтригува :D :)

22.   25 сантиметра е идеалният размер за естаествена контрацепция - преди да го вкараш, сгъваш го на две и винаги ще се празниш навън.

24.   Хе, н3 твоят си е перфектен, aко знaеш и кaкво дa прaвиш с него....;)
При товa съм рaждaлa-2 пъти.

27.   Историята не ми звучи като измислена. Това си е огромен проблем. Тези дето дават акъл колко е готино, да хванат линията и да видят колко са 25. 4 см. №15 е прав за допълнителния проблем, който ще възникне по-късно. Изобщо не знам дали нещо може да се направи като хирургична намеса. Иначе наистина е по-добре да си търси мацка, която не е плитка и тясна. Така или иначе 25 см няма как да влязат при никоя и ще трябва да се примири с това. Напасване на ширина се получава в действителност, но пак си зависи. Разговор с лекар и от там нататък свикване с мисълта, че това е положението.

28.   Научи се как да го ползваш. Недей да мушкаш просто, а внимавай с дамата :)

30.   Купи си пръстени-ограничители за пенис от секс шопа. Нанизваш си един /два, така няма да ти влиза целия вътре и няма да го боли момичето.
Иначе по време на секс е трудно и невъзможно да контролираш каква част да ти влезе в нея.

35.   Здравей! Моят приятел е на 21 години и имаше същия проблем. То на мен ми беше повече проблем и за това потърсихме решение. Много ме болеше и почти не пратихме секс, а едвам го пъхах в устата. Решихме проблема за около 6 месеца. Той си правеше маска на члена с паста за зъби сензодин но забравих коя точно. Мога ти кажа че ходихме на уролог и той ни я препоръча като каза да е от най-ментовите. Това е много важно и не се притеснявай, няма никаква болка, само чувстваш разхлаждане на члена. Важно е обилно да го намазваш и да изчакваш докато стегне. После не е препоръчително да го миеш с вода а с вода за уста. На моя приятел му се получи много успешно проблема при нас е, че преди като му беше много голям и дебел ме болеше много, имаше кръв, а сега като се смали... и нали се сещаш че на мен вече ми е много голяма там долу и сега едвам го усещам но пък в устата има много освежаващ и ментов вкус. Много си го обичам и ще направя всичко един ден и ние да правим нормален секс.