Споделена история от Секс и интимност

Всички мъже ли харесват мастурбиращи жени?
Здравейте. Аз съм момиче на 23 и имам въпрос към мъжете: Има ли някой, който да не се възбужда от гледката на масурбираща пред него мадама? Защото Искам да спя с един приятел, и като за начало бих искала първо някакси и някъде случайно да ме види как мастурбирам (няма да е съвсем случайно разбира се, ако ме разбирате). И се чудя има ли шанс от това да не се възбуди и каква би била реакцията му, не само на него а и на вас, мъже, какво бихте направили, ако случайно видите някоя жена да мастурбира? Бихте ли погледали малко и после да й 'помогнете' или ще си тръгнете отвратени?

Коментари

1.   Зависи какво е отношението ми към конкретната жена! Ако е някоя дропла (нямам предвид външния вид) и отвратителница, по скоро бих се отвратил и отдалечил бързо. Ако имам някакви симпатии към дамата, и още повече силни такива, непременно бих потърсил начин да се включа.
Тук идва и моментът - мислите ми как би се почувствала въпросната дама, ако разбере, че е "разкрита". Не е изключено, ако тя няма отношение към мен много бързо да се сконфузи, прикрие и да се направи, че нищо не е ставало.
Като цяло идеята не ми се струва добра - дори да успееш да го съблазниш по този начин, това едва ли ще е основа за сериозни отношения... Карайте си по класическата схема - разходки за ръчичка, прегръдки и целувки уж случайни, приятелски, и по някое време работата сама ще си стане. Хем ще имате и време да се опознаете по-отблизо.

2.   "Всички мъже ли харесват мастурбиращи жени? "
Ако съдя по себе - да! :)

3.   Няма нищо по хубаво от мастурбиращи жени- гледам порно редовно и там като ги наблюдавам как с ръка си търкат клитор4ето или су пъхат пръсти във вагинката и полудявам от кеф.
СЪВЕТ: по 4есто мастурбирайте жени и пред мъжете - действам им страхотно тази гледка.

4.   Друг съвет: супер яко е когато мъже види тайно че жената мастурбира и се присъедини после към нея... не ми се е случвало но ми е фантазия това нещо... да хвана жена си да мастурбира и да я и изчукам яко после за където "МИ ИЗНЕВЕРЯВА " с ръчичката си. хихи

5.   А колко близки сте с 'приятеля' с който искаш да спиш?

6.   Ако видя жена си да мастурбира, със сигурност ще и пръсна *** (случвало се е), но за чужда не знам (дори и да не бях женен. Може би зависи дали ми харесва, но дори и да ми харесва, не знам дали по-скоро не бих се сконфузил, защото определено ще е изненада. Просто не мога да си се представя в такава ситуация. Но го има и момента, че ще си помисля "ако аз се опитам да се включа дали тя няма да се сконфузи и в крайна сметка нищо да не стане и да си остана само с възбудата". Така че дори и да му е приятна гледката, не е гаранция, че ще ти налети. Но пък ако се престраши, ще се случи втория голям взив на Вселената. Определно ще те клати като гладен циганин джанка. Де да знам пробвай, пък каквото сабя покаже. И пиши после, че ми стана интересно как ще реагира.

7.   Че откинем синджира!!! :) :) :)

М29

8.   А ако аз съдя по себе си, отговорът е - не! На мъжете не им харесва, а тук са се събрали няколкото изключения от правилото / отцепници от стадото. :)

Колеги, по-сериозно! Никой не очаква да знаете какви са всички мъже по света! Просто кажете какви сте вие и оставете генералните изводи на авторката. Понякога не ние сме главните, затова оставете светлините на прожекторите на друг и избягвайте коментари тип "ако съдя по себе си" - дори да си типичен мъж, все по нещо ще се различаваш от общия тип мъже и може да е именно това, за което те питат тук. Кой знае? :)

9.   До 8 от 2: Е, двамата с теб събрани представляваме представителна извадка за мъжете :)
Накратко: на някои им харесва, на други - не. Все пак ми се струва, че тези на които им харесва сме повече ;)

11.   Аз пък откривам обратна пропорционалност между интелекта и харесването на подобно нещо. Колкото по-първосигнален и безмозъчен е мъжът, толкова по- би му харесало това, и ще бъде привлечен като с магнит, без никаква намеса от страна на ума (който всъщност не притежава). Това обаче приравнява мъжа с животното и авторката следва много добре да се замисли - точно такъв тип мъже ли иска да привлече към/в себе си. Може би един орангутан, африкански черньо или нашенски чалгаджия би свършил същата работа...

12.   До 11: какво общо имат сексът и интелектът? По-скоро при теб се наблюдават някакви ограничения откъм световъзприятие :)

13.   До 11

По твоята логика ти ще и налетиш като лешояд на мърша.

14.   До 11

на такива хора им казват не орангутани, а темерути (безхормонни при това).

Ако мъж види жена си в такова положение и се възбуди, е негър или слуша чалга, така ли? Да си умен/а, да си умен/а колко да си умен/а...

15.   Какъв "приятел" ти е? Привличаш ли го сексуално? Ако е "приятелят ти" и му кажеш да дойде в спалнаята
Ако е някой дългогодишен познат, има вероятност просто да си излезе от стаята и да не споменава нищо по въпроса( и да се гледате неудобно за мнооог дълго време). Много вероятно е да му стане неудобно. Ако това е случея бъди сигурна, че има привличане, и ако трябва му кажи че ако желае, може да остане. Ако няма сексуално превличане... ами не става много хубаво.
Иначе ако е редовния ти приятел, му кажи, че искаш да останеш сама за момент. Отиди в друга стая, пусни си музикаи остави врата леко открехната. Ако влезе и те завари така, му кажи, че искаш да те гледа. Повечето мъже ще останат приятно изненадани.
А ако е някой случаен, просто ще се изчукате, но не се надявай на нещо сериозно с него, и се моли да е дискретен, защото повечето биха разказали на всички познати.
Но подбери и момента. Ако е бил 10 часа на работа или има да върши нещо спешно или майка му е на телефона... Разбираш, че макар мъжете да твърдим, че сме свръх потентни готови винаги за секс, не е точно така.

16.   Това е едно от най-големите влечения на един мъж към една жена. Аз лично бих и помогнал ( ако ме разбирате :Д )

17.   А не бе само малко ако видя някоя мастурбираща жена първо бих я погледал и след това ще влезна в стаята изненадан, и ако тя е первезна знаете какво следва...

18.   Изключително възбуждащо е! Да гледаш една стенеща от кеф жена, гърчеща се от удоволствие! Че какво по-красиво от това може да види един мъж!

19.   Аз на мястото на приятеля ти ще откача, само като те видя, пък и при мисълта, че го правиш нарочно ме кара още по нагоре в небесата да се вдигна!

20.   Ами мен това не ме възбужда. Скучно ми е. Не ми е отблъскващо, но не е и нещо особенно

21.   Естествено, всеки мъж си мечтае да види подобно нещо.

22.   да мацка мисля че на всички им харесва :) fre3ze_in_attack Ми е скайп добави ме ако искаш :) да говорим за това може и да дам някой съвет за изненадата

24.   Да аз много обичам да гледам и да онанирам на мастурбиращи жени. А питам всички ли женени жени мастурбират.

25.   Не само ми харесва, ами и съм настоявал жените ми да го правят пред мен. С изключения на една, която нямаше задръжки, останалите първоначално се дърпаха, но след първия път свикваха. Две даже съм ги и снимал.

26.   Здр. мъж на 36г. съм, почти сигурно на всеки един нормален мъж би му харесало а и би се възбудил неимоверно ако види приятелката си (жена си) да се самозадоволява. Винаги съм си мечтал да видя жена в подобна ситуация, наскоро купих на жена ми вибратор главно с подобна цел да я видя как го ползва или да го ползваме като помощник за да бъде по задоволена тя. Първите няколко пъти и беше леко неудобно тя самата да го използва но постепенно се отпусна, бях на една командировка за 10дни докато се чувахме единият път ми спомена че го е ползвала и ме чака да се върна за да го използваме и когато сме заедно, още първата вечер когато се прибрах влезе в употреба, беше легнала на леглото чисто гола по гръб и се беше разкрачила бавно го вкарваше докато се възбуди достатъчно постепенно го забърза, вкарвше го дълбоко в нея и така стоеше по 1-2минути вътре докато получи няколко оргазма, бяхме се разбрали докато го правеше само да я гледам и да не правя нищо с нея, едва издържах да не я изчукам докато го правеше, когато свърши със доста силни стенания и пъжкане от нейна страна я почнах и аз, никога не я бях виждал да е по възбудена след като и аз свърших на леглото имаше голямо мокро петно от нея, каза че докато ме е нямала го е ползвала всеки ден но по и харесва когато го ползваме заедно

27.   Жена ми мастурбира поне веднъж седмично пред мен, дали с пръсти или с един от многото вибратори които съм и подарил. Знае че много се възбуждам по тоя начин а и на нея и харесва да ме полудява по този начин.
Казва ми че когато го прави сама и трябват поне 10 минути за да свърши а когато го прави пред мен е готова за минута две и потича. А аз само това и чакам, да оближа всичките и сладки сокове.
М45

28.   Не. Дори го намирам за отблъскващо. Подсъзнателно трябва да е сигнал, че онзи малък приятел не си върши добре работата.

29.   Отвращава ме като гледам мастурбиращи жени. Чувствам се ненужен, излишен и унижен.
Оная работа за какво ми е?

Твоя случай обаче е друг. Заглавието на темата ти подвежда. Искаш да го привлечеш, като му покажеш че той е по ценен от пръстите ти, преди да сте се запознали? Ми давай. Аз ако бях щях да дойда при теб и да ти услужа с нещо по-добро

30.   Имах едно гадже което много искаше да ме види как си праскам чекия, беше ме срам пред нея но какво да се прави реших се да го направя накрая само че с уговорката че искам и аз да я гледам как си вкарва някой неща в сливката, няма по възбуждаща гледка от самозадоволяваща се жена, първият път не издържах и се изпразних само докато я гледах, при нея беше същото докато си биех чекията гледаше с възбуден поглед, каза че когато наближи да свърши иска тя да го хване така си правихме често подобни игри, свкса ни беше невероятен докато бяхме заедно, но бяхме млади на по18 и 22 год

31.   Много обичам да гледам жена ми да мастурбира пред мен. Скоро и купих вибратор тип зайче и тя се чука с него пред мен. Много се възбудих и двата пъти свърших върху пръстчетата на краката й/имам фетиш към женски крака/. Исках да я снимам обаче не ми позволи.

34.   Да. Аз се възбуждам до полуда. И фантазията ми е скришно да засеча жена ми, че мастурбира. А когато интелигентно я попитам по тази тема. Тя категорично ми казва, че не мастурбира.

35.   И аз не бих и отказъл да и помогна. Ще ми бъде много приятно да я гледам.

37.   Да, гаджето ми маструбира, най-често през деня, не се притеснява от мен. Вечер правим секс, различно е. Тя маструбира задължително с метален вибратор отзад. Ако съм там, ме вика да заместя вибратора. И я чукам в дупето докато маструбира. Не мисля, че е нещо ненормално, щом и харесва.