Споделена история от Секс и интимност

Извратено или перверзно ?
Здравейте, искам да попитам по компетентните, по конкретно жените, дали съм нормален. Аз съм мъж и имам огромното желание някоя жена да ми оближе краката, само мисълта за това ме кара да се възбуждам. Жени има ли някоя от вас която да е правила подобно нещо или и се иска да го направи?

Коментари

1.   Ко? Не!

2.   Хаха пич, че защо не? Това е яко в сравнение с каквото искаше един идиот от мен. Поиска да се съблека и да го изритам с все сила да не казвам къде, сещаш се! Беше грък, тактично го пратих по дяволите и му пожелах да открие някое момиче в Гърция или някъде, че да му сбъдне тази мечта. Та бъди спокоен, много по-зле има от теб!

3.   Хах, не ми се е искало да го правя, но ако приятеля ми поиска, защо пък да не го направя. Нито ме възбужда, нито ме отблъсква. Общо взето - не мисля, че е проблем.

4.   Аз съм жена и ще ти кажа, че като се влюбих в настоящият си приятел исках целият да го оближа.... :)При добра хигиена, особено след баня защо не. Та отговарям на въпроса ти - не е извратено.

7.   Приятелю, по-невероятно от това нещо, да усещаш женския език навсякъде по тялото ти, няма!!!
Познавам хора, които ми посделиха за любовната игра с техните половинки, а именно стимулацията с език в областта на анала... звучеше ми ужасно гейско мисълта някое момиче да ме облизва точно там... докато не дойде момента това да се случи съвсем случайно... възбудата ме удари по невероятен начин, след това секса доби друго измерение..
После четох много за това, притесних се, че има нещо нередно с моята ориентация, за да ми хареса толкова много... оказа се съвсем нормално... Сега почти всеки мой полов акт започва по този начин (разбира се с нужната хигиена)... та в тоя ред на мисли, мисля, че това, което питаш, не е никак извратено или перверзно... Успех :)

П. П. моля хейтърските мнения далеч от тук!

8.   до автора:

никак не е перверзно даже - аз имах доста дълга връзка с жена, която се крепеше само и единствено на това, че и двамата нямахме грам задръжки в леглото и ни беше мега хубаво заедно... просто всеки беше готов да даде такова удоволствие, каквото другия поиска или загатне...

9.   Приятелят ми си поискa веднъж,игрaехме си нa кaмериеркa в хотел и гост...стaнa му много,много хубaво.От тогaвa все се кaня дa го нaпрaвя пaк и все нямaм смелост.Не мисля нито че е изврaтено,нито чaк пък толковa перверзно.

10.   Ако една жена е влюбена в теб ще ти оближе всичко що пожелаеш и ще и е хубаво. Най -малкото защото ще се радва да ти достави удоволствие. Ама ако вдигне вежди и направи кисело-укорителна физиономия...

11.   Особено ако не си ги мил няколко дена. Ами гъбичките между пръстите - не са приятна гледка, камо ли да ги ближе някоя!