Споделена история от Секс и интимност

Орален секс- дълбоко проникване
От известно време със съпругата си разнообразихме сексуалния си живот.
При поза 69 , след като съм я довел до оргазъм, започнах да го вкарвам целия в устата, като придържах с ръце главата и.
Първоначално на нея и се повдигаше, но с времето се научи да си контролира дишането и сега с удоволствие си го поема целия в гърлото. Усещането за мен е страхотно!
Ние сме около петдесет годишни.Никога не е късно да се пробва нещо ново.

Коментари

1.   Извинявай, но не разбирам - как при 69 й стигаш главата? :)))

2.   На 50 и правите такива екстравагантни неща :)
Евала! :D

3.   Да бе! Явно сте много гъвкави, да не сте йоги нещо? За 50 годишни пък съвсем! Ти сигурен ли си в това, което ни казваш? Да не бъркаш позите или я стискаш с краката? Кажи, че и ние младите да научим нещо ново.

4.   Това звучи като написано не от зрял мъж на 50, а от 18 годишен пубертет който прави първи стъпки в секса :)

5.   Какво не ви е ясно:) Аз съм по гръб ,тя върху мен и взаимно си смучем половите органи.

6.   Доста късно си открил топлата вода.

7.   Kак при 69 й стигаш главата?НЕЩО НЕМОГА ДА СХВАНА

8.   Не ни е ясно колко са ти дълги ръцете ,за да и придържаш главата . Не ни е ясно,освен ако тя не е джудже.Не ни е ясно и какъв ти е въпроса.

9.   Наборе, не сте единствените, които си разнообразявате секса. Писалите дотук явно са много млади, за тях ще спомена, че когато бях на 20-25 си мислех, че четиридесет годишните са си живи пенсии и от тях нищо не става, камо ли да правят секс. Когато навърших 40 си казах, че 50 са много дърта възраст, сега мисля, че 60 си е много, но кой знае...В този форум на много места има изповеди, в които млади момчета предпочитат зрели жени, а момичета ходят с мъже на годините на бащите им - я помислете защо? Да не хукнете сега всички да правите това! Всеки си има предпочитанията - дай, Боже, всекиму на 50 да сподели това, което и авторът.

10.   Едно женско мнение!До номер 9
Много си прав моят приятел например е 10 години по голям от мен(на 23 съм) и е много опитен...сексът с него е уникално преживяване винаги...така че младите момчета да не се подиграват а да се учат

11.   Oт 10
и знай те че ако доставите удоволствие на една жена то тя ще ви се отплати 100 кратно

12.   'Bзаимно си смучем половите органи', хахахахахах с това направо ме уби, хахахахха

13.   Защо не пробваш първо да го направиш, да видиш как става, че да не говориш глупости. Стана за смях.

14.   №7 и №8 , ако до сега не сте водили полов живот, гледайте порно-филми и ще разберете:)

15.   Е вие пък които критикувате нас младите, че питаме, първо прочетете най-първия коментар и не бягайте от директния въпрос, а имено как точно ПРИ 69 И СТИГАШ ГЛАВАТА С РЪЦЕ???? (към автора)

Това че сте на по 50 години разбрахме а и не е нещо нечувано, просто е доста странно това което е описал автора, ние това искаме да разберем, ако обичате дайте отговор на този въпрос, вместо да се правите на много компетентни :)) защото иначе има вероятност да си помислим, че е поредната фантазия ахахаха

16.   A колкото до номер 14: аз доколкото се сещам в нито един порнофилм това не съм го виждала (не говоря за позата 69 а за това как мъжа държи главата на жената :)))))))) ) ограмоти ме, ако искаш и пусни линкче ;) ахахахаххахаахаха

17.   Тази поза е наречена така защото двойката която я изпълнява погледната от страни оформя с телата си фигура "69".
Най-простият и лесен начин за изпълнението и е да легнете на леглото, като вашата партньорка легне върху вас.
Телата ви са противоположно разположени, а главите ви са наведени един към друг, съответно вашата към нейната вагината, а нейната към вашия пенис.
Стимулацията е едновременна, тя стимулира пениса ви с уста, а вие може да стимулирате вагината и с уста, език и пръсти.)В началото просто и натискаш главата в тила, за да погълне пениса по-навътре)
Споделих тази история първо да покажа че няма възраст за нови неща и второ че след тренировка и жената започва да изпитва удоволствие от дълбокото проникване.

18.   Като ходите до тоалетна, ръцете ви не стигал ли да се изпикаете та задавате тези въпроси,.

19.   АБЕ НЯМА ЛОШО И НА 50 И НА 60 ДА МОЖЕ ЧОВЕК ДА ПРАВИ ТОВА, АМА ТАКА КАКТО СИ ГО ОПИСАЛ СТИГАМ ДО ИЗВОДА, ЧЕ СИ " ПАВИАН ". МНОГО ТИ ДЪЛГИ РЪЦЕТЕ БЕ БРАТЧЕ

20.   Браво на номер 11(10).Един приятел все се оплаква, че приятелката му не желае да му духа.Понеже го познавам добре ми е ясно, че е абсолютен дръвник и неможе да достави истинско удоволствие на кое да е момиче и за това тя не желае да направи това, което той изка от нея.

21.   Технически погледнато, е не само възможно, а и нелогично да се изказват съмнения. Друг е въпросът, че натискът върху главата си е чиста проба насилие. Но пък и дефлорирането, погледнато под този ъгъл също е насилие и то с нанасяне на телесни "повреди".

Това, че авторът го е приложил чак на 50, означава, че не е пробвал от всичките благинки на секса още в младите си години. Но ако беше, какво интересно щеше да изпробва сега? Да му мислят тези, които са изчерпали на 20 всичката си фантазия. За да ги възбуди нещо в бъдеще кой знае какви перверзии трябва да изпробват.

Жалко, че не мога да си представя какво изпитва жената от това проникване в гърлото, освен, че й се гади и повдига... Все ми се струва, че го прави само защото мисли, че доставя удоволствие на партньора си, и затова преодолява някаква физическа бариера. А лично мен това ме први несигурен и всъщност отнема от удоволствието ми.

23.   от 11(10)
Мъже стига сте обсъждали как точно го прави авторът ... просто проявете малко въображение и задоволете партньорките си(не е от значение как и в каква поза) ... научете се да дадете за да получавате .... секса преди всичко е хубав когато удоволствието е взаимно

24.   Такааа, значи за неразбралите как на мъжа му стигат ръцете до главата на жена му ще Ви питам: Вие стигате ли си с ръце до пишките?! Ако отговорът е "Да", значи ще стигнете и до главата на жена, която е налапала половия Ви орган! А най-добре опитайте да го направите, стига да има с кого. Успех!
А на автора мога само да кажа: Браво и все така!

25.   Не мога да разбера как много хора не могат да разберат как мъжът я държи за главата.Мого ясно че може!!!Главата на жената е на нивото на пениса на мъжа - какво - не ви стигат ръцете до пишките ли???Просто хора с бедно въображение и хлапета без никакъв опит да не пишат тук!!!

26.   Браво ти откри Америка!

27.   А бе вие ненормални ли сте бе, което и порно да хванете не е проблем при 69 когато мъжа е отдолу да достигне до главата на жената ХАХАХАХАХ. Все едно да не си стигаш пишката като пикаеш. Определено има доста задръстени хора.

29.   До номер 16 пуснах ти и линк с клипче , но явно администраторите на сайта не го одобриха. Така че питай чичко Гугъл за тея неща и той ще те образова. :)))))

30.   Явно човека иска да каже че след като тя свърши преминават в друга поза и така... ;) ... или поне аз така разбрах!

31.   Eeee браво бе

32.   A вие сте малоумни-човекът каза,че след като са правили 69 и я е довел до оргазъм , преминават към неговото лично удоволствие и и го вкарва целия в устата!мн ли е сложно?!