Споделена история от Секс и интимност

Пристрастена към секса.
Здравейте, може да ви звучи много странно, но все пак. Момиче на 15 години съм, имам приятел от близо година. След като тръгнахме, седмица след това, го направихме (беше ми за първи път). Оттогава до сега, всеки ден правим секс, рядко има дни, в който не правим. Та, така.. да си дойдем на думата. Пристрастена съм към секса. Винаги съм била. Винаги ми е било хубаво, докато го правим. Винаги съм получавала силни и страхотни оргазми. Приятелят ми мисли, че съм НИМФОМАНКА. Възможно ли е? Понякога, когато не го правим, си представям, че го правя с някой, който има желание (даже го и искам, не си представям само). Не е хубаво според мен, толкова секс. Но ни е хубаво и на двамата, обичаме се.. Помогнете ми, какво мога да направя. Не искам да стана ''НИМФОМАНКА'', ако вече не съм!!!

Коментари

1.   Не си нимфоманка, напълно нормално е за възраста ти, наслаждавайте се на хубавите моменти. Целувки.
М37

3.   Нормaлно, здрaво момиче си! Сексуaлният ти aпетит е нормaлен, още повече, явно сте си пaснaли с твоето момче.
Рaдвaй се и се нaслaждaвaй!

4.   Не си нимфоманка, просто те кефи да ти пипат гъделичника. Ако обичаш момчето седи си на гъза, имаш още много секс да правиш.

5.   Те тези неща (нимфоманка, лесбийка и т. н. ) човек не си ги избира - ражда си се с тях и после се чуди какво да ги прави!
Тук идва да проличи духовната ти мъдрост, според това как ще се справиш с нимфоманията си :) Можеш да постъпиш много мъдро, да овладееш ситуацията и да имате дълги години хубав секс с приятеля ти, без да го притесняваш и него излишно (в смисъл - когато не иска), а можеш да постъпиш и много *урвенски - да не успееш да овладееш либидото си (а то да те овладее тебе), да тръгнеш по всякакви мъже, да хванеш разни болести и т. н. с две думи - да си съсипеш живота и да станеш за смях на гаргите...
От теб си зависи и от никого другиго!

6.   Прави си с момчето колкото ви се иска и се обичайте. Да ти имат проблемите хората.

7.   Абе момиченце, на 15 години си, дете си още, за каква нимфомания ми говориш? ! На тази възраст е нормално хормоните ти да бушуваш и би трябвало да го знаеш. И как може да си легнеш с някой след едноседмична връзка? Толкова ли си лесна? Мен след една седмица връзка приятелят ми още не ме беше виждал гола, ти за секс ми говориш.

8.   Напълно съм съгласен с номер 7

9.   Ти сега, ако не правиш секс, та кога? Щом си имаш приятел, правете си всичко.. Но не се изкушавай да гледаш настрани.

10.   Ох, моралисти, моралисти, защо не излизате по улиците?

11.   Номер 1, с това "целувки" и бла бла -> поведение на педофил... На 37 си, какви целувки ми изпращаш на 15-годишна???

12.   Нямам никакви педофилски намерения явторке, просто проявих уважение, но явно ти не можеш да го разбереш, весе още си момиченце, което трябва да порасте и тогава да има сексуални отношения, секса не е детска игра. /1/

13.   Момче на 16.

Ем браво на теб но като че ли малко рано сте почнали, една седмица след тръгването??? Нима всеки ден го правите? Колко пъти на ден? Аз съм стигал близо 7-8.

14.   Как искам и аз да съм като теб в това отношение.....Но явно съм изтеглил късата клечка....Желанието ми секс е направо на -1.

16.   Към номер 1 : Не аз съм ти писала това за ''педофилството''. Недей да обвиняваш мен, а и много разбрано момиче съм си, схванах те!

Към номер 13 : Има дни, в който не го правим, разбира се.
Имало е и дни дето и ние сме стигали до 7-8 пъти, даже повече! И почти всички казват, че съм леко момиче. Да, ама не! Аз просто се доверих, много съм доверчива по принцип! Просто така стана, малко или не разбрах, що за човек е :)

Към номер 14 : Защо така бе, момче :)?
Споделяй, може и да ти помогна с нещо, ако мога (то не само аз, ами и всички). :)

Авторката:))))))))))

17.   Казваш:" Приятелят ми мисли че съм нимфоманка. " Това лошо ли е според него? ! С какъв тон го казва - с недоволство или с радост? Даже и така да е, самият факт че го правите редовно не предразполага въобще към какъвто и да било проблем, пряко или косвено свързан с това. Освен това си се отворила сравнително скоро така че не виждам причина да считаш сексуалната си активност за прекомерна, напротив, сексуалният акт е върховният момент от желанието за физическа близост, това може само да означава че двамата се желаете истински един друг. Най-малкото ако на него му беше в повече сексуалното ти желание щеше да усетиш охладняване на същото у него.
Аз съм мъж на 34 и моето все още е по-силно даже и от твоето, така че не си го слагай на сърце, живей си активно живота, кратък е! Поздрави!

Venom

19.   С радост го казва, даже му харесва каква съм мръсница в леглото. Винаги казва, че съм най-добрата в леглото от другите му, за толкова малко време - толкова много опит съм събрала (не се хваля). Обаче, който си го може - си го може!

Обаче, мисля, че ми омръзва все едно и също. Едни и същи пози, един и същ човек....

Не, че не го обичам, напротив - УБИВАМ ЗА НЕГО, той е моя живот. Обаче, малко или не 1 година едно и също, УАУ...

20.   Моля за извинение номер 16, явно някой хейтър се забавлява.
/1/

21.   Абе момиче, на твоята възраст съм (15 години), но... първо, че си се предложила за една седмица, а второ като те е отворил, после болка нямаше ли?? Не ти ли беше некомфортно да се чукаш още на следващия ден??

22.   Към номер 21: Казах, че съм МНОГО ДОВЕРЧИВА. Просто му имах доверие, не съм лесна, мамка му!

Не при всеки има болка, мила!
Само си каза момчето, че ако е искало само да ми го вкара няколко пъти и да ме зареже - е щяло да го направи!
Е, да ама не е!

И моля, обидите и упрекванията - си ги дръжте за ВАС :)

Авторката!

23.   Историята може и да е реална. Аз имах едно гадже, което ми беше разказвала същите неща за нейното детство и тийнейджърство, като тя даже беше започнала със секса още по-рано, и на годините на авторката пак по нейни думи е била вече доста напред с материала.
Има хора, за които сексът наистина е нещо като наркотик, и ако не правят секс да речем 1 седмица се побъркват. За нимфоманка не знам дали си, но имаш потенциал с времето да станеш. Имай предвид, че след години ще си опитала всичко, което сега още не си, а освен това прекрасно ще знаеш кое и как ти доставя удоволствие, и нищо чудно да искаш да си доставяш това удоволствие всекидневно, и ако може по няколко пъти.
Но от личен опит мога да ти кажа, че да имаш връзка с нимфоманка поне от мъжка гледна точка е страшен автогол. В началото е кеф, че гаджето ти никога не ти отказва, и е много разкрепостена в леглото. С течение на времето обаче, една връзка уляга, и има и други неща, които са важни освен секса, ама това една нимфоманка много трудно може да го разбере, за съжаление. А да не говорим пък какъв ужас е, ако откажеш на нимфоманка секс - то не са сцени, то не са цупения, то не са пози...
Всичкото това, макар да не съм сигурен дали авторката на тези си години ще го разбере го пиша, за да й кажа, че да си нимфоманка хич не е лесно, и определено не е повод за гордост. Да не говорим за съвсем друг тип проблеми, които идват на по-късен етап като следствие от нимфоманията - изневери, прекалена сексуална освободеност (което на партньора ти може и да не му хареса), прекалена зависимост от секса, който ще стане нещо като най-важна част от връзката и т. н.
На авторката желая успех в живота. Дано успее да развие и други свои качества и "таланти", че ако си остане само с нимфоманията...

24.   Момиче, наслаждавай се на силните и страхотни оргазми, които получаваш, но след като казваш, че ти омръзва цяла година едно и също е време да изпробвате и някоя друга поза.

26.   Това с "Обаче, мисля, че ми омръзва все едно и също. Едни и същи пози, един и същ човек.... " 1 г. идва малко в повече!?
Ако го обичаш разнообразявайте. Пробвайте нещо ново. Има толкова много пози и варианти. Игри от типа персонаж и т. н.
Но ако го обичаш и искаш да си с него бъди с него, а не с някой друг просто да си начешеш... каквото не те сърби.
В крайна сметка ти си решаваш, но ако ще си с друг поне не лъжи човека.
От друга страна ако е достатъчно разкрепостен може и други неща да се пробвате, но всичко зависи от вас. Колкото по-рано се изясните толкова по-добре за вас и за... половите ви органи ;)
Все пак секса е обвързан с чувства колкото и да е физически акт.
Иначе супер за това, че го правите постоянно :D Колкото пове... толкова повече :D

28.   Иванчо бил много мераклия на Марийка, но не знаел как да си поиска, а и тя се дърпала, тогава един приятел му казал, ще направиш така, ще отодеш в гората и на две места ще заровиш питка, червено вино, ще я заведеш на разходка, икогато огладнеете, ще си го извадиш, ще кажеш, че това е магичен пръст, и той ти казва къде има храна, и като хапнете и пийнете, работата ще стане. Така и направил, хапнали пийнали, и полегнали, обаче Марийка не му пуска, в един момент заваляло, тогава Иванчо казал, бързо Марийке да приберем магическият пръст на сухо, защото не бива да го вали, и работата станала, след кото той се унесъл в сън. Минало се малко и Марийка се надвесила над него и започнала да шурти с уста в ухото му, той се събудул, а тя казала, ставай да прибираме на сухо магическият пръст, че заваля.

29.   Нищо лошо, действайте! Сега ви е времето... след некоя и друга годинка проблемите ще ви затиснат и всичко това ще остане под формата на спомени. Насладете се на младостта и страстта си! Успех!