Споделена история от Секс и интимност

Фантазии за племеничката на жена ми
Здравейте! Аз съм мъж на 34 години. С моята съпруга сме женени от 9 години. Обичам я и досега не съм и изневерявал. Но от около месец нейната племенница живее у нас, защото майка и замина на работа в чужбина и няколко месеца нямаше да я има. Малката е страшно 17 годишно маце с големи стегнати гърди и дупе и изобщо перфектното тяло. Имаше дълга руса коса и ясни зелени очи. Откакто тя се нанесе у нас за първи път изпитах желание да изневеря на жена си. Постоянно я зяпам. Сутрин като стане от сън се разхожда из къщата с разтворен халат, а от там се вижда, че е само по едно тясно потниче, което почти прозира и бикини. Като я видя така и направо моментално се надървям. Започвам да мигам учестено, сърцето ми забива бързо и дланите ми се потят. Това ми се е случвало само още преди да се оженя за съпругата си, когато бяхме още гаджета в началото на нашата връзка. Мисля, че Деси (ще променя нейното истинско име) забеляза това и започна и тя да ме гледа предизвикателно, от, което аз полудявам. Един път жена ми приготвяше вечерята в кухнята, аз бях седнал на табуретката и Деси мина покрай мен, за да седне на дивана. С минаването си небрежно ме докосна по мъжкото достойнство. Не мога да ви опиша колко искам да я чукам, направо с часове. Просто не мога да опиша чувството, което изпитвам когато я видя. Жена ми още май не подозира какво се случва. Постоянно си фантазирам как аз и Деси правим бурен и страстен секс, тя крещи и стене. Вече не спя и не ям. Не знам какво ми направи това момиче, ако продължава така жена ми ще разбере какво се случва. Дайте ми съвет, моля ви!

Коментари

1.   Поредната нереализирана фантазия на някой... Ако пък историята е истинска, в което се съмнявам силно, ти казвам едно : ако поне малко обичаш жена си, не се занимавай с момичето! Ти как би се почувствал, ако си в обратната ситуация - жената ти да ти изневери с племенника ти, ако хипотетично предположем че имаш такъв?
Ако си истински мъж, стой далеч от тези страсти, ако не си явно си на нивото на едно пубертетче с бушуващи хормони, което е жалко за човек на твоята възраст...
М

2.   Убеден съм, че "Фантазии за майка ми" е писана от теб. Стилът на писане е същият, дори и заглавията са сходни, часовете се разминават само с няколко минути.

Май някой има прекалено много свободно време.

3.   Дръж си го в гащите и не се прави на пубер! Една 17 годишна пикла не може да стъпи на малкия пръст на жена ти и едва ли ще те търпи, щот това е варианта ако жена ти разбере и те изгони. Мераците на чичо Денчо!

4.   Значи в едната история си мацка с "дълга черна коса и ясни сини очи", а в другата си 34-годишен мъж, който си пада по 17-годишна мацка с "дълга руса коса и ясни зелени очи". И един мармот... Стига писа фантазии, ходи и си начеши крастата или поне си гледай порното. Малко хора ще ти се вържат на глупостите. Тези последните няколко истории си личи от километри, че са писани от един и същи човек.

5.   Човече, надървих се. Звучи невероятно. На твое място и аз бих скъсал синджира.

6.   Как не те е срам??? Може ли такова нещо? Направо нямам думи. Направо ме отвращават хора като теб!!!

7.   Тя се е усетила, затова го прави. Нарочно. Виж, вярвам, че обичаш жена си, не прави нещо, което ще я нарани, а и теб по-късно, защото някой ден ще осъзнаеш каква грешка си направил. Прави се, че не си заинтересован /ако успееш/, избягвай да я гледаш и ще видиш, че тя ще си седне на задника /с извинение/.

8.   Определено си прекалил с copy/paste-а при тази тема, както и при останалите си 3-4 подобни. Дано Джи-Джи да те клъцне, че аз нямам подобни права!

9.   Абе човек... извинявай много, ама си имаш жена.... офф не мога, просто какви хора има не знам.. ЖАЛКИ СТЕ!

11.   Тука има нещо долно :D въздържай се, пич да не направиш някоя глупост :)