Споделена история от Секс и интимност

Помощ, едва го правим
Здравейте, проблемът ми е следния: бях девствена доскоро, на 18 съм, но открих правилното момче за мен и го направихме. Проблемът е обаче че съм много тясна и едва се получи, опита да ме разшири с пръсти но без успех и сега едва го вкарва и стигне ли се до тази част е доста мъчително и досадно... моля ви ако някой разбира да или е имал същия проблем да сподели.

Коментари

1.   Няма такова нещо като „прекалено тясна“ вагина - моля те спокойно да ползваш тази дума, за да те разберем - няма нищо срамно!
Не си прекалено тясна, през там все пак излиза цяло бебе, а си прекалено суха.
Съвет - ползвайте лубрикант на Дюрекс например и проблем няма да има.
Мисля, че се спичаш от страх или друго нещо, а нямаш причина. Отпусни мускулите си!
Ползвайте кондоми, за да не се притесняваш за нежелана бременност, но иначе приеми, че няма начин да си прекалено тясна за един мъжки член, при положение че си направена да раждаш 50 см. бебета от 3-4 кила.
Ако все още се спичаш - купи си дилдо или вибратор и сама се „разширявай“ или с помощ на партньора си, но задължително с лубрикант. Голяма философия в секса иначе няма - ползваш кондом и останалото е влез-излез и екстри.

2.   Не си тясна, а суха и се стягаш от притеснение.

3.   Това е психологически момент, няма нищо общо с вагината. Просто трябва да се отпуснеш. Иначе е нормално първите пъти да се притесняваш. Просто гледай да си възбудена достатъчно и да се отпуснеш. За целта приятелят ти трябва да ти прави френска любов достатъчно дълго (преди самия акт), това много помага за отпускането и предразполагането. Пробвайте, може и да не стане от първия път, но това е начина. С времето няма начин да не стане.

4.   Момиче, образовайте се малко с твоя приятел, очевидно и той няма много опит! Като го надърви не значи да ти го мушне веднага, защото ти си суха - и ще те боли! Трябва да се възбудиш, за да отделиш секрети, като и пенисът отделя такива! Има любовна игра за тази цел, ако не ви се играе - има лубрикант

5.   Малко повече слюнка или най-добре лубрикант и проблема ви е решен. Може и малко игра с езиче от страна на приятеля ти за да можеш да се отпуснеш :) Наслаждавайте се на секса, тепърва ще откривате колко хубаво нещо е :)

6.   Ползвай много лубрикант. Колкото повече толкова по-добре. Може и със свирка преди това, както и лизане. Зависи кое ти харесва или на него му харесва, но слагайте повече лубрикант.

7.   Използвайте презерватив! 123 по-лесно ще ви е ;)

8.   Мене ме наболяваше при вкарване до 8 месеца след като бях отворена, а имах редовен сексуален живот... Има време, докато се отпусне психиката и физиката ти, спокойно!

11.   мен също ме болеше около 10 месеца, след като започнах да ползвам тампони, а сега могат само два пръста, но до около 3 см, също съм тясна, сигурно си слаба.

12.   да не бъркате дупките?