Споделена история от Секс и интимност

Проблем
Имам нужда просто да споделя, защото ще се побъркам... Знам, че тука няма гледачи и че никой няма да ми отговори на въпроса "Бременна ли съм или не? ", но нали затова са форумите да споделяне и за опит....
Та... аз съм на 27 години, след два месеца ще се омъжвам. Планираме сватбата от година насам... Преди 2-3 седмици решихме с бъдещия ми съпруг да правим секс без презерватив... Чувала съм, че бебетата не стават веднага и си казахме, че няма да се пазим пове4е с идеята след сватбата да си имаме бебе. Той не свърши в мен, но сега ми закъснява (С 1-2 дни само засега, но съм в паника). Нямам симптоми на бременност, малко болки в корема, но не мога да преценя дали стомаха или точно корема. Но и нямам изгледи да ми идва... Чета форум от 2 дни, чета за симптомите и започвам да си ги внушавам... Проблемът е че НЕ ИСКАМ да съм бременна сега!!! Предстои ми сватба, после пътешествие дълго, а ако съм бременна тогава бих била във 2-3 месец.... От друга страна ако съм бременна осъзнавам 4е 6те е мн тъпо да направя аборт при условие, че след месец - два ще правим опити за бебе. Притеснява ме това, че ще ми личи на сватбата.... Знам, че е глупаво! Не ме съдете! Знам и че трябваше да се пазим, но мислех, че не става от първия път, а и като не е имало финал...
Преди закъснението бях на гинеколог. Тя ми каза, че ще ми дойде, (имала съм овулация) но ми каза и че при евентуална бременност няма как да види толкова рано.... Последния ми беше на 15 юни, и на 15 юли сутринта направих тест - ОТРИЦАТЕЛЕн! Но още се притеснявам! :(
Успокоявам се, че нямам други симптоми и че може да е от времето, понеже е променливо.

Коментари

1.   Не съм гледач, но не съм и гинеколог.
А ти не си бременна.

TheNewGod

2.   Тетсът е на поне 99% сигурен. Не виждам защо трябва да драматизираш.

3.   Н 2 моя отрицaтелен тест е вече зaвършен мъж ;)

4.   направете сватбата след 1 месец!
ако си бременна - в никакъв случай аборт защото е опасно и после цял живот ще съжаляваш!
не ми казвай, че предпочиташ "пътешествието" пред детето! има време, ще пътешествате.... и с детето:)

5.   Би го махнала за да си по-красива, така ли?

6.   Защо го имаш за проблем изобщо, ако си забременяла просто можеш само да се радваш още повече че ще се омъжваш, това е божи дар!

7.   в никакъв случай не прави аборт мноооооого ще съжаляваш

8.   Не е свършил в теб... Тогава? Боже с тея драми..

10.   Да, може би драматизирам.... на 17 юли правих отново тест (ве4е 3-4 дни от закъснението) Беше отрицателен, хвърлих го в коша и излезнах за работа. Цял ден не го погледнах, и в 23ч ве4ерта-16 часа след направата му, имаше втора черта, но беше сякаш залят с нещо в коша и беше като петно целия тест и втората черта се беше появила светло кафява. На следващия ден пак си взех тест и пак отрицателен беше, пазих го 8-9 часа и не се появи втора честа.
Не не се притеснявам дали ще съм красива на сватбата, знам че започва да личи след 4ти месец, така че това не ме притеснява токова много. Притесняваме това, че ще се 4увставам некомфортно, знам, че има гадене, трябва да се пази човек... А пътешествието е платено на 100 процента няма как да се отложи, а не е мн евтино. Сватбата също е уредена и няма как да я изтеглим.... Дано не съм бременна. Знам, че може би драматизирам, но.... тази втора 4ерта ме допсихяса допълнително, макар че на следващия ден нямаше пак.... Благодаря за коментарите! Знам, че няма гадатели! Но малко успокоение е винаги добре дошло!

11.   Пиши дали има развитие. Освен това е възможно в момента да си го причиняваш. Сигурно си чувала за закъснение заради стрес. Ти сега се паникьосваш и го отлагаш още повече, а да не говорим за емоциите покрай самата сватба.
S. A. D.

12.   До 11. Има развитие–не мие дошло още, но минаха 16 дни от половия акт. Направих си домашен тест още един-на 16ти ден -ОТРИЦАТЕЛЕН, но за мое успокоение си пуснах и кръвен. И кръвния беше отрицателен. Чета из форуми, че кръвния дава точен резултат много рано, така че си мисля че 16 дни след половия акт и ОТРИЦАТЕЛЕН кръвен тест не съм бременна.
Освен това на 3ти ден след половия акт бях на гинеколог, който ми каза, че овулацията ми е минала и матката ми е набъбнала. А четох, че кръвните тестове отчитат правилно на 12 ден от овулацията, така че се успокоявам... Благодаря много!

13.   Смени си гинеколога, "съвременната техника" може да види бременност 3 дни след половия акт, а ти едва ли си отишла по рано. Друго което ще ти кажа, ние с приятеля ми сме от 4 години заедно, за тези 4 година най много 4 пъти да сме го правили с презерватив, нищо не се е случило. А и ако не си била в овулация по времето когато сте го правили, шансът е много малък да си бременна, особено при факта че не е свършил в теб. Не се притеснявай ще ти дойде, на мен ми се е случвало да ми закъснява със седмици, всичко зависи от климата, от настроението, понякога влияят и някои хапчета ако си пила преди датата на идването или преди овулацията. Успех :) и дълъг семеен живот

14.   Дойде ми:)))