Споделена история от Секс и интимност

Малък пенис + Еректилна дисфункция
Хора, здравейте... Незнам дали има такъв карък като мен, ще се опитам на 2 на 3 да разкажа, пък дано някой помогне с каквото и да било! Преди 6г получих еректилна дисфункция най - големия ужас за един мъж и то на такава възраст... сега съм на 33г. тоест на 27.... Голям ужас, голям шок беше за мен 2 г. незнаех къде се намирам, неможех да ям, да спя, да работя, промених се много, затворих се в черупка спрях да излизам, прекъснах всякакви контакти с хора, познати, приятели само проблема ми беше в главата! Ходих при 2- 3ма доктори, дори и при Бостанджиев в София уж нали е най добрия и всичките едно... Проблема е психологически изписват ти левитра и аре бягай... Да ама не, проблема си го има! С хапчета нещата са добре ама усещането не е същото като дърводелец съм, джасам джасам ама не усещам почти нищо, няма я самата възбуда, самата тръпка, самата емоция... егати ужаса, голяма мъка още немога да свикна и след 6г, на всичкото отгоре пениса ми е 13см, да ви кажа докато бях добре особенно не ми пукаше защото жена само да ме погледни и пръщях от ерекция но тогава бяха луди години за мен от казармата до като не навърших 27, жени, коли, дискотеки, не се спирах нашите тогава им вървеше бизнеса и парите не са били проблем за мен, живеех в самостоятелно жилище, имах приятели в 3 компании, чувствах че съм безсмъртен! Но всичко изведнъж се срина, мина влак през мен! От тогава съм спал само с една жена с която имах връзка 3г. роди ми дете и ме заряза... причини всякакви, безпаричие, проблеми в леглото. ограничен начин на живот и т. н... тя ми доразказа играта а уж много ме обичаше! Равносметката : Зарязан, с малкък пенис, с еректилна дисфункция, без пари, с ограничен начин на живот и без приятели! Ходих и на психиатър, дрън дрън изписват ти антидепресанти и аре бегай! Моля ви дайте някакви съвети какво да правя мн зле се чувствам... направо на моменти имам чувството, че почвам да мисля да си тегля ножа!

Коментари

1.   Успокой се и не го мисли, ще видиш че когато не мислиш за това проблемът ще изчезне от самосебе си. Избии си всякакви мисли за самоубиство, щом приятелката ти, жена ти те обича това не бива да е проблем за не я и теб, всичко ще се оправи, горе главата приятелю!

2.   Човече, нали знаеш, че всичко в живота се плаща един ден?
Нима като гребеше с пълни шепи от него не се сещаше, че един ден сметката ще дойде?
Мислел си си, че Съдбата вечно ще ти прави подаръци? Хех!

Но! Горе главата. Няма страшно! Ще мине и замине и това изпитание, а след това всичко ще се оправи.
И най-важното - ще излезеш много по-мъдър от преживяното!
Имаш детенце? Това е чудесно!
Потърси ги с жената, след като се стабилизираш финансово и психически! Може да не е никаквица. Може да си има своите основания...
Доколкото за пишката - божа работа! Но не тя прави човека. И нека никой не си мисли, че ние с 13-сантиметровите шпаги сме лоши бойци!

Намери себе си, и първата ти чакра ще се отвори!

4.   Винаги живей с мисълта "И това ще отмине! ". Всичко в този живот, добро или лошо, в един момент отминава. Затова горе главата :)

5.   Иди при проф. Филип Куманов в София. Потърси сайта му в гугъла и си запиши час при него.
На мен, той ми върна смисъла в живота.

6.   Чакай малко.. имаш дете, което е далеч от теб, явно майка му да го издържа не може, а ти мелиш за оная си работа? !

7.   Относно размера, моя е по-малък, 12-12, 5 санта, не повече. Да не говорим за фимоза и мастни пъпки.

Така че, има по-малки.