Споделена история от Секс и интимност

Не е доволен
Приятелят ми се оплаква от секса!!!! Той ми е вторият, от четири години сме заедно. Иска всичко да е перфектно, максимално да се раздавам и т. н. Проблема е, че давам всичко от себе си.. Любовна игра, целувки, свирки, погледи и още мн. неща.. Правим го във всички пози, понякога има една две, в които ме боли и гледам да е по -рядко в тях. Но той все иска повече и повече.. не знам какво да правя.. Обичам да съм отгоре, аз да командвам и да го ч****.. В мен ли е проблема??? Той попринцип обича всичко да е перфектно.. но вече не знам какво да правя раздавам се и накрая ми е кофти като ми каже, че не му е харесало и почне да ми се обяснява как можел да си намери друга, която знаела всичко...

Благодаря предварително!

Коментари

1.   На колко сте години и колко често правите секс? Какво е това "всичко"?
Съветвам го да го изриташ, ако пак говори глупости, а ако държиш толкова на него, нека в порно ти покаже какво искал. Аз бих зарязала такъв идиот или бих му казала да си намира любовница, но със същото право за мен. Както го описваш май сам е дърво в секса и чака само ма теб.

2.   Опитвa се дa те подчини чрез мaнипулaции , дa ти вкaрa комплекси и дa се чувствaш несигурнa и виновнa ...и мaй успявa.Веднaгa бих го нaритaлa! Aко продължaвaте тaкa , скоро ще стaнеш подчиненa домaкиня , скъсвaщa се дa угоди нa тоя , a той ще си вее бaйрякa и пaк теб ще обвинявa. Не е ли време дa се огледaш зa МЪЖ! Имa ги , тaкивa дето увaжaвaт , нямaт нуждa дa мaчкaт женaтa , че дa се зaлъжaт , че сa и те мъже.
Кaжи му и ти , че сaмо зaрaди него връщaш още желaещи , но зaпочвaш дa се зaмисляш....aмaн от комплексaри!!!

3.   Миличка, предлагам ти да го зарежеш. То това така ли иначе ще стане рано или късно, но по добре да е рано!

4.   Познавам такива, имах дори един такъв. Или не си подхождате сексуално, или е много взискателен и егоцентричен. Което ще ти създава проблеми в бъдеще, в ежедневните ви взаимоотношения. Не е твоят човек, мисля.

5.   Ми този е абсолютен комплексар. Щял да си намери друга. А като е толкова добър, защо не те научи и покаже, та всички да са доволни? А и дори ти да беше зле, не му прави чест да мрънка постоянно, че и да те заплашва. Като не му харесва - прав му път. Егати комплексарите.

6.   Такъв мъж не ти трябва.
Може и нарочно да ти срива самочувствието. А може би просто е тъп - как може да говори такива работи на една жена.
Че и 4 години сте заедно. Къде е уважението.
И това е само 1 аспект от вашия живот - представям си го за другите работи.

9.   Остави го! Нека си намери друга, която може всичко.
Истината е, че гаджето ти е жалък комплексар с огромен комплекс за малоценност и се опитва да смачка и теб, жалкото в случая е, че ти му го позволяваш.

10.   Кажи му, че следващият път като ти каже нещо такова, ще го зарежеш или още по-добре - направо го зарежи! Аман от манипулатори, комплексари и пристрастени към порното, не ти трябва такъв, миличка. Като не му харесва - чао!

11.   Приятелят ти изобщо не е наред ЧЕСТНО. Не искам да те обиждам ама щом му даваш, свирки и др. Ако моята приятелка ми даваше толкова редовно никакви забележки нямаше да имам.

12.   Ако човек обича някого дори и секса да не е много добър, пак ще му харесва да бъде с него....

13.   Вероятно те използва. Според мен е с теб само заради секса. Бий му шута и не си губи повече времето. Има достатъчно читави момчета.

14.   "Когато сексът стане банален -махнете б-то" ;)

15.   Моме, явно много порнюха гледа момчето и си мисли, че ти си една от тия пачи на филмите. Много е лесно. Като нещо пак не му е угодно му кажи да иде и да си намери някоя, с която ще му е угодно. Ако започне да ти увърта, че ти си най-най-най и никога няма да направи такова нещо, хвани та го остави "профилактично" за едни месец на сухо. Да блъска чикии, та ръката да му умалее. После ще видиш дали ще му е ОК или пак ще му е криво от нещо. Краката ще ти целува, гарантирам ти го.

М32