Споделена история от Секс и интимност

Защо не иска анален секс?
Приятелят ми си поиска анален секс, само от месец сме заедно и се разбираме като цяло, аз много си го харесвам и за това се съгласих въпреки че никога не съм го правила с друг. Проблема е там че след като го правихме веднъж той вече не иска да повтаряме! Хубава съм със стегнато тяло и дупе, обаче имам няколко линийки по него-стрий! Може ли това да е причината заради която не иска или какво друго според вас би отказало мъж от анален секс! (аз на 23, а той 24)

Коментари

1.   Може да го е заболяло, там е тясно и сухо без лубриканти. Или пък просто да го е погнусяло ако после пишката му е била зацапана със сещаш се какво...
Преди анален секс трябва да се прави хубава клизма за да е по-чисто.

2.   Заради стриите е, със сигурност.

3.   Насрала си се просто, моето момиче. Никой мъж няма да си завре пишката пак в дупката, от която го е измъкнал целия в лайна. Лошо е, но имате еднаква вина за случилото се според мен. А за стриите - момиче, осъзнай се. На никой мъж не му прави впечатление имаш ли, или нямаш.

4.   С моята приятелка правил от време на време анален и нямаме проблем. Като цяло тя иска да го правим настрани, за да не я боли. Има възможност да го е заболяло него, тъй като там е доста по тясно и при определени обстоятелства може и нас да ни заболи. Другия вариант не искам да ти го кажа, но е възможен... може да е видял някакви остатаци по члена си и дори да не ти го е казал, а да е замазал положението без да видиш, но да си го погнусила.

5.   СтриИ! Множествено число да завърши на Й в българския НЯМА!

6.   Правих си клизма.. дори пропуснах вечеря. Може да го правя за първи път, но това не означава че не съм се интересувала как трябва да се подготвя преди него! На ху* му нищо му нямаше не съм чак толкова зле че да не разбера!

7.   Въпрос: Защо не иска анален секс?
Коментар: А трябва ли...

Отговор: на теб ти е харесало, на него - не.

8.   Той каза категорично, че не иска повече такъв секс, така ли? Или просто не си поискал пак и ти реши, че не иска. И ако е отказал ти попита ли го защо?

9.   а защо по дяволите не го питаш ти? !? !? !? !? !? !

10.   9, и на мен такива теми са ми безсмислени. От къде можем ние да знаем какво става в главата му? Ами то има 100 възможни варианта. Тука ще предположим няколко и до там, но какво е в действителност, той си знае.

Вие усти нямате ли си? Защо не попиташ него? Комуникация между вас няма ли? Та вие от сега ако не си говорите, утре няма да се познавате, всеки ще си живее в неговия свят и ще си предполага какво е в главата на другия, а другия ще си мисли съсвсем други неща. И после защо има теми от сорта "Ние толкова години заедно, а той изведнъж направи еди какво си, което не съм очаквала и ми дойде като гръм от ясно небе"?

11.   Да не си му пръднала на члена?