Споделена история от Секс и интимност

Моята слабост.....МИЛФ
Здравеите читатели на Сподели. нет. Имам едно допитване до младите момчета на моята възраст. Интересува ме има ли някои от вас който си пада по по–възрастни жени или така наречените МИЛФКИ. Питам ви защото на мен са ми голяма страст;някак си флиртовете с тях са по–интересни;развити и зрели жени които знаят какво искат и как да го получат пък и не само като цяло има доста сладки МИЛФЧЕТА които много повече ми дърпат погледа отколкото младите. Останал съм с впечатление че има доста жени над 40 които си падат по млади момчета а и на повечето МИЛФКИ мъжете им са някви мухлиовци или просто не им обръщат достатъчно внимание и те горките започват да налитат на агнешкото... Момчета интересно ми е вашето мнение и моля ви без глупости.... М22

Коментари

1.   Интересни са на доста млади мъже. Ако някой знае пинизи, за да ги вкарваме по-лесно в леглото нека сподели.

2.   Хахаха, аман от такива лапета като тебе.

3.   С милфки може да имате успех далече от тяхното местожиеене и месторабота накратко

4.   Това не е като в порното, милфките да са с огромни гърди и перфектно тяло. В реалния свят, малко жени се поддържат на тази възраст. Така, че по-скоро се откажи от порното.

5.   Аз пък съм на 30 и предпочитам момичета по на 16-17, че и по-малки понякога. Въпрос на вкус.

6.   Не питай човече и аз съм си набелязал една 42, 43 годишна, която е доста запазена за възраста си. Ама май ще си ми остане само като секс мечта..
м20

9.   Само вместо на МИЛФ да не налетиш на КИФЛ, което е много по-вероятно...

12.   В Порното така наречените MILF жени са на не повече от 37
не се заблуждавай.

13.   Това е най-гледаният жанр в порно сайтовете така, че не си единствен

14.   номер 12 тука никой не говори за порно.пък и в порното има МИЛФКИ над 37.така че никой не се заблуждава..............

15.   И аз имах влечение към "МИЛФ" до преди 2 години. След като пробвах с две такива (едната на 33, другата на 37) вече не съм мераклия! Иначе над 40? ! Определено не са като във филмите, а тези които са "наточени" надали ще чакат мен 22 годишният да ги оправи....?

16.   И аз съм пробвал "МИЛФ" не съм знаел, че ги наричат така. Запазена със малки стегнати гърди и дупе на 38 г. определено ми хареса и съм склонен пак да налетя:)