Споделена история от Секс и интимност

Интимните части
Здравейте! Въпроса ми може и да е тъп, но все пак искам да попитам... значи от 2 години някъде водя полов живот и съм имала 2 партньора. На 18 съм. И с течение на времето се променя вида там долу нали се сещате смисъл става все по грозно колкото повече правя секс толкова повече се променя.. има ли някакъв начин да не се променя?
P. S. Не правя секс всеки ден на седмица веднъж или понякога и толкова няма :)

Коментари

1.   Така си мислиш, важното е да не я оставиш незадоволена.

2.   Да има начин-мажи си я със жълтък от яйце колкото можеш по-често и за по-дълго време.

3.   Въображение имаш.. Голямоооо

4.   Очевидно промените са в противоположната посока - там горе, нали се сещате - между ушите...

5.   Жена ми след повече от 20 години полов живот и две деца все още си е така хубава и сладка отдолу ;)

6.   Спри да правиш секс!Като ти гледам интелекта не е добре да се размножаваш

7.   Ами то и няма как да не се промени, ти погледни една роза, като е малко пъпче как е а след това като се разтвори колко е красива ,докато се разтвори до края и става ужасно, такъв е човека и човешкото тяло и всяко друго нещо дето има живот,това е магията на живота, даааа това твоето ТАМ долу ще стане още по голямо и по широко и да не говорим какво ще се случи след 2 раждания :( просто това са факти които не можеш да ги промениш, и да оставиш мъжа ти на сухо или да го правиш по 5 пъти на ден все е тая, за това не му мисли много и се радвай на живота ти какъвто си е ,защото гледай какво става в други държави,истиснки трагедии и драми , благодари съдбата за това което имаш защото много други хора биха мечтали за една малка част от него.

9.   от 3 дена я има темата , 8 коментари и на вас модераторите хич не ви пука че ние влизаме по 10 пъти на ден да видим дали много уважаемите модератори дали си намериха за нас бедните души време да ни публикуват коментарите.
нищо лично.
п.с дали ще ни публикувате това или ще го изтриете като диктатори ,аз бих се радвал за малко извинение за толкова закъснение и искрено си надявам да не сте болни или да имате някой сериозен проблем .

10.   Ти си на 18 години. Когато си започнала да водиш полов живот, си била още по- малка, така че е нормално, докато порастваш да се променя всяка една част от тялото ти, включително и тази, просто ти го свързваш с половия си живот. Гледай да практикуваш безопасен секс, вместо да мислиш толкова много за това как изглеждаш там :)

12.   Номер 10 е най-прав. От единият секс не се променят половите органи, иначе порно-звездите щяха да имат най-огромните вагини, а това изобщо не е така.
Как ще изглеждаш там-долу е генетично заложено.
Ползвай кондоми и спри да си внушаваш глупости