Споделена история от Секс и интимност

Тройка - За или Против ?
Здравейте. Момиче на 18 съм. Имам си приятел от половин година и сме в перфектни отношения. Правим редовно секс - гледаме да си угаждаме един на друг - споделяме си какво ни харесва... Общо взето всичко е супер. Та един ден реши да ме пита дали бих направила тройка ( задава ми всякакви въпроси, защото иска да разбере какво харесвам и какво не). Отговорих му че не бих - казах му, че той ми е напълно достатъчен, и не бих искала да правя тройка с човек, който обичам истински. Но главната причина е, че съм си ревнива (но не болезнено) и не бих позволила друга жена да го докосва. Питах го, той дали би искал, но с мъж и ми отговори, че би направил компромис, само ако много съм искала.
Въпроса ми е и към мъжете и жените - жените бихте ли се съгласили за тройка с любимия и още една жена, и мъжете с любимата и друг мъж?

Коментари

51-67 от 67

55.   Някой тук каза, че това е дисциплина "за напреднали" и е много прав. Ключовият момент е емоционалната зрялост на участниците в такова приключение. Ревността идва от несигурност в собствената ти ценност и недоверие към чувствата на партньора. Ако двамата са емоционално зрели, имат стабилна връзка проверена във времето, имам предвид дългогодишна такава, суингът би могъл да обогати интимният им живот.
Номер 38 пита как стоят нещата през очите на жената. Ще му отговоря. През цялото време аз всъщност правя секс със съпруга си. Третият партньор, макар и отделна индивидуалност, е гост в нашия интимен свят. Когато правя секс с него, аз винаги търся някакъв физически контакт с мъжа ми, хващам ръката му или той ме целува, ние не се разделяме, не губим връзка един с друг. Същото се случва и когато сме поканили да се присъедини и втора жена. Аз участвам през цялото време. По тази причина недолюбвам групови изпълнения от типа: пет, шест, седем двойки. Опитали сме. Съпругът ми се забавлява, за него това е просто купон, но аз губя връзка с него и скучая. Жените влагаме и повече емоционалност в секса и толкова партньори ме разсейват, не мога да се съсредоточа. Но виждам, че на останалите мацки това не им пречи и се раздават на макс. Но аз не мога. Обикновено просто си приказвам с някой от мъжете. Хубавото при такива сбирки е, че никой никога за нищо не настоява, всичко е по желание. Така че често просто не се включвам.
Навремето, когато правехме първите стъпки в тази неизследвана територия, една позната ни каза: "Хубавият секс е СЛЕД суинга". Това се оказа вярно. След такова едно приключение ние се желаем още по-силно. Толкова силно, че се е случвало да отбием от пътя и да го направим в някоя нива. Тази енергия се запазва със седмици и месеци.
Но оставам на позицията си, че суингът е опасен спорт и за 18-годишно момиче като авторката е абсолютно противопоказен. Ние сме зрели хора на над 40-годишна възраст. Като си спомня каква лястовича душа бях на 18 години, си мисля, че ако нещо подобно ми се беше случило тогава, щеше да увреди психиката ми завинаги.

56.   Правил съм тройка с още един приятел и една мацка. Исках просто да разбера какво е усещането. Разбрах че е за хора със здрава психика, които могат да поставят граници. Мисля че и на тримата ни хареса. Първо бяхме и тримата, а след това на почивки се сменяхме с ортака на всеки оргазъм на мацката докато не грохна. Накрая я качихме на едно такси да се прибира, а ние пихме до зори.

57.   Номер 55, само недей да ми говориш за емоционална зрялост,че да оправдаеш извратеността и разврата, който практикувате. Лудият никога не си признава, че е луд, както и курвата никога не си признава, че е курва. Вие жените( все тая дали правите тройки или не) сте доста далече от емоционалната зрялост. И колко трябва да съм извратен докато си целувам жената някой друт през тва време да я оправя. Да ви имам и емоционалната зрялост. Цялата работа е перверзия и курвалък!

59.   Света е голям Содом днес, тройки, 4ки, Хм, много грешни сме.

61.   С жена ми сме абсолютно комсервативни. Обсъждали сме го, и никой от нас не иска трети човек между нас, или някакви шашави перврезии. Иначе двамата си правим френска, нормалните неща. Жена ми има само една малка слабост - понякога и се прави анален секс, и го правим. Това не ни прави перверзници. По-скоро изключението подчертава правилото.
М 47 г.

62.   На жените над 40 им става нещо. От лятото се виждам с една такава, на 42. И двамата сме разведени. Скоро след началото, без аз да я питам, тя ми каза, че нямала против да правим анален секс.

63.   Номер 57, няколко пъти подчертах, че това е "опасен спорт" и не е за всеки. Не че физически не е за всеки, а ментално не е за всеки. На вас със съпругата ви не ви допада идеята. Чудесно! Значи сте намерили друга форма на интимност, която ви удовлетворява. Но никой суингър никога, при никакви обстоятелства, по никакъв повод и по каквато и да било причина не би ОСЪЖДАЛ разбиранията, предпочитанията и решенията на другия. Това е разликата между нас "развратниците" и вас "моногамните".

64.   Много точни разяснения от 38 и 55, не е за всеки

65.   Абсолютно против! Жена съм. Обичам мъжа си и не бих го деляла с друга.

67.   Навремето изпуснах 2 шанса да ми се случи, когато бях на 18 и на 19 години с първото ми гадже...тогава напук бях много "морален" и ревнив, да не разваля приятелката ми ( не че мислено не съм бил курвар), че беше на 17 години си мислих. Предлагаше ми с нейна съученичка. От съвременна гледна точка в момента на 34, мисля, че мъж наистина трудно би се справил с две жени...т.е. да ги задоволи и двете напълно. Имам се за сексуален доста човек, не съм изневерявал никога физически, но ми се струва, че и на самите жени не би им допаднало толкова с друга жена (ако са във връзка). Ако не са според мен по скоро биха били склонни за жена-жена опит. По-скоро си мисля, че биха били ЗА втори мъж, да не се лъжем, каквото и за НАС такова и за тях, на което както и да го гледам Егото ми е попроменено откакто бях на 19 години. Съпругата ми, която е по млада от мен със 8 години и връзката ни е от толкова, аз съм първият и мъж. От една страна се притеснявах в началото, че не се е "наживяла", сега вече ако поиска нещо различно, което да я разнообрази толкова и което би ни подобрило половия живот... при прогресивно намаляващ секс след 4-тата година( 1-2 пъти на 10 дни), би трябвало да се жертвам...Ама е много скромна... Общо взето съм раздвоен, не съм от неверниците, но бих опитал нещо само ако е общо. Все пак семейните с подобен опит да кажат как им е повлияло на брака. До колкото прочетох тук, проблеми няма, но пишат основно жени (уж). Да се включи и някой мъж!!!

68.   Разширете малко сексуалноста си бе хора, ако сте в консервата назад във времето знайте че света върви напред и ако нещо преди 100 г е било табу сега не е. Ако пък ви харесва да сте в средновековието не нападайте хората които опитват нови неща и изживявания. Надграждайте се

69.   Късай с него и ела при мен.

70.   До 68 Разширявай си я накъдето искаш, ама защо го изискваш от другите? И защо си мислиш, че твоето мислени е правилно, а другите са изостанали?

72.   С друга жена категорично Не!
С двама мъже, ако и двамата ми харесват, може и да помисля.

73.   Това са токсични отношения, които е добре да си спестиш. Правила съм всякакви глупости между 20 и 24-гидишна възраст, които предпочитам да забравя. Няма по-велико чувство от интимността между двама души, които се обичат. Всичко друго е болкук

75.   Ако трябва да бъде честна предпочитам да забравя тази част от живота си, както е написал по-горния коментар. Достатъчно проблеми и задължения имам на работа и вкъщи, за да си губя времето с такива неща и да се напрягам с хора, които не са ми никакви. С едно изречение- вече не ми се занимава!

76.   Един коментар беше написал, че хубавият секс бил след суинга хахахах да ви кажа честно суинга по никакъв начин не ми вдигна сексуалното желание и преди него с мъжа ми бяхме достатъчно разкрепостени, освободени и желаещи се. Единственото нещо, което научих от суинга е, че е пълно с безмозъчни мъже и жени, които не заслужават абсолютно нищо, най-вече такъв вид удоволствия да им доставя човек и които дори не могат и да доставят.

51-67 от 67