Споделена история от Секс и интимност

Какво се случва с мен?
Здравейте на всички! Момиче съм на 19 и от 16-се годишна водя полов живот. Проблемът е там, че никога нищо не изпитвам освен в някои случаи болка и отврат. Не може да става дума и, за удоволствие.. п. с. проблема не е в момчетата, носят ме на ръце. Просто не знам, какво да правя и ми писна вече. Постоянно слушам от приятелки, че да правиш секс е най-хубавото нещо.. дават ми съвети, казват да се отпускам, да не мисля за нищо, но уви никога не съм изпитвала удоволствие от секса, камо ли оргазъм. Моля ви, помогнете.. кажете ми нещо. Благодаря ви, предварително за отделеното време, за мен наистина е важно и голям проблем вече!

Коментари

1.   Най-големият полов орган на човека е....мозакът.
Спри срещите си с мъже, а почни да се изучаваш сама. Купи си, ако трябва и секс-играчки ЛУБРИКАНТ, започни САМА да търсиш начин да се задоволиш и да достигнеш оргазъм. При стимулация на клитора ТРЯБВА просто да успееш.
Ако опиташ всичко и НЕ успееш, но искаш да имаш нормален полов живот - потърси първо гинеколог и ендокринолог да ти видят хормоните, а след това и психолог. Ако няма физическа причина, то има психическа такава.
Имай предвид, че женският оргазъм не е наложителен за забременяването и възникването на живота. Има около 10% жени, които не могат да достигнат изобщо оргазъм, макар че физически няма начин члез клиторална стимулация да не достигаш оргазъм.
Над 40% от жените постигат само този вид оргазъм, което не значи че е по-слаб или лош от другите видове. Много жени обаче си унищожават половия живот, искайки на всяка цена да стигат вагинално. Вагиналният оргазъм е важен само за...мъжете, които са като малки момченца и искат със своите пръчици да са вълшебниците в случая, но за жената честно казано няма по-задоволителен оргазъм от клиторалният! Опитай сама - вълшебството е в теб, не в мъжете!
Едва след като САМА си се научила да достигаш до оргазми, ще можеш да ги достигнеш и с мъж. Не вини мъжете, те не могат да бъдат в твоето тяло, а си гледат своето удоволствие, което си е нормално за такива егоистични, големи деца :))) Не сменяй мъж след мъж, защото само с постоянен партньор можеш да изживееш фантазиите си, да се довериш напълно

2.   Може да си асексуална?
Или пък деми?

3.   Голям коментар от N1, "остави ги тия мъже", ами оправяйте се сами щом ви е по-хубаво...

4.   Мила и моята история беше подобна. Направих го на 16 и до към 19-20 изпитвах само болка и никакво удоволствие, ама ти да видиш после как тялото ми сякаш се събуди! И сега в началото на 30 обожавам секса и съм готова да експериментирам. Просто жените сме си такива, трябва ни време за да се научим да се наслаждаваме. Така, че не се тревожи излишно, изчакай някой друга година и ще видиш как нещата ще си дойдат на мястото.