Споделена история от Секс и интимност

На приятелката ми и закъснява с 12 дни
Закъснява и с 12 дни и искам съвети правихме и тест за бременност но тои показа отрицателен но беше малко размазана чертичката. Обикновенно правим секс без презерватив, но никога не свършвам в нея. Има симптоми сякаш и идва но без резултат какво да направим?

Коментари

1.   Ами изчакайте още три дни и пак направете тест, но при гинеколог. Иначе, вие като правите секс без кондоми по метода на прекъснатия полов акт, значи сте приели, че можете да носите риска от евентуална бременност. Този метод не се води контрацептивен, а за забавяне на бременността - т. е. практикува се от семейни двойки, които ИСКАТ И МОГАТ ДА СЕ ГРИЖАТ ЗА ДЕЦА, но искат да забавят забременяването. От 100 семейни двойки по този метод забременяват за 1 година 30 двойки - т. е. той изобщо не може да бъде наречен контрацептивен (сигурността при противозачатачните е над 99%, а при кондомите е над 97%!!! ).
Какво да правите - ами изчакайте и ако гинеколог потвърди бременността ще ставате родители или приятелката ти ще трябва да рискува здравето и дори живота си с аборти. Аз препоръчвам да си родите детенцето, явно сте искали детенце, щом сте се изложили доброволно на незащитен полов живот. Честито!

2.   Стискай палци да не е станала белята! И ако още няколко дни не и дойде, нека направи нов тест, че тестовете не могат да хванат бременност в първите дни. И друг път само с презерватив, защото ти може и да не свършват вътре, ама в смазката, която се отделя от пениса ти също има сперматозоиди, макар и малко и може и от тях да се забременее. Освен това не знаеш кога няма да го извадиш навреме и после ще си имате куп неприятности. Един презерватив струва под левче и ви решава проблемите. А знаеш ли какви вреди нанася на организма Ескапеле? За аборт да не говорим! Заради едната издънка можеш да създадеш на приятелката си страхотни проблеми и дори да я лишиш от шанса да има деца някой ден. Ама не искам да те плаша и да разказвам какви последици може да има един некадърно направен аборт. За това умната!

3.   Майка ми е казала на приятелката ми преди време някакъв метод за които тя била сигурна и година и половина дори повече нямахме никакви проблеми четохме че може това да е заради климатичните промени но започнах да се притеснявам. Тя има проблеми с жлъчката и периодично пие лекарства, които са на био основа и не би трябвало да е от това. Преди известно време имаше възпаление на яйчниците и пи антибиотик, но от тогава нищо.

4.   А ми ако си заспал докато я помпиш мога само да ти честитя))))

5.   Повторете теста, ако пак е отрицателен, значи не е бременна, но отидете на гинеколог, защото може да има някакъв проблем и затова да и закъснява.

Колкото до неползването на кондоми, предполагам знаете, че това е доста опасно заради сперматозоидите, които се отделят преди еякулацията. Ако това не ви е проблем, ок, но ако категорично не искате да имате дете, по-добре ползвайте презервативи, отколкото да се налага аборт.

6.   Ако има две чертички, дори и едната да е неясна или размазана, но видима, вероятността за бременност е висока. При отрицателен тест има само една единствена добре изразена чертичка. Направете нов тест. Най-правилно е да посети гинеколог.

7.   Много е вероятно да е бременна..

8.   Дано да е бременна милата.

9.   Мислете име...

11.   Честито! :)