Споделена история от Секс и интимност

Секс с непозната за пари - public pickup, public agent, public invasion, czech streets?
Опитвал съм десетина пъти и в два от тях успях. Веднъж свирка за 50 лв от студентка в парка срещу УНСС и веднъж свирка и анален секс за 40 лв от циганка от Чистота на паркинга на Кауфланд в Банишора. Не съм предлагал да снимам, а само секс.
Какво мислите?
Към мъжете - бихте ли предложили секс срещу пари на непозната на улицата?
Към жените - бихте ли приели такова предложение?

Коментари

1.   Както и да го наричаш си е подбуждане към проституция и носиш НАКАЗАТЕЛНА ОТГОВОРНОСТ

2.   И как ги навиваш? Неми се вярва много - най-много да ти шибнат 1 шамар и да избягат..

3.   Питаш дали бих приела такова предложение от непознат? ! Ще имаш късмет ако само те шамаросам и не извикам полицията.

5.   Тези порнаци дето ги гледаш за нагласени.

6.   Тази студентката от УНСС лесно ли я нави? Как я убеди? В началото дърпаше ли се и трябваше ли да вдигаш офертата?
А свирката с или без презерватив я прави?

7.   Пусни обява в някой сайт, има доста такива обяви на мъже които предлагат такива услуги. Иначе на мен си ми предлагали "лизане " за 20 лв и не приех. Единственото чувство, след предложението което изпитах беше съжаление към младежа.

8.   Това да не е някакъв нов вид предизвикателство?

9.   Гледал си много порно пич! Тия клипове дето си ги гледал public pickup, public agent, public invasion, czech streets? всичко е нагласено, да не мислиш че е истина!

11.   В смисъл как така за пари? Тя ли ти плаща на тебе или ти на нея?
Така, както си го написал, излиза че те ти плащат на тебе за да им правиш хубавото!
50 лв. за свирка? Ти да е си мили(цио)нер?

12.   Kъм номер 1: Като е "подбуждане към проституция" защо тогава има хиляди такива клипове в порно сайтовете? Напиши "public agent" или "public pickup" в някой такъв сайт, и ще видиш, че много хора го правят. Дали някой ще си играе да ги хваща?

13.   Ами ти сериозно ли вярваш, че тия клипчета в нета не са нагласени? Това си е филм, фантазия. И двамата са си професионални порно актьори и просто някой е измислил такъв сюжет. Все едно да гледат някое фентъзи и да си вярваш, че можеш да си като героя от филма. Зрели мъже, секс правят, а вярват на такива глупости. Колкото до това, че 2 пъти си успял, ами или мацката е била страшнооо закъсала за пари или си попаднал на професионалистка, която и без много навиване си взема пари за подобни услуги.

14.   В Германия няма такива простотии. Отиваш в големия Дом до гарата във всеки голям град, влизаш, избираш между красавици, ама супер, договаряш сумата, кефиш се, плащаш и ти дават касов бон и си ходиш по пътя. Тук рискуваш да те измамят, оберат, изнудват, разболеят, снимат, набият, осъдят и т. н. Отврат!

15.   Много порно гледаш. Тия клипове са нагласени. Пускай обяви в сайтовете и ще ти върже със сигурност , вместо да чукаш мургавите нечистоплътни служителки от чистота за 20 лв отзад, което ме кара да си мисля, че си ебати изпадналия индивид. Ти нямаш ли някакво уважение към себе си? Аз съм отказвал на ебати мацките секс , а ти плащаш на мангалки.. лелелелеле. Вземи се осъзнай брат.

18.   Към номер 14! Интересно ми е от къде знаеш това за Германия. Прав си! Поне на мен са ми казвали, че има такива къщи и т. н. Аз съм момиче на 15 и от няколко месеца живея в Германия, бих искала да знам дали и ти живееш или си живял в Германия и ако да, то в кой град? .... А, по темата... ами ако е някои сладур и е готин и личи, че не е някой пропаднал и че го прави само, защото никой не му пуска, бих му дала FB или skype и да му обещая, че ще си помисля... но то едва ли ще се окаже свестен... никой човек обичащ секса, който иска само да опита нещо ново не би направил такова нещо.... така че, по скоро не!!!
Намери си някоя която ще ти пуска и безплатно... повярвай има и такива, а щом и циганка от чистота си минал.... то тогава явно нямаш задръжки и претенции... според мен само си си прохабил парите с тази циганка.... но това си е твоя живот все пак... :)

19.   Понякога на улицата виждам доста готини мацки и за купона ако се върже някоя ( пари бих предложил само на някоя много яка или по-на години женена ) . Клипчетата по-сайтовете са нагласени. Като цяло на запад за доста разкрепостени жените ако бяха и толкова красиви равни нямаше да имат :)

21.   Всяка жена си има цена. Ако не се дава за пари, трябват много пари и е готова. Въпроса е заслужава ли си да се дават много пари, когато може и с по-малко?

22.   Значи аз съм момче шанса да предложа на някоя случайна е малък, но не невъзможен, но все пак не мисля че ще го направя. Относно първите коментари има различни жени, разбира се че ако една жена е по разкрепостена и загоряла, както се изразяват хората ако те вземе за симпатичен би ти приела с малко повече убеждение за да не излезе курва или проститутка (с извинение). Относно имената които си споменал в темата до колкото съм чувал, а вече и убедил те са нагласени. Но въпреки всички хората са различни не го забравяйте. :) М17

23.   ЗДравей, мъж съм, не бих предложил на момиче изобщо за пари.

24.   Чакайте малко. Ами да речем, че срещнете ей тъй на улицата някоя мацка, ама страшна мацка или поне такава която ви се вързва със вашия сексуален апетит за жена и страшно много ви се иска да я *? ! То не бихте ли и предложили и пари, ако не става по любов. :) Така де. Да речем, че момичето си има приятел, но вие вече я видяхте, тя е божествено секси и там долу чувствата са непоносимо корави. Няма как да я свалите, тя не се подава. Как тогава да не и предложа сто - триста лева за един секс. Баси. Трябва да съм се побъркал ако допусна да я изтърва, да речем. А и секса за пари си има своите предимства. Не се обвързваш, с нищо не се задължаваш. секса е някак си по свободен и загадъчен. Не говоря за проститутки. А за оная случайна дама която непременно искаш да изч*каш. Е не бих и предложил като простак - Мойто момиче да ти го набутам целия за едни пари. Грозно нали. Нещо от рода на - е много ми харесваш, невероятна си, а няма как да те имам, а страшно много те желая. Би ли приела за една добра сума? Нещо подобно. Хайде момичета - ви сте наред. Ще откажете ли само за нощ тия пари. Бъдете откровени! Не съм автора! Просто ми е любопитно. И ако сте откровени, аз ще ви споделя колко са приели и колко отказали.

Модератор: Нецензурните думи, които редактирам със звездичка забавят доста одобряването на коментари. Моля, имайте го предвид, когато следващия път прибегнете до употребата им.

25.   Звучи възбуждащо и мисля да пробвам

26.   До едно, дванайсе, птнайсе и двеста и осъзнай се: Пичове и пички като си плащате за секс си е склоняване към проституция, като го снимате става порно продукция...
По темата сериозно, не виждам смисъл да предлагаш пари на някое момиче да ти прави и каквото и да било, освен ако не си някой паралия, че да няма къде другаде да ги дадеш, особенно щом си в студентски. За циганката от честота, не че има смисъл да коментирам, ама там трябва да си сложиш поне пет капута и пак ще се здобиеш с една кратка енциклопедия за бацилите.

П. п. Това девойче от УНСС си е чиста набутка, там и без пари да отидеш пак получаваш пълна програма(личен опит), освен ако не е някоя по-обикновена, че може да има случайно някакъв акъл в главата(и това пак от опит ти го казвам, прави си сам изводите).

П. п. 2 Ако толкова сте закъсали на околовръстното свирката е 15лв и има някой много яки кучки(също съм пробвал :D)

M21

27.   Не е виновен този, който яде баницата, а този който я дава! Не мисля, че всички мадами, които си дават шундите за палтенце, покрив над главата, джобни, вечеря, уикенд на Боровец, кариера и т. н. са проститутки. Ами браковете по сметка? Това склоняване към проституция ли е???
Кефи го пича нещо различно и веднага го наскачахте