Споделена история от Секс и интимност

Какво ми става?!
Здравейте! Аз съм на 23 години и съм момче. от край време заглеждам приятеля си който е много невинен и красив. аз съм спортеен тип а той е кльощав и женствен. не съм точно гей защото рядко ме привличат мъже, но приятеля ми ме влудява! много често имам мръсни мисли как аз съм негов мастър и го карам да ми духа, да мастурбира и като цяло да прави каквото му кажа. той си пада по едно момиче за жалост и не спира да я следи, като гащи и дупе. нямам чуства към него но определено искам той да е моята секс играчка защото няма нещо по-яко за мен от това мусколест и як пич да чука невинно и женствено момче! проблема ми е че спечелих доверието му наскоро и не искам да го изгубя като приятел или да го депресирам. понякога когато по случайност се нагъзва ми се иде да изкарам пениса си и да му го навра в тясното дупенце. на няколко пъти ме е хващал да гледам задника му или да мастурбирам говорейки си мръсни неща за него и за това ми беше трудно да го обедя че нямам лоши намерения. аз наистина нямам лоши намерения, но вече не издържам. пробвах да спа с няколко различни жени, но те не ми помогнаха защото въпреки всичко много искам да чуя един стон от болка и удоволствие едновременно. обичам жертвата ми да скимти, да дере и да се опитва да се измъкне, но рядко го правя защото мога да си направя беля. той е на 20 и още е девствен. моля ви, модератори, публикувайте темата защото много спешно ми трябва помощ. да го оставя ли? да си тръгна ли далече за да спра да мисля за него или да опитам с друга отново? Моля ви помощ!! :(

Коментари

2.   намали порното и ще се оправиш
даже - спри го изцяло и без това е фалшиво - все пак е филм

3.   Приятел, вариантите са няколко и ти ги знаеш много добре.
1.Тръгваш си, като продължаваш да мислиш за него(т.е залъгваш се).
2.Спиш с много жени(залъгваш се).
3.Казваш му и той ти отвръща със същото или е ужасен(тук ти си прецени).
4.Спиш с друг мъж, което може и да помогне за латентната ти хомосексуалност или да свършиш като в точка 2.

Ти най-вероятно ще избереш точка 5.Ще продължиш постарому, като прикриваш чувствата си, които рано или късно ще избият.

Както казах, сам знаеш отговорите.
Успех.

4.   Според мен се отдалечи от него, защото рано или късно ще останете насаме и мисля, че тогава нищо няма да те спре. А щом е нежен ще го нараниш душевно, или както казваш, ще го депресираш. Отдалечи се, дай си време, в което той няма да е покрай теб и виж какво ще стане, т.е. ще можеш ли да се справиш със себе си. Човешкото Его е много силно, а либидото е част от него... не можеш да го спреш. Успех.
Ж 19

5.   Един приятел казва "няма забранени неща в секса стига и двамата да са съгласни" така, че октави го твоя приятел на мира, момчето явно няма като твоите наклонности и си намери някой, който ги споделя. Аз лично не те разбирам какво може да ти харесва на това което описваш, но хората са различни, така че със сигурност има много други като теб

7.   Момче, ти определено не си наред. Сигурен ли си, че не си гей или нямаш чувства към момчето? Не е нормално да желаеш някой сексуално до полуда, само защото е женствен и хубав. Хубаво е че си се сдържал, защото момчето сигурно е усетило че си мислиш глупости за него но се е сдържало от коментар. Не се меси в отношенията на приятеля ти и момичето. Ако той й е спечелил вниманието, стане ли ясно че е правил секс със същия пол, всичко отива по дяволите. Опитай се да отидеш на някое парти, клуб или да се позабавляваш с няколко момичета наведнъж, защото приятеля си е приятел и ти не можеш просто да отидеш и да му го мушнеш. Още повече, че е девствен. Ти вече не си, щом си спал с момичета за да угодиш на желанията си, но той сигурно би искал да загуби девствеността си с любимата. Най-лошия начин е да загубиш девствеността си чрез изнасилване, за това не му го причинявай в никакъв случай! Овладей страстите момко защото ако направиш грешката за която ти говоря, ще съжаляваш цял живот! ;)

М25

8.   Поговори с него за това. Не можеш да се криеш дълго време освен ако не измислиш някакъв начин. :)

11.   Не си гей ,а какъв си по-добре не се занимавай с момчета.Я си хвани някоя приятелка и с нея се забавлявай ,а не с момчета.

12.   Остави момчето на мира. Наистина. Ако той имаше същото желание, това вече е съвсем отделна тема на разговор. Но той надали иска това, което искаш ти, затова спри с тези фантазии, които имаш спрямо него.

14.   Кажи му, не можеш да оставиш нещата така.

16.   '' определено искам той да е моята секс играчка защото няма нещо по-яко за мен от това мусколест и як пич да чука невинно и женствено момче! '' - Искаш да кажеш,че няма по-хубаво от това да изчукаш невинен човек или..? Приятелят ти не заслужава това,така че трябва да се заемеш с проблема и да го оправиш възможно най-бързо!! ;)

17.   Напиши какво се е случило Ние момичетата с “изгнилите“ мозъци обожаваме да гледаме как момче с момче се натискат

19.   От автора : утре отивам на почивка за няколко седмици, ще съм далеч от него и мисля че така ще разреша проблема, защото когато се прибера ще се опитам да съм друг човек вече и да мога да стоя около него без да го искам сексуално :) нямам търпение да отида и да се променя защото всичкото това ме е променило и съм станал извратен! няма да мисля за глупости и ще оправя проблема, така че той да не разбере че някога съм го имал!! благодаря за съветите а относно коментар 17 - скъпа, като толкова искаш да гледаш как момче и момче се натискат ходи и гледай някое порно или фен фик. ;)))))

20.   И аз имам подобен проблем, но отговорниците на сайта не качват моята история. Моля ви обяснете каква е причината. Историята ми е със заглавие "Възможно ли е да е обсебване", ще се радвам ако ми отговорите. Важно е да кача тази история.