Споделена история от Секс и интимност

Страпон секс с проститутка?
Здравейте потребители на сайта. Отдавна искам да опитам страп-он секс с проститутка и за това имам няколко въпроса към мъжете които са пробвали такова нещо с проститутка

1 Колко пари ще ми вземе проститутката?

2 Чисто гола ли се съблича или не се съблича?

3 Ще трябва ли задължително да си направя клизма преди това или за нея няма да е проблем ако не съм си направил клизма?

4 Понеже до сега не съм правил такова нещо има ли някаква вероятност да ме нарани без да иска и как да го избегна това?

Предварително благодаря

Коментари

1.   Отговорите:
1. Не само няма да ти вземе пари, а дори тя ще ти даде
2. Прави го със скафандър
3. Проблемът е твой - не нея и все тая / все пак тя е със скафандър/
4. Няма! Освен ако не те подкара с каската на скафандъра или кислородните бутилки.

2.   точка 3: Много ясно, че трябва да си направиш клизма? Какво значи - дали ще й е приятно? Или защото е проститутка, а не човешко същество според теб и не изпитва нормалните човешки емоции като погнуса и т. н. Пък и в крайна сметка ти ще си този, който ще го ***** в зад***а, така, така че... Би било по-приятно и за двамата ако не се посереш (с извинение за по-грубия език).
точка 4: Да, има вероятност да те нарани и то голяма, тъй като и тя едва ли го е правила и е много вероятно да не знае как да подходи, а ти пък още по-малко. Съветвам те да се опиташ да намериш такава, която има опит точно в това нещо, но истински опит (да не те налъже колкото да ти вземе парите), а евентуално може да се зачетеш и в някой гей-форум или май и тук имаше в темите за анален секс доста съвети за аналния секс!
И умната!

3.   Клизма? :DDD

4.   Много зависи от проститутката! Ако вземеш евтина и приключението ти ще е евтино и нескопосано. Ако вземеш скъпа е друго нещо. Задължително трябва да предупредиш предварително за какво става въпрос за да те насочат към правилното момиче. Има си специалистки за всичко.

5.   Ако не го е правила и те подкара с някое твърдо дилдо, може и да ти скъса червото. Но едва ли има проститутка, която да не е имала анален секс, така че все нещо знае за анатомията на ректума.

7.   Напълно подкрепям номер 5 - реалността от разкъсване (недай Боже пролапс) на ануса е реална, ако не е внимателна и дилдото е голямо. Бъди много внимателен. Ако не е опитна и не знае как да те е*е може да ти го набива много рязко, силно и бързо, от което най - малкото да прокървиш, а най - лошият случай е да ти скъса червото. Не забравяй - сексът е емоция, дори когато е платен. Ако тя се увлече и те подкара брутално, а на теб ти е за пръв път вероятността да си ходиш с разкъсани вътрешности е сериозна. Много внимавай при коя отиваш да те чука и внимавай КАК те чука. Най - опасно е да си мазохист и на наркотици - ти ще й кажеш да те чука брутално, ще си надрусан с попърс, попърса те отпуска и обезболява, тя ще се старае да ти пръсне задника и в резилтат не просто ще те е наеб*ла, а ще ти е скъсала червото. Умната !

8.   A какво е страп-он?

9.   Е защо трябва да е с проститутка? Накарай гаджето. На половината жени им се върти тази идея в главата.

10.   някъде четох за пътните конуси и тяхната роля в любовта....

11.   Страпон сексът е такъв вид полово взаимоотношение между мъж и жена, при което последната изпълнява ролята на мъжа и посредством страпон (приспособление с приблизителна форма на пенис, което се пристяга към нейното тяло) извършва многократни прониквания в аналните органи на своя партньор.

13.   Сексът с пенис колан - страпон - е вече доста разпространен, макар че той не е нещо ново. Първите сведения за такъв вид секс са от времето на Римската империя - богатите римски аристократки са закрепвали с колан фалоподобен инструмент (от различни материали) и с негова помощ са е*али обикновено робите си. В най - новата епоха получава разпространение основно от Германия и Япония и тяхната фемдом култура, като последните 15 години набира особено популярност в порноиндустрията, оттам и сред хората. Както сексуалната революция от 60 - те години (завършила 90 - те) направи позата ездачка най - масовата сексуална поза (при нея жената е отгоре и чука мъжа с вулвовагината си), измествайки добрата стара мисионерска поза (и по тоя начин пеналните фрактури нарастнаха стократно), така вече страпон сексът ТОТАЛНО сменя половите роли, давайки на жените сексуалната власт не просто на чукащи (както е в ездачка и някои други пози), но и на чукащи пенетратори. Вече има бионични страпони, които реално стимулират клитора на жената, докато тя чука партньора според силата и бързината на тласъците й - и така тя свършва.