Споделена история от Секс и интимност

Има ли жени да харесват анален?
Извинете за повтарящата се тема, но искам да пишат само жени, много ви моля кажете има ли някоя от вас, на която да харесва да прави анален секс. Много моля да пишат само жени. Аз досега съм имал 7 партньорки и всички са надавали вой само като наближа ануса с пръст, да не говорим за нещо друго. Вече почвам да мисля, че жените харесващи това са мит и не съществуват.

Коментари

1.   Да, аз харесвам, но е много тясно за мъжа ми и така той не харесва...за сега!
Ж32

2.   Аз обожавам аналния секс. Но го практикувам само и единствено с дългогодишния си партньор. Не съм го правила преди да започнем връзката си с него. Изминаха близо две години преди да пробваме за първи път и от тогава често го правим. И за двама ни е вълнуващо и много интимно. Не чувствам болка или неудобство. Взимаме необходимите предпазни мерки. Като цяло това за мен е черешката на тортата.
Въпрос на предпочитания. Има жени, за които е немислимо дори да опитат, но това е техен личен избор и предпочитание. За мен лично аналния секс е за много близки и дългогодишни партньори, които си имат безрезервно доверие.

Ж28

3.   Аз не съм жена, но мога да потвърдя за две мои гаджета, които са харесвали аналния секс. Едното даже се случи 2 пъти да изпита анален оргазъм, а другото му беше кофти само докато го вкарам, след това вече не изпитваше болка и го правихме като в порно филм.
Стига да се практикува редовно, аналният секс започва да носи удоволствие и на жената. Единственият проблем е, ако членът е прекалено голям и/или дебел, а мъжът не си прави труда да се съобрази с това, а иска да го вкарва целия. Това е и съвсем нормално все пак - не всички жени са като порноактрисите, за които не е проблем да сложат и 20 сантиметра в задника си.
В общи линии е трудно да накараш жената да се съгласи да го прави редовно, но започнете ли по-често да го практикувате има много голяма вероятност да й хареса (е, не на всички харесва, но не са никак малко любителките на аналния секс).

4.   Първият ми път беше анален секс. Много ме боли, затова с приятелят ми го правим по рядко. Но иначе е адски възбуждащо. В началото може да не й харесва на партньорката ти, но след няколко минути става хубаво.

5.   Ще нaдaвaт aми, ти aко в нaчaлото още нaемеш нaтaм.
Зa товa първо трябвa дa ти се доверят! Aз го прaвя сaмо със съпругът ми, с никого преди товa не бях. Дори сaмa си поискaх, но зaщото му имaм aбсолютно доверие.

6.   Аз съм момиче на 19 години и съм давала много пъти в дупето. Наистина в началото боли доста, защото е чувствително място. Трябва да се подхожда леко и бавно, за да не боли толкова много. Веднъж вкараш ли го изцяло, най-вероятно няма да иска да си го извади. Поне аз съм така. Първите 5 минути много ме боли и като гаджето ми го вкара целия, умирам от кеф и не искам да го вади. Така, че спокойно. СЪВСЕМ ДРУГ Е ВЪПРОСА, дали една жена ще ти даде дори да го допреш до анала

8.   Разбира се че, има такива жени.... да, харесвам анален секс, харесвам да бъда лизана там и аз да лижа партньора си точно там.

9.   Аз съм жена на 27. Правила съм анален секс с първия ми приятел преди 8 гпдини, но го правех, само защото той искаше, някакси не успях да разбера какво толкова му харесваше тогава. Но сега с новия ми приятел също правим анален секс, почти всеки път и... адски ми харесва. Смея да твърдя, че е едно от най-любимите ми неща в секса.

12.   Завиждам на жените, който правят анален секс. С мъжът ми сме заедно вече 10г. Много пъти ме е карал да го направим и сме пробвали, защото аз също го искам. Но все не става.. Не знам защо, но страшно ме боли, дори не е успявал да проникне. А на следващия ден, ходенето по голяма нужда ми е още по- голям ужас... Не знам, ние ли грешно го правим... Бих се радвала, ако жените който правят анален секс да споделят, как са се справили с болката.. Имали някаква така да се каже " тайна", за която аз не знам, за да не боли толкова много. Предполагам, че доста хора ще кажат, че тайната е в отпускането, но лично аз се опитвам да се отпусна максимално, мъжът ми също се опитва да ме предрасположи, но пак не става. Което ме води на мисълта, че повечето от жените който отказват анален секс на мъжете си, може би имат същия проблем като моя( силната болка).

13.   До номер 12: 1. Попърс - отпуска аналните мускули
2. Лубрикант и нека да започне с един и с два пръста
3. Лубрикант!

14.   Ние със съпруга ми го правим от 15 год. Той беше инициатора, а мен малко ме болеше. Сега е удоволствие. Много често дори докато го правиме използвам банан или наденичка/разбира се с кондом/ за вагинално чукане. Свършвам по 2-3 пъти, особенно като усетя свършва и ми затопли отвътре анала. А що се отнася до размера няма никакъв проблем. Неговият е 21см. и ми е мн. добре.

15.   Обожавам анален секс! Болеше ме първият път, но всеки следващ път болката намаляваше. С приятеля ми го правим почти всяка вечер!

16.   Живи сме, спокойно хахах!